Haberler

Antalya Akaydın Ailesinin Mutlu Günü

CHP Antalya Milletvekili Mustafa Akaydın'ın oğlu Ateş Akaydın, Dilek Özbek'le hayatını birleştirdi.

CHP Antalya Milletvekili Mustafa Akaydın'ın oğlu Ateş Akaydın, Dilek Özbek'le hayatını birleştirdi.

Partisince 1 Kasım'da yapılacak seçimlerde yeniden Antalya listesinde yer verilen CHP Antalya Milletvekili Akaydın'ın oğlu bilgisayar mühendisi Ateş Akaydın, dünya evine girdi. Ateş Akaydın, Rixos Downtown Otel'de düzenlenen törenle, Sosyal Güvenlik Kurumu'nda müfettiş olarak çalışan Dilek Özbek'le hayatını birleştirdi.

Mustafa Akaydın ve eşi Günseli Akaydın konuklarını kapıda karşılarken düğünde çok sayıda işadamı, siyasetçi ve akademisyen bir araya geldi. CHP Antalya Milletvekilleri Niyazi Nefi Kara, Çetin Osman Budak, Devrim Kök, Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, İbradı Belediye Başkanı Serkan Küçükkuru'yla birlikte CHP İl Başkanı Semih Esen, CHP ilçe yöneticileri, CHP'li belediye meclis üyeleri Mustafa Reşat Oktay, Recep Tokgöz, Sıtkı Soydal, Mehmet Hacı Arifoğlu, Mehmet Tosun, eski Gazipaşa Belediye Başkanı Cemburak Özgenç düğünde hazır bulundu.

Akaydın'ın Büyükşehir Belediye Başkanlığı yaptığı dönemde birlikte mesai yaptığı çok sayıda isimle birlikte eski Büyükşehir Belediye Başkanı Hasan Subaşı düğünün konukları arasındaydı. Antalya Tabip Odası Başkanı Ertan Yılmaz, Akdeniz Üniversitesi Arkeoloji Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Nevzat Çevik, Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Halk Sağlığı Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Mehmet Aktekin, işadamı Mustafa Yılmaz, İrfan Cengiz de davetliler arasında dikkat çeken isimler oldu.

Çiftin nikahını Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal kıyarken, evlilik cüzdanı Dilek Akaydın'a teslim edilmeden önce mikrofon siyasetçilerin eline geçince yaklaşan seçim öncesi mesajlar birbirini izledi. Mustafa Akaydın düğünün aynı zamanda Gaziler Günü'ne denk geldiğini hatırlattı, Türkiye'nin zor bir süreçten geçtiğini söyledi. Evlilik cüzdanını teslim eden CHP Uşak Milletvekili Özkan Yalım'ın çifte, "İstediğiniz kadar çocuk yapın" tavsiyesi büyük alkış aldı.

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Güncel

Sosyal Güvenlik Kurumu Mustafa Akaydın Rixos Downtown Antalya Politika Güncel Haberler

İlk defa iki kademe birden artış! Moody's, Türkiye'nin kredi notunu 'B3'ten 'B1'e yükseltti

İlk defa iki kademe birden artış! Moody's, Türkiye'nin kredi notunu "B3"ten "B1"e yükseltti

Peş peşe tetiğe bastı! Sokak köpeğinin saldırdığı vatandaşı polis memuru güçlükle kurtardı

Peş peşe tetiğe bastı! Sokak köpeğinin saldırdığı vatandaşı polis memuru güçlükle kurtardı

Yazılım kaynaklı sorun nedeniyle ATM'ye giden vatandaşlar eli boş döndü

Yazılım kaynaklı sorun nedeniyle ATM'ye giden vatandaşlar eli boş döndü

Bakmadan Geçme

Moody's kredi notları anlamları! A1, A2 ve B1, B2 ne demek? Kredi notları ne anlama geliyor? 1 Ağustos hangi burç? Ağustos'un 1'inde doğanlar hangi burç oluyor? 1 Ağustos burcu! 20 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 20 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 20 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 20 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Fatih, Zeytinburnu, Şişli elektrik kesintisi! 20 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 20 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 20 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 20 Temmuz Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! Türkiye İspanya maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) Türkiye İspanya U19 maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? Türkiye İspanya maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SKORU! Türkiye İspanya U19 maçı kaç kaç, canlı maç skoru! Az önce deprem nerede oldu? SON DAKİKA! Deprem şiddeti ve büyüklüğü kaç, nerede oldu? 19 Temmuz son depremler AFAD ve Kandilli listesi Efsane Milan kadrosu! Efsane Milan kadrosunda kimler var, hangi yıl, neden efsane oldular? Marmara'da deprem mi oldu? Marmara'da son dakika deprem oldu! Deprem şiddeti ve büyüklüğü kaç, nerede oldu? Son depremler AFAD ve Kandilli listesi
İstanbul'da perdeleri açarak cinsel içerikli film izleyen çift mahalleyi ayağa kaldırdı

İstanbul'da perdeleri açarak cinsel içerikli film izleyen çift mahalleyi ayağa kaldırdı

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title