Gülben Ergen'i 'Yılın Annesi' Seçtiler! - Haberler
Haberi Paylaş

Gülben Ergen'i 'Yılın Annesi' Seçtiler!

Bültenler - Güncel
 - Güncelleme:
Gülben Ergen'i 'Yılın Annesi' Seçtiler!

Hayatına Bir İyilik Kat Platformu ve Umutlu Mutlu Çocuklar Platformu başkanlarının yönetiminde oluşturulan jüri, her kategori için medya jürisinin önerdiği isimlere, engellilerin verdiği oyları değerlendirdi.

ERGEN, UMUTLU MUTLU ÇOCUKLARIN ANNESİ OLDU!

'Yılın Annesi Ödülü' kategorisi ise, Umutlu Mutlu Çocuklar'ın verdiği oylarla belirlendi ve ünlü şarkıcı Gülben Ergen ödüle layık görüldü. Çocukların oyları ile yılın annesi olan Ergen, ödülünü 13 Mayıs Pazar gününe denk gelen 'Anneler Günü'nden bir gün önce alacak. 'Yılın Onur Ödülü'ne Selçuk Ural ve 'Yaşam Boyu Başarı Ödülü'ne ise, Gülden Karaböcek layık görüldü.

'GÖRMEDEN SEVMEK' YILIN ŞARKISI OLDU!

Hayatına Bir İyilik Kat Platformu, 2018 yılında kendi bünyesinde ise 'Yılın Medyası'nı, 'Yılın Albümü'nü, 'Yılın Şarkısı'nı ve 'Yılın Sunucusu'nu seçti. OnurAkayMedya'yı 'Yılın Medyası' olarak seçen ve OnurAkayMedya'nın Genel Yayın Yönetmeni Umut Yılmaz'a ise, 'Yılın Genel Yayın Yönetmeni' ödülünü layık gören platform, yapımcı ve sunucu Nursel Eroğlu'na ise Yılın Sunucusu Ödülü'nü verdi. İTÜ Devlet Konservatuarı Ses Eğitimi Bölümü Başkan Yardımcısı ve Öğretim Görevlisi Gülşah Sönmez'in, 'Ömür Borcu' isimli albümüne 'Yılın Albümü Ödülü'nü layık gören Hayatına Bir İyilik Kat Platformu, Ömür Borcu albümünde yer alan 'Görmeden Sevmek' isimli şarkıya ise, 'Yılın Şarkısı Ödülü'nü verdi. Yılın şarkısının bestecisi TRT ses sanatçısı Cengizhan Sönmez 'Yılın Bestecisi Ödülü'ne ve şarkının söz yazarı ses sanatçısı Onur Akay ise, 'Yılın Söz Yazarı Ödülü'ne layık görüldü.

Bültenler - Güncel

Gülden Karaböcek, Anneler Günü, Gülben Ergen, Selçuk Ural, Güncel, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title