Gölbaşı Belediyesi Balalıları İftar Sofrasında Buluşturdu
Haberler » Güncel » Gölbaşı Belediyesi Balalıları İftar Sofrasında Buluşturdu - Haber

Gölbaşı Belediyesi Balalıları İftar Sofrasında Buluşturdu

Gölbaşı Belediyesi, Balâlıları iftar sofrasında buluşturdu.

Gölbaşı Belediyesi Balalıları İftar Sofrasında Buluşturdu

, Balalıları iftar sofrasında buluşturdu.


Gölbaşı Belediyesi ve Balalılar Kültür ve Yardımlaşma Derneği'nin Gölbaşı'nda düzenlediği iftar programında, Balalılar iftar sofrasında buluştu.


Gölbaşı Pembe Köşk'te düzenlenen iftar programına, Ankara Milletvekili ve 27. Dönem vekil adayı , Gölbaşı Belediye Başkanı , Bala Belediye Başkanı Arif Kaplan, Balalılar Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Nihat Yıldırım, siyasi parti temsilcileri ve pek çok Balalı katıldı.


İftar programında Ramazan ayının birlik beraberlik ve kardeşlik ayı olduğunu ifade eden Yalçın Akdoğan, Balalıları bir arada görmekten dolayı memnuniyetini ifade etti. Akdoğan, konuşmasında geçtiğimiz günlerde Bala'da yaşanan sel felaketi dolayısı ile hayatını kaybeden Naciye Ağbal'ı unutmadı ve tüm Balalılara baş sağlığı diledi.


Duruay'dan birlik mesajı


İftar programında konuşan Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay ise "Balalılar Kültür ve Yardımlaşma Derneği'ne teşekkür ederek "bizleri bu mübarek ramazan akşamında, bereketin yağdığı iftar sofrasında bir araya gelmemize vesile olan Balalılar Derneği'ne teşekkür ederim. Ayrıca iftar programına teşrif eden Sayın Bakanımız Yalçın Akdoğan'a, Bala Belediye Başkanımız Arif Kaplan'a ve tüm Balalı hemşehrilerime teşekkür ediyorum. Rabbim birliğimizi beraberliğimizi daim etsin" dedi.


Balalılar Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Nihat Yıldırım ise iftar programına katkı sağlayan Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay'a teşekkür ederek "Sayın Başkanım Balalılar bu anlamlı desteği unutmayacak" ifadelerini kullandı.


İlahiler ve semazen eşliğinde devam eden iftar programı dualarla sona erdi. - ANKARA

Kaynak: İHA

Manşet

Haberler