Haberler

Bakan Özlü: Fitne, Fesat ve Dedikodudan Uzak Duralım

Abone Ol

BİLİM Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, "Fitne, fesat, dedikodudan uzak duralım. Bunlar bize en büyük zararı verecek şeylerdir" dedi.

BİLİM Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, "Fitne, fesat, dedikodudan uzak duralım. Bunlar bize en büyük zararı verecek şeylerdir" dedi.

Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, Düzce Valiliği'nin Kültür Merkezi'nde düzenlediği bayramlaşma prgramına katıldı. Vali Vekili Hasan Bağcı, AK Parti Düzce milletvekilleri Fevai Arslan, Ayşe Keşir, Belediye Başkanı Mehmet Keleş, daire müdürleri ve vatandaşlarla bayramlaşan Bakan Özlü, 65'inci hükümetin icraacı bir hükümet olduğunu söyledi. Bakan Özlü, "Bütün Türkiye'de geçmişten gelen ne kadar problem ve sorun varsa çözmeye çalışıyoruz. Fitne, fesat, dedikodu gibi şeylerden uzak duralım. Bunlar bize en büyük zararı verecek olan şeylerdir. Tek isteğim bunlardan uzak durulmasıdır" dedi.

Bakan Özlü, geçen yıl 6 Eylül'de Hakkari'nin Yüksekova İlçesi Dağlıcı bölgesinde PKK'lı teröristlerin kurduğu pusuda şehit olan Sözleşmeli Piyade Er Cihan Aksarı'nın merkeze bağlı Mamure Köyü'ndeki baba evini ziyaret etti. Bakan Özlü, şehit babası Cemal Aksarı ve ailesinin bayramını kutladı. İl Müftüsü Selami Emen'in Kuran-ı Kerim okuması ardından Bakan Özlü, şehit babasına Başbakan Binali Yıldırım'ın gönderdiği mektubu teslim etti. Bakan Özlü Özlü daha sonra partisinin bayramlaşma törenine katıldı.

- Zce

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Güncel

Düzce Valiliği Fevai Arslan Faruk Özlü AK Parti Politika Haberler

Bakmadan Geçme

THY, Avustralya uçuşları ne zaman başlayacak, direkt uçuş var mı? Margot Robbie, THY'nin reklam yüzü oldu mu? Beylerbeyi Sarayı hangi günler açık? Beylerbeyi Sarayı giriş ücreti! Beylerbeyi Sarayı ne zaman yapıldı? Dolmabahçe Sarayı hangi günler açık? Dolmabahçe Sarayı giriş ücreti ne kadar? Motorine indirim var mı? Motorine indirim gelecek mi, ne kadar gelecek? 6 Aralık güncel Motorin ve akaryakıt fiyatları! KABİNE TOPLANTISI'NDA ALINAN KARARLAR SON DAKİKA! Asgari ücret zammı belli oldu mu, ne kadar olacak? Topkapı Sarayı nerede, hangi günler açık? Topkapı Sarayı bölümleri neler? Benzine indirim var mı? Benzine indirim gelecek mi, ne kadar gelecek? 6 Aralık güncel benzin ve akaryakıt fiyatları! İstanbul Arkeoloji Müzesi nerede? Arkeoloji Müzesi giriş ücreti ne kadar? İbrahim Kaboğlu kimdir? Halk Tv konuğu İbrahim Kaboğlu kaç yaşında, nereli? İbrahim Kaboğlu biyografisi! Kolesterol nedir, nasıl düşürülür? Kolesterol yüksekliği neden olur? Yılmaz Morgül kimdir? 2. Sayfa konuğu Yılmaz Morgül kaç yaşında, nereli? Yılmaz Morgül biyografisi! Pnömoni virüsü nedir, belirtileri neler? Pnömoni virüsü hangi ülkelerde var? Göz kuruluğu neden olur? Göz kuruluğu belirtileri neler? Yalı Çapkını yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yalı Çapkını 49. bölüm fragmanı izle! Yalı Çapkını yeni bölüm fragmanı izle! Bugün hangi maçlar var? Bugün maç var mı? 6 Aralık Bu akşam hangi maçlar var, hangi kanalda?
title