Haberler

AK Parti Kırşehir Merkez İlçe Danışma Meclisi Toplantısı

Abone Ol

AK Parti Kırşehir Merkezi İlçe Danışma Meclisi toplantısı yapıldı.

Ak Parti Kırşehir Merkezi İlçe Danışma Meclisi toplantısı yapıldı.

İl Başkanlığı konferans salonunda Divan Başkanlığını Hüsnü Korkmaz'ın yaptığı toplantıya Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, AK Parti Teşkilat Başkan Yardımcısı Hacı Turan, İl Başkanı Mustafa Kendirli, Merkez İlçe Başkanı Mehmet Şahin, ilçe başkanları, gençlik ve kadın kolları başkanları ile partililer katıldı.

Turan, 1 Kasım Genel Seçimlerinde AK Parti'nin yeniden destan yazdığını belirterek, teşkilat mensuplarını Kırşehir'deki başarılarından dolayı kutladı.

Son 13 yılda AK Parti ile ülkede çok şeyin değiştiğini belirten Turan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve ekibinin Türkiye'de önemli başarılara imza attığını, tüm vatandaşların yapılan hizmetlerin farkında olduğunu kaydetti.

Belediye Başkanı Bahçeci de, Kırşehir'de farklı bir belediyecilik anlayışı ile hareket ettiklerini, yapmayı planladıkları projeleri tamamlayarak kente katkı sağlayacaklarını dile getirdi.

AK Parti'nin kadın kolları, gençlik kolları, ilçe teşkilatlarıyla her zaman büyük bir aile olduğunu vurgulayan İl Başkanı Kendirli ise, rehavete kapılmadan hizmet etmeye devam edeceklerini söyledi.

Kaynak: AA / Güncel

Belediye Başkanı Bahçeci Hacı Turan Kırşehir AK Parti Politika Güncel Haberler

Bakmadan Geçme

Benzine indirim ne zaman gelecek? 8 ARALIK AKARYAKIT FİYATLARI! Akaryakıta indirim ne zaman? Kızılcık Şerbeti full HD bölüm izle! Kızılcık Şerbeti 42. bölüm tek parça izle! Kızılcık Şerbeti son bölüm neler oldu? İstanbul Cuma namazı saat kaçta? İstanbul Cuma selası ne zaman okunacak? 8 Aralık Cuma İstanbul cuma namaz saati! İDO SEFERLERİ İPTAL Mİ? Bugün (8 Aralık) İDO vapur seferleri iptal oldu mu, hangi hatlar çalışıyor? Hudutsuz Sevda YENİ BÖLÜM (11. BÖLÜM) ne zaman, fragman yayınlandı mı? Hudutsuz Sevda yeni bölüm ne zaman başlıyor, bu akşam var mı? Açıköğretim sınavları ne zaman? AÖF SINAV TARİHLERİ! CUMA MESAJLARI 2023: Whatsapp, Facebook en iyi Cuma mesajları! En güzel, kısa, anlamlı Cuma mesajları! Bu hafta sonu yağmur var mı? 8-9-10 Aralık yağmur yağacak mı, hava nasıl olacak? Hafta sonu hava durumu! Cübbeli Ahmet Hocanın mesleği nedir, ne iş yapar? Mahmut Ünlü kimdir, kaç yaşında, nereli, ne iş yapıyor, mesleği ne? Benzine indirim var mı? Akaryakıta indirim gelecek mi? Mesut Yar hangi partiden aday? Mesut Yar Belediye Başkanı Aday Adayı mı oldu, hangi partiden aday oldu? Tevfik Göksu kimdir? FOX Çalar Saat konuğu Tevfik Göksu kaç yaşında, nereli? Tevfik Göksu biyografisi! VİZESİZ YUNAN ADALARI LİSTESİ | Hangi Yunan adaları vizesiz? Yunanistan kapıda vize ücreti ne kadar? Yunan adalarına nasıl gidilir? 7 günlük turist vizesi hangi tarihlerde geçerli? Yunanistan 10 ada vize muafiyeti ne zaman başlayacak? SARI KODLU İLLER 8 ARALIK 2023 | Sarı kod hangi illerde? Meteorolojinin uyardığı sarı ve turuncu kodlu 14 şehir hangileri?
title