GÜLER SABANCI HABERLERİ

Güler Sabancı haber, Güler Sabancı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Güler Sabancı

Güler Sabancı

Doğum Yeri Adana / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1955 -

Güler Sabancı Kimdir ?

Güler Sabancı (d. 1955,Adana), Sabancı Holding Yönetim Kurulu Başkanıdır. Yüksel ve İhsan Sabancı çiftinin ilk çocuğu olarak 1955'de Adana da doğdu. Sabancı ailesinin üçüncü nesil üyesidir. Türkiye'nin ikinci büyük şirketler grubu olan Sabancı Holding'in Yönetim Kurulu Başkanıdır.
Biyografinin devamı için tıklayın
Güler Sabancı 23.6.2020
Dünyada 6,5 milyon enerji çalışanı Kovid-19 nedeniyle işini kaybedebilir
"Sürdürülebilirlik sektörün ana gündemi" Toplantının açılış konuşmasını gerçekleştiren Sabancı Üniversitesi Kurucu Mütevelli Heyeti Başkanı Güler Sabancı da, Kovid-19 salgını sürecinde Türkiye enerji sektörünün, arz güvenliği, arz kalitesi ve müşteri memnuniyeti açısından başarılı bir performans sergilediğine dikkati çekerek, şunları kaydetti: "Hizmetlerin ve operasyonların güçlü şekilde sürdürülmesini sağladık.
Güler Sabancı 4.6.2020
Güler Sabancı, Sabancı Üniversitesinin 20 yılını kaleme aldı
Sabancı Üniversitesinin Kurucu Mütevelli Heyeti Başkanı Güler Sabancı, 20. yılını kutlayan Sabancı Üniversitesinin birbirinden başarılı mezunları, uluslararası iş birlikleri, akademik dünyadaki saygınlığıyla örnek bir kurum haline geldiğini ifade etti.
Güler Sabancı 26.5.2020
Sabancı Holdıng Yönetım Kurulu Başkanı Güler Sabancı: Artık "Değişim Yönetimi" Dönemi
Sabancı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Güler Sabancı, topluluk çalışanlarına Covid-19 ve sonrası döneme ilişkin görüşlerini bir video mesajla aktardı.
Güler Sabancı 26.5.2020
Güler Sabancı: "Artık 'değişim yönetimi' zamanı"
Sabancı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Güler Sabancı, topluluk olarak normalleşme adımlarının atıldığı bu süreçte kriz yönetiminden "değişim yönetimi" aşamasına geçtiklerini belirterek, "Şimdi bize yakışan, sağlık tedbirlerinden asla taviz vermeden, akıllı ve planlı bir şekilde yeni...
Güler Sabancı 18.5.2020
Sabancı Üniversitesi Kurucu Mütevelli Heyeti Başkanı Sabancı'dan 19 Mayıs mesajı Açıklaması
Sabancı Üniversitesi Kurucu Mütevelli Heyeti Başkanı Güler Sabancı, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'na ilişkin mesajında, "Kovid-19'u hep birlikte yendikten sonra bizi bekleyen yeni dünya gençlerin dünyası olacak.
Güler Sabancı 18.5.2020
Güler Sabancı: Covid-19 sonrası yeni dünya gençlerin dünyası olacak
Sabancı Üniversitesi Kurucu Mütevelli Heyeti Başkanı Güler Sabancı, "Covid-19'u hep birlikte yendikten sonra bizi bekleyen yeni dünya gençlerin dünyası olacak" dedi.
Güler Sabancı 15.5.2020
Güler Sabancı'dan CarrefourSA çalışanlarına tebrik ziyareti
Güler Sabancı'dan CarrefourSA çalışanlarına tebrik ziyareti İSTANBUL- Sabancı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Güler Sabancı, CarrefourSA Genel Müdürü Kutay Kartallıoğlu ile birlikte kamu görevi bilinciyle görev yapan CarrefourSA çalışanlarını ziyaret edip tebrik etti.
Güler Sabancı 15.5.2020
Güler Sabancı, CarrefourSA çalışanlarını ziyaret etti
Sabancı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Güler Sabancı, CarrefourSA Genel Müdürü Kutay Kartallıoğlu ile birlikte kamu görevi bilinciyle görev yapan CarrefourSA çalışanlarını ziyaret edip, tebrik etti.
Güler Sabancı 7.5.2020
Aksigorta, 60'ıncı yıl dönümünü dijital ortamda kutladı
Aksigorta, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle 60. yıl dönümünü Sabancı Holding Yönetim Kurulu Bakanı Güler Sabancı, Sabancı Holding Üst Yöneticisi (CEO) Cenk Alper, Sabancı Holding Finansal Hizmetler Grup Başkanı ve Aksigorta Yönetim Kurulu Başkanı Haluk Dinçer ve Aksigorta üst...
Güler Sabancı 10.4.2020
Sakıp Sabancı Uluslararası Araştırma Ödülleri sahiplerini buldu
Sabancı Üniversitesi Kurucu Mütevelli Heyeti Başkanı Güler Sabancı, "Koronavirüs salgını nedeniyle dünya çok büyük bir sınav verirken, tek rehberimizin bilim olması gerektiğini bir kez daha görüyoruz.
Güler Sabancı 5.3.2020
Güler Sabancı'dan Kadınlar Günü Mesajı
Sabancı Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Güler Sabancı, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü için bir mesaj yayınladı.
Güler Sabancı 16.2.2020
Teknopark İstanbul 2. Etap Açılış Töreni
Açılışta, Erdoğan'ın yanı sıra, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, AK Parti İzmir Milletvekili Binali Yıldırım, İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, Savunma Sanayii Müsteşarı İsmail Demir, AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak, Sabancı Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Güler Sabancı da yer aldı.
Güler Sabancı 16.1.2020
4. Sabancı Vakfı Kısa Film Yarışması ödülleri sahiplerini buldu
Sabancı Center'daki Hacı Ömer Sabancı Konferans Salonunda gerçekleştirilen törende konuşan, Sabancı Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Güler Sabancı, vakfın 46 yıldır kültürel ve toplumsal gelişmeye katkıda bulunmaya çalıştığını söyledi.
Güler Sabancı 9.1.2020
Hak-İş Genel Başkanı Arslan'dan "TEMSA'da üretim yeniden başlasın" çağrısı Açıklaması
Mahmut Arslan, şunları kaydetti: "Türkiye'nin lider holdingi ve TEMSA markasının kurucusu Sabancı Holding, ülkemizin önemli bir değerinin yok olmasına göz yummamalı, TEMSA'da üretimin yeniden başlamasını sağlamalıdır. TEMSA çalışanlarının, bölge halkının ve toplumun beklentisi de bu yöndedir. TEMSA'da yaşanılanlara ilişkin olarak Sabancı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Güler Sabancı'dan randevu talebinde bulunmuştuk.
Güler Sabancı 26.12.2019
Köy okullarındaki 7 bin öğretmene mesleki gelişim programı
Milli Eğitim Bakanlığı Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğü ve Sabancı Vakfı iş birliği ile hayata geçirilen "Köy Okullarında Görev Yapan Öğretmenler için Oryantasyon ve Mesleki Gelişim Programı", Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Sabancı Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Güler Sabancı, Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürü Adnan Boyacı, Sabancı Vakfı Genel Müdürü Nevgül Bilsel Safkan, Köy Okulları Değişim Ağı Derneği (KODA) Genel Koordinatörü Mine Ekinci ile öğretmenlerin katıldığı törenle kamuoyuna tanıtıldı.
Güler Sabancı 20.12.2019
Güler Sabancı: Hızla dönüşen bir enerji ekosistemine doğru ilerliyoruz
Sabancı Üniversitesi Kurucu Mütevelli Heyeti Başkanı Güler Sabancı, enerjide yüksek katma değerli, bilgi ve teknoloji yoğun proje ve işbirliklerine odaklanmayı sürdüreceklerine işaret ederek, "Teknolojinin etkisiyle hızla dönüşen bir enerji ekosistemine doğru ilerliyoruz" dedi.
Güler Sabancı 20.12.2019
10. IICEC Konferansı: Dünya Enerji Görünümü 2019 Türkiye Lansmanı
"Kamu, sanayi ve üniversite iş birliklerine önem veriyoruz" Sabancı Üniversitesi Kurucu Mütevelli Heyeti Başkanı Güler Sabancı da yatırımlar için öngörülebilirlik ve finansal sürdürülebilirlik üzerinde çalışmaya devam edilmesi gerektiğini bildirdi.
Güler Sabancı 16.12.2019
10. IICEC KONFERANSI, Enerji Dünyasını Buluşturuyor
Sabancı Üniversitesi Kurucu Mütevelli Heyeti Başkanı Güler Sabancı ve Sabancı Üniversitesi IICEC Direktörü Prof. Carmine Difiglio'nun ev sahipliğinde düzenlenecek konferansta Onur Konuğu keynote konuşmacısı Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez olacak.
Güler Sabancı 5.12.2019
Güler Sabancı'dan topluma gönüllülük çağrısı
Sabancı Holding ve Sabancı Üniversitesi Toplumsal Duyarlılık Projeleri Birimi tarafından 5 Aralık Dünya Gönüllüler Günü dolayısıyla, Sabancı Center'da "Geleceğe Gönüllüyüz" buluşması gerçekleştirildi.
Güler Sabancı 5.12.2019
Güler Sabancı'dan topluma gönüllülük çağrısı
Sabancı Holding Yönetim Kurulu Başkanı ve Sabancı Üniversitesi Kurucu Mütevelli Heyeti Başkanı Güler Sabancı, kurumsal gönüllülük uygulamalarının, hem kurumlar hem çalışanlar hem de toplum için çok önemli fırsatlar sunduğunu ve katma değer yarattığını belirterek, "Tüm şirketleri kurumsal...
Güler Sabancı 2.12.2019
Engelleri kaldıran teknolojiler görücüye çıktı
Sabancı Vakfı'nın sivil toplum alanındaki gelişmeleri tartışmaya açmak amacıyla 12.sini düzenlediği Filantropi Semineri, "Engelsiz Yaşam Teknolojileri" başlığıyla Sabancı Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Güler Sabancı'nın ev sahipliğinde gerçekleşti.
Güler Sabancı 2.12.2019
"12. Sabancı Vakfı Filantropi Semineri"
Sabancı Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Güler Sabancı, "Tüm dünyada bir 'zihniyet dönüşümü' var. Artık hayırseverlik daha katılımcı süreçlerle, hayatlara dokunmaya ve fark yaratmaya odaklanıyor.
Güler Sabancı: Engelsiz yaşam teknolojileriGüler Sabancı 28.11.2019
Güler Sabancı 19.11.2019
MIT Energy Initiative'in Yıllık Araştırma Konferansı
Sabancı Holding Enerji Grubu şirketleri ve MIT Energy Initiative arasında yürütülen ortak çalışmaları somutlaştıracak bir iş birliği üzerine çalıştıklarını da aktaran Zaimler, "Yönetim Kurulu Başkanımız Güler Sabancı, MIT Energy Initiative Uluslararası Danışma Kurulu'nda uzun yıllardır görev alıyor.
Güler Sabancı 8.11.2019
Güler Sabancı, Sakıp Sabancı Anadolu Lisesi'nde sunulacak yenilikleri müjdeledi
Sabancı Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Güler Sabancı, Sakıp Sabancı Anadolu Lisesi'nde bir sonraki sınıfa geçen en başarılı öğrencilerin Sabancı Üniversitesi'nde yaz okuluna gitmeye hak kazanacağını belirterek, "Ayrıca Sakıp Sabancı Anadolu Lisesi'nde hazırlık sınıfı oluşturulması için...
Şu an buradasınız: Güler Sabancı Haberleri | Güler Sabancı Kimdir - Haberler - Güler Sabancı haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Güler Sabancı kimdir, hayatı ve biyografisi. Türkiye'de milyar dolarları yöneten isimlerin kullandığı makam araçları.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 13.7.2020 15:48:33. #1.14#
title