Haberler

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Seçime Hazır Görmediği Parti Teşkilatına 5 Kez Tekrar Yaptırdı

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Harun Karacan, Kocaeli’de partisinin il başkanlığında sorduğu “2019 seçimlerine hazır mısınız” sorusuna partililerden istediği coşku dolu cevabı alamayınca soruyu 5 kez tekrarladı.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Harun Karacan, Kocaeli'de partisinin il başkanlığında sorduğu "2019 seçimlerine hazır mısınız" sorusuna partililerden istediği coşku dolu cevabı alamayınca soruyu 5 kez tekrarladı.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Harun Karaca bir dizi ziyaretler için Kocaeli'ye geldi. Karacan ilk olarak Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğ'nu ziyaret etti. Daha sonra Karacan, AK Parti Kocaeli İl Başkanlığı'na gelerek, burada partililerle bir araya geldi. İl Başkanlığı'ndaki toplantıya katılan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Harun Karacan'ı AK Parti Kocaeli İl Başkanı Şemsettin Ceyhan karşıladı.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Harun Karacan il başkanlığında partililere kısa bir konuşma yaptı. Konuşmasında Karacan, partililere "2019 Mart'ta yapılacak olan seçimlere Kocaeli hazır mı?" diye sordu. Partililerden coşkulu bir cevap alamayan Karacan, aynı soruyu 5 kez tekrarlayarak yeniden sordu. İstediği cevabı alamayan Karacan, Kocaeli AK Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan'a dönerek, "Kocaeli 2019 seçimlerine hazır falan değil" dedi. Son kez sorduğu sorudan coşkulu bir 'Hazırırz' cevabı alan Karacan, partililerle vedalaştı.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Harun Karacan il başkanlığındaki programının ardından Kocaeli'deki STK'lar olan programına katıldı. - KOCAELİ

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Güncel

Harun Karacan Harun Karaca Ak Parti Politika Güncel Haberler

Avcılar'da erkekler tuvaletinde mide bulandıran olay! Linçten polis kurtardı

Avcılar'da erkekler tuvaletinde mide bulandıran olay! Linçten polis kurtardı

Avrupa'nın en büyük tarım bankası Rabobank Türkiye'den çekiliyor

Avrupa'nın en büyük tarım bankası Rabobank Türkiye'den çekiliyor

Trump'ın yeni rakibi Kamala Harris'e binlerce dolarlık bağış yaptığı ortaya çıktı

Trump'ın yeni rakibi Kamala Harris'e binlerce dolarlık bağış yaptığı ortaya çıktı

Bakmadan Geçme

Süper Lig'de yabancı futbolcu kuralında değişiklik yapıldı mı? TFF yabancı futbolcu kuralını değiştirdi mi? 23-24 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 23-24 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 23-24 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 23-24 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Büyükçekmece, Eyüp, Üsküdar elektrik kesintisi! 23-24 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 23-24 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 23-24 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Elektrikler ne zaman gelecek? Ankara Mamak, Altındağ, Sincan elektrik kesintisi! İztutu Plajı nerede, hangi ilde ve ilçede, nereye bağlı? İztutu Plajı giriş ücreti 2024 ne kadar? İşte İztutu Plajı yol tarifi Blum ne zaman listelenecek? Blum coin listelendi mi, ne zaman çıkacak? Blum coin listelenme tarihi Kıyamet alametleri nelerdir, kaç tanesi gerçekleşti? 54 kıyamet alametleri nelerdir? Gerçekleşen ve gerçekleşmeyen kıyamet alametleri Oğuz Aydın aslen nereli, kaç yaşında? Oğuz Aydın hangi takımda, hangi mevkide oynuyor? Türksat 42.0e otomatik arama frekansı! Türksat tüm kanallar otomatik arama frekans bilgileri, polarizasyon, sembol oranı, FEC nedir? 19 Nisan hangi burç? Nisan'ın 19'unda doğanlar hangi burç oluyor? 19 Nisan burcu! 21 Mart hangi burç? Mart'ın 21'inde doğanlar hangi burç oluyor? 21 Mart burcu!
Tayvan'ın en büyük askeri tatbikatı başladı! Yapay zekaya çok kritik bir görev verdiler

Tayvan'ın en büyük askeri tatbikatı başladı! Yapay zekaya çok kritik bir görev verdiler

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title