Haberi Paylaş
Başkan Kahraman'dan Vali Zorluoğlu'na Ziyaret

Başkan Kahraman'dan Vali Zorluoğlu'na Ziyaret

Güncel Haberler

Van Güvenlik Korucuları ve Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Ayhan Kahraman, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Van Valisi Murat Zorluoğlu’nu ziyaret etti.

Van Güvenlik Korucuları ve Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Ayhan Kahraman, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Van Valisi Murat Zorluoğlu'nu ziyaret etti.

Van Güvenlik Korucuları ve Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Ayhan Kahraman, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Van Valisi Murat Zorluoğlu'nu makamında ziyaret etti. Gündemdeki konular ve güvenlik korucuların sorun ve sıkıntılarının görüşüldüğü ziyaretin sonunda Başkan Kahraman, Vali Zorluoğlu'na adının yazdığı Türkiye haritasının içerisinde yer aldığı Türk bayrağı hediye etti.

Başkan Kahraman, Van Valimiz Murat Zorluoğlun'u makamında ziyaret ederek dünyanın en güzel ve anlamlı hediyesi olan Türk bayrağını hediye ettik. Gösterdiği ilgi ve alakadan dolayı şahsım ve kahraman güvenlik korucularım adına teşekkür ederim" dedi. - VAN

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Güncel

Murat Zorluoğlu Ayhan Kahraman Politika Güncel Haberler

title