Başkanlardan Müdür Ziyareti - Haberler
Haberi Paylaş

Başkanlardan Müdür Ziyareti

Bültenler - Güncel
Başkanlardan Müdür Ziyareti

M. Ruhi Yılmaz Dursunbeyli olan ve Afyon Milli Eğitim Müdürlüğü görevine yeni atanan Metin Yalçın'ı makamında ziyaret etti.

Daha önce İvrindi Milli Eğitim Müdürlüğü görevini yürüten ve geçtiğimiz aylarda Afyon İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevine getirilen Dursunbeyli Metin Yalçın'ı Marmara Belediyeler Birliğinin toplantısı için Afyonda bulunan Dursunbey Belediye başkanı M. Ruhi Yılmaz ziyaret etti. Dursunbeyli olan Milli eğitim Müdürünü Dursunbey Belediye Başkanının yanı sıra Kayapa Belediye Başkanı Adem Karabıyık, Büyükyenice Belediye Başkanı Ahmet Özen, Korucu Belediye Başkanı Emin Mumcu da ziyaret etti. Göreve yeni getirilen Milli eğitim müdürüne Hayırlı olsun ziyaretinde bulunan başkanları kapıda karşılayan Metin yalçın misafirlerine çeşitli ikramlarda bulunurken ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti de dile getirdi.

İki saate yakın Milli Eğitim Müdürüne konuk olan Başkanlar buradaki temaslarının ardından yeni müdüre başarılar Müdürlükten dileyerek ayrıldılar.

Bültenler / Güncel

Milli Eğitim Müdürlüğü, Afyonkarahisar, Metin Yalçın, Ruhi Yılmaz, Güncel, Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title