Akşener'den '27 Mayıs' Mesajı: "Millî İrademize Saldırmaya, Demokrasimize Leke Sürmeye Çalışan Tüm Eller; Er ya da Geç Kırılmıştır" - Haberler
Haberi Paylaş

Akşener'den '27 Mayıs' Mesajı: "Millî İrademize Saldırmaya, Demokrasimize Leke Sürmeye Çalışan Tüm Eller; Er ya da Geç Kırılmıştır"

ANKA - Burcu Kahriman - Güncel
 - Güncelleme:
Akşener'den '27 Mayıs' Mesajı: 'Millî İrademize Saldırmaya, Demokrasimize Leke Sürmeye Çalışan Tüm Eller; Er ya da Geç Kırılmıştır'

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, 27 Mayıs 1960 darbesinin yıl dönümü nedeniyle paylaştığı mesajda “Millî irademize saldırmaya, demokrasimize leke sürmeye çalışan tüm eller; er ya da geç kırılmıştır” dedi.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, 27 Mayıs 1960 darbesinin yıl dönümü nedeniyle paylaştığı mesajda "Milli irademize saldırmaya, demokrasimize leke sürmeye çalışan tüm eller; er ya da geç kırılmıştır" dedi.

Akşener, 27 Mayıs 1960 darbesinin yıl dönümünde sosyal medya hesabından paylaşım yaptı. Akşener'in paylaşımı şöyle:

"Milli irademize saldırmaya, demokrasimize leke sürmeye çalışan tüm eller; er ya da geç kırılmıştır. 27Mayıs 1960 darbesinin yıl dönümünde; Demokrasi şehitlerimiz; merhum Başbakan Adnan Menderes ve arkadaşlarını saygı ve rahmetle anıyorum."

ANKA / Burcu Kahriman - Güncel

Meral Akşener İYİ Parti Milli Mayıs Güncel Haberler

Bu haber ANKA tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. ANKA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı ANKA kurumudur.
title