Haberler

90 Yaşındaki İbrahim Dede Milletvekili Aday Adayı Olan Torununun Yardımıyla Oyunu Kullandı

Abone Ol

Gaziantep’te 90 yaşındaki İbrahim Güney, milletvekili aday adayı olan torununun yardımıyla sandığa giderek oyunu kullandı.

Gaziantep'te 90 yaşındaki İbrahim Güney, milletvekili aday adayı olan torununun yardımıyla sandığa giderek oyunu kullandı.

Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekilliği Seçimi için Türkiye genelinde olduğu gibi Gaziantep'te de oy kullanma işlemleri devam ediyor. Yürümekte zorlanan 90 yaşındaki İbrahim Güney, torunlarının desteği ile oy kullanmaya gitti. AK Parti'den Gaziantep Milletvekili aday adayı Rima Güney ve diğer torunlarının koluna girmesi ile Aslı Alevli İlkokuluna giden İbrahim Güney, torunu ve görevlilerin yardımıyla oyunu kullandı. Rima Güney, dedesinin yaşına rağmen oyunu kullanmak istediğini belirterek, dedesinin oyunun ve seçimlerin hayırlı olmasını diledi. Kendisinin de oyunu kullandığını belirten Güney, herkesi sandığa davet etti. - GAZİANTEP

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Güncel

İbrahim Güney Milletvekili Gaziantep Türkiye Politika Güncel Haberler

Bakmadan Geçme

2023 ALES 3 SONUÇLARI ne zaman açıklanacak, sonuçlara nereden bakılır? ÖSYM.GOV.TR Sonuç Sorgulama Ekranı! Trigliserid nedir? Trigliserid kaç olmalı, neden yükselir? Nazlı Ilıcak neden cezaevinde, neden hapiste? Nazlı Ilıcak kimdir, kaç yaşında, nereli? Çorum'da deprem mi oldu, kaç şiddetinde? 5 Aralık Çorum'da nerede deprem oldu? Kemik erimesi neden olur? Kemik erimesi belirtileri neler? Dünya Mühendisler Günü Mesajları 2023 | Dünya Mühendisler Günü anlamlı, kısa, söz ve mesajlar neler? Kızılcık Şerbeti 42. bölüm fragmanı izle! Kızılcık Şerbeti yeni bölüm bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kızılcık Şerbeti yeni bölümde neler olacak? ZAMLI MEMUR MAAŞLARI 2024: Ocak memur zammı belli oldu mu, ne kadar oldu? 2024 Ocak öğretmen, memur, hemşire, polis, müfettiş maaşı ne kadar olacak? GTA 6 KALDIRAN BİLGİSAYAR VAR MI? Bilgisayarım (PC) GTA 6 kaldırır mı, kaldırıyor mu? DÜNYA KADIN HAKLARI GÜNÜ Mesajları ve sözleri resimli! Dünya Kadın Hakları Günü anlam ve önemi nedir? TikTok kapanacak mı? TikTok Türkiye'de yasaklanacak mı? CANLI ALTIN FİYATLARI 5 ARALIK | Çeyrek, Gram, Cumhuriyet altını bugün ne kadar oldu? Altın Fiyatları Canlı! Android deprem uyarı sistemi nasıl yapılır, açılır? Google deprem uyarı sistemi nasıl aktif edilir? ZAMLI MEMUR MAAŞLARI 2024 | En düşük memur maaşı ne kadar olacak, hangi memur ne kadar maaş alacak? Zamlı memur ve emekli maaş listesi! Dilan Polat yardımcısı Şule sınır dışı edildi mi? Şule neden gözaltına alındı?
title