Haberler

AK Parti Kırklareli İl Başkanı ve Memur-Sen Kırklareli Başkan Yardımcısı AA Kırklareli Bürosunu Ziyaret Etti

Güncelleme:

AK Parti Kırklareli İl Başkanı Yunus Ercan Dağtaş, Kadın Kolları Başkanı Canan Genim, Gençlik Kolları Başkanı Enes Aydın Gün, Cihannüma Kırklareli Teşkilat Başkanı Hidayet As ile Memur-Sen Kırklareli Başkan Yardımcısı Yusuf Cihat As, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Anadolu Ajansı (AA) Kırklareli Bürosunu ziyaret etti. Dağtaş, tüm gazetecilerin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutladı. Gazetecilerin çok zor şartlar altında görev yaptığını ifade eden Dağtaş, her koşulda kamuoyunu doğru, tarafsız ve hızlı bir şekilde bilgilendirmeye çalıştıklarını kaydetti. AA'nın çalışmalarını yakından takip ettiklerini dile getiren Dağtaş, AA personeline teşekkür ederek, görevlerinde başarılar diledi. Cihannüma Kırklareli Teşkilat Başkanı As da 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü tebrik etti.

AK Parti Kırklareli İl Başkanı Yunus Ercan Dağtaş, Kadın Kolları Başkanı Canan Genim, Gençlik Kolları Başkanı Enes Aydın Gün, Cihannüma Kırklareli Teşkilat Başkanı Hidayet As ile Memur-Sen Kırklareli Başkan Yardımcısı Yusuf Cihat As, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Anadolu Ajansı (AA) Kırklareli Bürosunu ziyaret etti.

Dağtaş, tüm gazetecilerin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutladı.

Gazetecilerin çok zor şartlar altında görev yaptığını ifade eden Dağtaş, her koşulda kamuoyunu doğru, tarafsız ve hızlı bir şekilde bilgilendirmeye çalıştıklarını kaydetti.

AA'nın çalışmalarını yakından takip ettiklerini dile getiren Dağtaş, AA personeline teşekkür ederek, görevlerinde başarılar diledi.

Cihannüma Kırklareli Teşkilat Başkanı As da 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü tebrik etti.

Kaynak: AA / Güncel

Gazeteciler Günü Anadolu Ajansı Enes Aydın Kırklareli Memur Sen Aydın Gün Gençlik Aydın Politika Güncel Haberler

Bayram ziyaretinde CHP'den AK Parti'ye 'asgari ücret' çağrısı: Umarız müjdeyi verirsiniz

Bayram ziyaretinde CHP'den AK Parti'ye "asgari ücret" çağrısı: Umarız müjdeyi verirsiniz

İsrail Başbakanı Netanyahu savaş kabinesini feshetti

İsrail Başbakanı Netanyahu savaş kabinesini feshetti

Oktay Kaynarca'dan dikkat çeken çıkış: Ben Türkiyeliyim

Oktay Kaynarca'dan dikkat çeken çıkış: Ben Türkiyeliyim

Eşi ve 3 yaşındaki oğlunu silahla vurarak öldüren polis aynı tabancayla intihar etti

Eşi ve 3 yaşındaki oğlunu silahla vurarak öldüren polis aynı tabancayla intihar etti

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title