Haberler

14. Felis Ödülleri Sona Erdi

Abone Ol

Reklam ve pazarlama dünyasındaki en başarılı işlerin ödüllendirildiği Felis Ödülleri, büyük heyecana sahne olan ikinci gecenin ardından 14. senesini geride bıraktı.

16 bölümde 3334 başvuru ile sektörün en fazla başvuru alan yarışması Felis 2019'un son akşamında Dönüştüren Pazarlama Etkisi, Film, Radyo, Entegre Kampanyalar, Marka Deneyimi ve Aktivasyon, Markalı İçerik ve Eğlence, Pr, Üretimde Ustalık ve Tasarım bölümlerinin en iyi işleri Jülide Ateş'in sunuculuğunda gerçekleşen törende Felis'lerine kavuştu. İlk gecede ise Açıkhava, Basın, Dijital, Medya, Mobil, Sağlık İletişimi, Sosyal Sorumluluk ve Sürdürülebilirlik ve Verinin Yaratıcı Kullanımı bölümlerinin başarılı işleri ödüllendirilmişti.

Büyük Ödül Heyecanı İkinci Gecede de Devam Etti

Ödül töreninin 8 Kasım'da gerçekleştirilen ikinci gecesinde Havas, Finish için hazırladığı "Türkiye'nin Suyu" ve "25 Litre Belgeseli" projeleri ile Entegre Kampanyalar ve Marka Deneyimi ve Aktivasyon Bölümleri'nde iki büyük ödüle layık görüldü. Markalı İçerik ve Eğlence Bölümü'nde "Farklı Bir Okul" projesi ile 4129Grey büyük ödülü alırken, Film Bölümü'nde ise büyük ödülü "Koç Holding – Seni Sevmek Ne Güzel" projesi ile Publicis İstanbul kazandı.

Felis Ödülleri'ne Damgasını Vuran Yılın Ajansları

Merakla beklenen yılın ajansları ödülleri de 14. Felis Ödülleri'nde sahiplerini buldu. Yılın PR Ajansı Ödülü Excel İletişim ve Algı Yönetimi'ne giderken, Yılın Yaratıcı Ajansı Ödülü'nün sahibi TBWA\Istanbul oldu.

Ödül Sonrası Eğlence Zamanı!

Ajanslar, reklamverenler ve bireysel katılımcıları bir araya getiren Felis Ödülleri, tören sonrasında gerçekleşen müziğin ve eğlencenin doyasıya yaşandığı parti ile devam etti. Başarılı DJ Mahmut Orhan'ın etkileyici performansının damga vurduğu ikinci gecede, tüm kazananlar Felis'lerini kutladı.

Kaynak: Bültenler / Güncel

Jülide Ateş Radyo Film PR Güncel Haberler

Bakmadan Geçme

Erden Timur istifa etti mi? Murat Bozok kimdir? MasterChef Şef Murat Bozok kaç yaşında, nereli, mesleği ne? Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 9 Aralık AFAD ve Kandilli deprem listesi! 9 Aralık Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? 9 Aralık Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 9 Aralık 2023 Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı mı? Sayısal Loto sonuçları saat kaçta açıklanacak? Sayısal Loto CANLI izle! 9 Aralık Konya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Konya'da elektrik ne zaman gelecek? 9 Aralık 2023 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 9 Aralık Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! 9 Aralık Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Turabi kimdir, hangi yıllarda yarıştı? 9 Aralık İstanbul elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER İstanbul'da elektrikler ne zaman gelecek? 9 Aralık Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? 9 Aralık Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? 9 Aralık Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Juventus - Napoli maçı CANLI izle! Juventus - Napoli maçı canlı yayın izle! Nereden, nasıl izlenir? Survivor 2024 kadrosu! Survivor 2024 All Star yarışmacıları belli oldu mu, kimler var? Kullanılmayan eşyalar ev ekonomisine katkı sağlayacak! Selçuklu 2. El Pazarı açıldı
1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title