Haberi Paylaş

Sahte doktor Ayşe, hedefinden vazgeçmiyor! Cezaevinde bakın ilk ne istemiş

Güncel Haberler

Tekirdağ Çerkezköy Devlet Hastanesi'nde kaçak olarak gezdiği ve ameliyatlara dahi girdiği iddia edilen Ayşe Özkiraz, yalanının ortaya çıkmasının ardından tutuklandı. Cezaevine gönderilen Özkiraz'ın ilk iş olarak kitap istediği ve hedefinin tıp fakültesini kazanmak olduğu belirtildi.

Büyük yankı uyandıran 'sahte doktor' olayında yeni gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Ayşe Özkiraz ile ilgili Çerkezköy Cumhuriyet Başsavcılığı başlattığı soruşturmayı tamamladı. Özkiraz hakkında hazırlanan iddianame Çerkezköy Asliye Ceza Mahkemesine sunuldu. İddianamede, Özkiraz hakkında, 'resmi belgede sahtecilik' suçundan 2 yıldan 5 yıla kadar, 'özel belgede sahtecilik' suçundan 1 yıldan 3 yıla kadar ve 'Yetkisiz hekimlik suçlarını düzenleyen 1219 sayılı kanuna muhalefet' suçundan 2 yıldan 5 yıla kadar olmak üzere toplam 13 yıla kadar hapis cezası istendi.

CEZAEVİNDE KİTAP İSTEMİŞ, HEDEFİ TIP FAKÜLTESİ'Nİ KAZANMAK

Cezaevinde bulunan Özkiraz, cezaevi yönetiminden üniversite sınavlarına hazırlık için çeşitli kitaplar ve soru bankası kitapçığı talebinde bulundu. Ailesine de mektup yazan Özkiraz gerçekten tıp fakültesini kazanmak istediğini söyledi.

Haberler.com - Güncel

Ayşe Özkiraz Çerkezköy Tekirdağ Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (7)

Haci Güven:

Bu CAHILDEN HİÇ KİMSEYE FAYDA GELMEEEEEZ ! BUNLAR ASALAKTIR TOPLUMU BOZAN VE ÇÜRÜTEN YARATIKLAR, düşüncemdir!!!

Cevap Yaz47Yayından Kaldır
gerçekler acıdır:

helal olsun devleti keklemiş kekleyen kekleyene bu dönem diploması olmayanların en tepeye çıktığı dönem isim söylemeye gerek yok.

Cevap Yaz1429Yayından Kaldır
Ahmet öztürk:

Ben ege tipi biraktim gitsin benim yerime okusun ama 1. Siniftan biraktim.

Cevap Yaz323Yayından Kaldır
Tüm 7 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title