Görsel İletişim Haberleri

Görsel İletişim haber, Görsel İletişim son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Görsel İletişim - Dün
Yenilikçi tasarımlar Agat taşının tanıtımına katkı sunmak için yarışacak
Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesince, Çubuk ilçesinden çıkarılan Agat taşının tanıtımına yardımcı olmak için "Agat Taşı Takı ve Hediyelik Eşya Tasarımı Yarışması" düzenlendi.
Görsel İletişim - 08.02.2021
ART/icle: Sanat ve Tasarım Dergisi yayın hayatına başladı
Aykut, dergiye kabul edilecek makale başlıklarını ise şöyle sıraladı: "Plastik sanatlar, grafik tasarım, görsel iletişim tasarımı, çizgi film animasyon, yeni medya, mimarlık, iç mimarlık, kentsel tasarım, sanat eğitimi, sanat tarihi, sanat felsefesi ve sosyolojisi, sinema ve televizyon, gastronomi ve mutfak sanatlar moda ve tekstil tasarımı, sahne sanatları.
Görsel İletişim - 13.01.2021
Kovid-19 çıkartmaları hayatın her alanında kendini hissettiriyor
Görerek anlayabilen, anlamlandırabilen, düşünebilen insanların, dijital dünyada konuşmayı azaltıp görsel iletişim diliyle anlaşmaya başladığını vurgulayan Alkandemir, "Nasıl araç kullanırken trafik dilini anlayabiliyorsak, iletişim çağında da emoji kullanıyoruz.
Görsel İletişim - 28.12.2020
Türkiye'de ilk olacak
MİNYATÜR ÜZERİNDEN İSTANBUL'UN FETHİ YÜRÜYÜŞÜ CANLANDIRILMASI PLANLANIYOR Müzenin bahçesine yapmayı planladıkları Edirne maketiyle birlikte Fatih Sultan Mehmet'in İstanbul fetih yürüyüşünü canlandırmayı hedeflediklerinin altını çizen Diker, bütün görsel iletişim olanaklarını kullanarak maketlerle, animasyonlarla, minyatürlerle ve heykellerle, Fatih Sultan Mehmet'in tahta çıkışını, eğitimini, planlarını, kanunnamesini ve birçok özelliğini doğru şekilde anlatacaklarını söyledi.
Görsel İletişim - 07.11.2020
SAÜ'lü öğretim üyesinin eserleri Bursa'da sergileniyor
Sakarya Üniversitesi Sanat Tasarım ve Mimarlık Fakültesi Görsel İletişim Tasarımı Bölümü Öğretim Üyesi Murat Ertürk'ün Ekslibris ve Baskı Sergisi, Bursa Nilüfer Belediyesi Galeri N'de sergilenmeye başlandı.
Görsel İletişim - 17.09.2020
Öğrencilerden "geleceğin mesleklerine" yoğun ilgi
OSTİM Teknik Üniversitesi Meslek Yüksekokulu (MYO) Müdürü Turan Şişman, Endüstri 4.0 ve dijital dönüşümün birçok yeni meslek alanının ortaya çıkmasına ve mevcut iş alanlarının dönüşüme uğramasına yol açtığını bildirdi.
Görsel İletişim - 28.06.2020
Ondokuz Mayıs Üniversitesinde mezuniyet sergisi sanal ortamda yapıldı
Ondokuz Mayıs Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi, her yıl gerçekleştirdiği mezuniyet sergisini, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) nedeniyle bu yıl sanal ortama taşıdı.
Görsel İletişim - 22.06.2020
SAÜ'lü akademisyenlerin eserleri çevrimiçi sergide
Sakarya Üniversitesi Sanat Tasarım ve Mimarlık Fakültesi Resim Bölümü öğretim üyeleri Prof. Şive Neşe Baydar ve Arş. Gör. Kevser Akçıl'ın eserleri Artimu dijital sergisinde yer aldı.
Görsel İletişim - 20.06.2020
Görsel İletişim Tasarımı öğrencilerinin çalışmaları sanal ortamda
Küresel salgın nedeniyle sanal ortama taşınan ve görsel iletişim tasarımının çeşitli uzmanlık alanlarında üretilmiş çalışmalar, Görsel İletişim Tasarımı Bölümü adına oluşturulan Behance sayfasında izleyicilerin beğenisine sunuluyor.
Görsel İletişim - 14.06.2020
Polonya'da yaşayan Türk graffiti sanatçısından memleketi Tire'ye "pandemi hatırası"
Askerlik görevini yapmak için Polonya'dan Türkiye'ye gelen Tireli graffiti sanatçısı Utku Taykut (29), yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını sürecine takılınca memleketinin duvarlarını renklendirdi.
Görsel İletişim - 30.05.2020
Bakan Karaismailoğlu, GSM operatörlerinin temsilcileriyle yeni dönemi değerlendirdi Açıklaması
Sesli, yazılı, görsel iletişim kapsamındaki kamuya açık elektronik haberleşme hizmetleri veya yazılım platform hizmeti olan şebekeler üstü hizmet konusunun da mercek altına alındığı toplantıda, Türkiye'deki bilgi-iletişim sektörünün yeni dönemdeki strateji ve planları da ele alındı.
Görsel İletişim - 21.05.2020
KTÜ'nün kurumsal kimliği yenilendi
Baykal, bu doğrultuda üniversiteyi tüm iletişim ortamlarında tanıtmak, kurumsal kimliğini basılı ve dijital görsel iletişim malzemeleri ile doğru ve tutarlı ifade edebilmek amacı ile başlatılan kurumsal kimlik çalışmasının titiz ve özverili bir mesai çerçevesinde yürütüldüğünü belirtti.
Görsel İletişim - 26.03.2020
DHMİ Genel Müdürü Keskin'den Kovid-19 önlemlerine ilişkin açıklama Açıklaması
Havalimanlarında "sosyal mesafe" uygulamasına geçildiğinin ve uygulamaya yönelik gerekli yer işaretlemelerinin yapıldığının altını çizen Keskin, şu bilgileri aktardı: "Havalimanlarımızda bilgilendirme ve hatırlatmalar görsel iletişim araçları ile yapılmaktadır.
Görsel İletişim - 15.02.2020
DHMİ, havalimanlarında sessiz terminal projesini hayata geçirdi
Keskin, "Söz konusu anonsların yerine uçuş bilgi ekranları ile görsel iletişim sağlanacaktır.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Görsel İletişim Haberleri | Görsel İletişim Haber - Haberler - Görsel İletişim haberleri, son dakika görsel iletişim haber ve gelişmeleri burada. Yenilikçi tasarımlar Agat taşının tanıtımına katkı sunmak için yarışacak.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 25.2.2021 03:32:22. #1.15#
title