YALÇIN AKDOĞAN HABERLERİ

Yalçın Akdoğan haber, Yalçın Akdoğan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Yalçın Akdoğan

Yalçın Akdoğan

Doğum Yeri İstanbul / Türkiye
Doğum Tarihi 22.9.1969 -

Yalçın Akdoğan Kimdir ?

22 Eylül 1969'da Üsküdar'da doğdu. Babasının adı Reşit, annesinin adı Fatma'dır. Anadolu Üniversitesi İletişim Bilimleri Fakültesi Basın ve Yayın Bölümünden mezun oldu. Yüksek lisansını Anadolu Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İletişim Bölümünde, doktorasını Marmara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Siyaset ve Sosyal Bilimler Bölümünde tamamladı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Yalçın Akdoğan 27.7.2020
Keban'da iki otomobil çarpıştı: 2 yaralı
Elazığ'ın Keban ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 2 kişi yaralandı.
Yalçın Akdoğan: CÜ'de folklor gecesiYalçın Akdoğan 24.12.2019
Yalçın Akdoğan 14.12.2019
Anadolu'nun en büyük kitap fuarı açıldı
  Ümraniye Belediyesi'nin ev sahipliğini yaptığı '1.Ümraniye Kitap Fuarı' kapılarını kitap severlere açtı. Yüze yakın yayınevinin yer aldığı fuarda çok sayıda yazar da yer alacak. Çeşitli söyleşiler ve imza günlerinin de yapılacağı fuar 14-22 Aralık tarihleri arasında açık kalacak. Fuar aynı zamanda Anadolu'da açılan en büyük kitap fuarı olma özelliği taşıyor. Ümraniye Santral Etkinlik Alanı'nda yapılan fuar açılışına Ümraniye Kaymakamı Suat Dervişoğlu, Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım, AK Parti Genel Başkan Danışmanı Yalçın Akdoğan, fuarın onur konuğu Yazar Rasim Özdenören ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Yalçın Akdoğan 14.12.2019
"1. Ümraniye Kitap Fuarı" açılışı yapıldı
Açılışa fuarın onur konuğu Rasim Özdenören'in yanı sıra Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım, Ümraniye Kaymakamı Suat Dervişoğlu, AK Parti Genel Başkan Danışmanı ve AK Parti Ankara Milletvekili Yalçın Akdoğan, Yayımcı Meslek Birlikleri Federasyonu (YAYFED) Yönetim Kurulu Başkanı Münir Üstün ile çok sayıda kitapsever katıldı.
Yalçın Akdoğan: Mamak'ta yeni dünya düzeni ele alındıYalçın Akdoğan 14.12.2019
Yalçın Akdoğan 6.11.2019
Akdoğan ve Köse'den ev ziyareti
AK Parti Genel Başkan Danışmanı ve AK Parti Ankara Milletvekili Yalçın Akdoğan ile Mamak Belediye Başkanı Murat Köse, Balkiraz, Yeşilbayır ve Kıbrıs mahallelerinde ev ziyaretleri gerçekleştirdi.
Yalçın Akdoğan 26.10.2019
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Fenerbahçe Yüksek Divan Kurulu Üyesi oldu
Divan kurulunun gerçekleştiği salonda kurulan büyük ekranda gösterilen kısa filmde Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın futbolculuk döneminden kesitler, AK Parti Genel Başkan Danışmanı ve AK Parti Ankara Milletvekili Yalçın Akdoğan, NATO PA Türk Delegasyonu Başkanı ve AK Parti Rize Milletvekili Osman Aşkın Bak, Erdoğan'ın oğlu ve Dünya Etnospor Konfederasyonu Başkanı Bilal Erdoğan, Fenerbahçe Futbol Takımı'nın kaptanı Emre Belözoğlu, eski milli futbolcu Rıdvan Dilmen, futbol oynadığı dönemdeki eski takım arkadaşları başta olmak üzere yapılan röportajlar yer aldı.
Yalçın Akdoğan 14.10.2019
Dha istanbul bülteni - 2
"ETKİSİZ HALE GETİRİLENLERİN SAYISI 550'YE ULAŞTI" Bu süreci aynı kararlılıkla devam ettirdiklerini vurgulayan Erdoğan, "Zaten sizler rakamları yayınlıyorsunuz. Şu anda etkisiz hale getirilenlerin sayısı 550'ye ulaştı 8.30 itibarıyla. Bunların içerisinde 500 ölü var. Bunun yanında 26 yaralı, 24 teslim olan var. Bu şekilde mücadelemiz kararlılıkla devam ediyor, devam edecek." ifadelerini kullandı.  Cumhurbaşkanı Erdoğan, saat 11.20'de "TC-TUR" uçağıyla Bakü'ye hareket etti. Erdoğan'ı, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı ve AK Parti Mersin Milletvekili Lütfi Elvan, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, AK Parti Ankara Milletvekili Yalçın Akdoğan, AK Parti İstanbul Milletvekili Ahmet Hamdi Çamlı, İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak ve diğer ilgililer uğurladı.
Yalçın Akdoğan 14.10.2019
Cumhurbaşkanı Erdoğan Azerbaycan'a gitti
Erdoğan'ı, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı ve AK Parti Mersin Milletvekili Lütfi Elvan, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, AK Parti Ankara Milletvekili Yalçın Akdoğan, AK Parti İstanbul Milletvekili Ahmet Hamdi Çamlı, İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak ve diğer ilgililer uğurladı.
Yalçın Akdoğan 11.10.2019
Bakan Ersoy, Arkeoloji Müzesini ziyaret etti
Bakan Ersoy, Arkeoloji Müzesini ziyaret etti İSTANBUL - Kapılarını yeniden ziyaretçilerine açan İstanbul Arkeoloji Müzesini ziyaret eden Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, "Bizim için çok önemli Türkiye'nin ilk müzesi burası. Sultan Abdülhamit zamanında verilen talimatla 1869'da kuruluyor. Sonrasında Osman Hamdi Bey'in uygulamayı takip etmesiyle 1891'de bu bina hizmete girmiş bulunuyor" dedi. Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Osmanlı ile Cumhuriyet döneminin ilk müzesi olan ve geçen ay ziyarete tekrar açılan İstanbul Arkeoloji Müzelerinde incelemede bulundu. Bakan Ersoy'u müzenin girişinde, AK Parti Ankara Milletvekili Yalçın Akdoğan, İstanbul İl Kültür ve Turizm Müdürü Coşkun Yılmaz, İstanbul Rölöve ve Anıtlar Müdürü Olcay Aydemir ve İstanbul Arkeoloji Müzeleri Müdürü Rahmi Asal karşıladı.
Yalçın Akdoğan 11.10.2019
Dha istanbul bülteni- 3
Açıklamada şöyle denildi: "Bu sabah, Metin Sabancı Baltalimanı Kemik Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde nöbetçi olan ortopedi ve travmatoloji asistanı hekimimiz, bir meslektaşı tarafından saldırıya uğramıştır. Saldırıya uğrayan hekimimize derhal acil müdahale yapılmış ancak tüm çabalara rağmen maalesef hayatını kaybetmiştir. Olayla ilgili İl Sağlık Müdürlüğümüz inceleme başlatmıştır. Fail, Sarıyer İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerince gözaltına alınmış olup Savcılık soruşturması devam etmektedir. Hayatını kaybeden hekimimize Allah'tan rahmet yakınlarına sabır ve başsağlığı diliyoruz"  ===================== 13- BAKAN ERSOY İSTANBUL ARKEOLOJİ MÜZELERİNDE İNCELEMELERDE BULUNDU Haber-Kamera : Ali ABLAY - Feridun AÇIKGÖZ, İSTANBUL, DHA Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, İstanbul Arkeoloji Müzesi'nde incelemelerde bulundu. Bakan Ersoy'a ziyaretinde İstanbul İl Kültür ve Turizm Müdürü Coşkun Yılmaz, İstanbul Rölöve ve Anıtlar Müdürü Olcay Aydemir, İstanbul Arkeoloji Müzeleri Müdürü Rahmi Asal, AK Parti Ankara Milletvekili Yalçın Akdoğan, yüklenici firmadan Hasan Gürsoy, müzenin proje müellifi İsmail Büyükseçgin ile müzenin teşhir tasarımcısı Boris Micka eşlik etti.
Yalçın Akdoğan 11.10.2019
Bakan ersoy istanbul arkeoloji müzelerinde incelemelerde bulundu
KÜLTÜR ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, İstanbul Arkeoloji Müzesi'nde incelemelerde bulundu. Bakan Ersoy'a ziyaretinde İstanbul İl Kültür ve Turizm Müdürü Coşkun Yılmaz, İstanbul Rölöve ve Anıtlar Müdürü Olcay Aydemir, İstanbul Arkeoloji Müzeleri Müdürü Rahmi Asal, AK Parti Ankara Milletvekili Yalçın Akdoğan, yüklenici firmadan Hasan Gürsoy, müzenin proje müellifi İsmail Büyükseçgin ile müzenin teşhir tasarımcısı Boris Micka eşlik etti.
Yalçın Akdoğan 11.10.2019
Bakan ersoy istanbul arkeoloji müzelerinde incelemelerde bulundu
KÜLTÜR ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, İstanbul Arkeoloji Müzesi'nde incelemelerde bulundu. Bakan Ersoy'a ziyaretinde İstanbul İl Kültür ve Turizm Müdürü Coşkun Yılmaz, İstanbul Rölöve ve Anıtlar Müdürü Olcay Aydemir, İstanbul Arkeoloji Müzeleri Müdürü Rahmi Asal, AK Parti Ankara Milletvekili Yalçın Akdoğan, yüklenici firmadan Hasan Gürsoy, müzenin proje müellifi İsmail Büyükseçgin ile müzenin teşhir tasarımcısı Boris Micka eşlik etti.
Yalçın Akdoğan 11.10.2019
Bakan ersoy istanbul arkeoloji müzelerinde incelemelerde bulundu
Feridun AÇIKGÖZ, İSTANBUL, DHA Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, İstanbul Arkeoloji Müzesi'nde incelemelerde bulundu. Bakan Ersoy'a ziyaretinde İstanbul İl Kültür ve Turizm Müdürü Coşkun Yılmaz, İstanbul Rölöve ve Anıtlar Müdürü Olcay Aydemir, İstanbul Arkeoloji Müzeleri Müdürü Rahmi Asal, AK Parti Ankara Milletvekili Yalçın Akdoğan, yüklenici firmadan Hasan Gürsoy, müzenin proje müellifi İsmail Büyükseçgin ile müzenin teşhir tasarımcısı Boris Micka eşlik etti.
Yalçın Akdoğan 11.10.2019
Bakan Ersoy, Arkeoloji Müzesini ziyaret etti
Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Osmanlı ile Cumhuriyet döneminin ilk müzesi olan ve geçen ay ziyarete tekrar açılan İstanbul Arkeoloji Müzelerinde incelemede bulundu. Bakan Ersoy'u müzenin girişinde, AK Parti Ankara Milletvekili Yalçın Akdoğan, İstanbul İl Kültür ve Turizm Müdürü Coşkun Yılmaz, İstanbul Rölöve ve Anıtlar Müdürü Olcay Aydemir ve İstanbul Arkeoloji Müzeleri Müdürü Rahmi Asal karşıladı.
Yalçın Akdoğan 11.10.2019
İstanbul Arkeoloji Müzelerinde çalışmalar haziranda tamamlanacak
Bakan Ersoy'u müzenin girişinde, AK Parti Ankara Milletvekili Yalçın Akdoğan, İstanbul İl Kültür ve Turizm Müdürü Coşkun Yılmaz, İstanbul Rölöve ve Anıtlar Müdürü Olcay Aydemir ve İstanbul Arkeoloji Müzeleri Müdürü Rahmi Asal karşıladı.
Yalçın Akdoğan 3.10.2019
2 Ekim 2019 Haberleri
2 Ekim 2019 Manşet Haberleri.
Yalçın Akdoğan 2.10.2019
Yalçın Akdoğan, AK Parti Genel Başkan Danışmanı oldu
AK Parti Ankara Milletvekili Yalçın Akdoğan, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın danışmanı oldu.
Yalçın Akdoğan: Tuzlaspor: 0-1Yalçın Akdoğan 15.9.2019
Yalçın Akdoğan: Kayseri U-13 Futbol Ligi A GrubuYalçın Akdoğan 5.5.2019
Yalçın Akdoğan 13.4.2019
Danimarka'da Tek Türkiye Kökenli Milletvekili Akdoğan Yeniden Aday
Danimarka Parlamentosu'nda tek Türkiye kökenli milletvekili olan Yıldız Akdoğan, partisi tarafından parlamento seçimlerinde yeniden milletvekili adayı olarak gösterildi.
Yalçın Akdoğan 29.3.2019
29 Tanesinin PKK ile İlgisi Var"
Bakan Soylu'ya, AK Parti Ankara Milletvekili Yalçın Akdoğan da eşlik etti.
Yalçın Akdoğan 28.3.2019
Bu Mafya Ağzıdır"
Programa AK Parti Ankara Milletvekilleri Ali İhsan Arslan ve Yalçın Akdoğan, AK Parti Bingöl Milletvekili Feyzi Berdibek, AK Parti Çankaya Belediye Başkan adayı Amber Türkmen de katıldı.
Yalçın Akdoğan 28.3.2019
Özhaseki: "Bu Mafya Ağzıdır"
Programa AK Parti Ankara Milletvekilleri Ali İhsan Arslan ve Yalçın Akdoğan, AK Parti Bingöl Milletvekili Feyzi Berdibek, AK Parti Çankaya Belediye Başkan Adayı Amber Türkmen de katıldı.
Yalçın Akdoğan 18.3.2019
Özhaseki: "Çevreci Projeler Yazdık"
Etkinliğe, AK Parti Genel Sekreteri Fatih Şahin'in yanı sıra milletvekilleri Yalçın Akdoğan, Ali İhsan Arslan, Barış Aydın, Ahmet Aydın ve AK Parti Çankaya Belediye Başkan Adayı Amber Türkmen katıldı.
Yalçın Akdoğan: Çevreci Projeler Yazdık'Yalçın Akdoğan 18.3.2019
Yalçın Akdoğan: Ceza Arkadan Gelir, Bu Hukuk Davası'Yalçın Akdoğan 17.3.2019
Yalçın Akdoğan: Ceza Arkadan Gelir, Bu Hukuk Davası'Yalçın Akdoğan 16.3.2019
Yalçın Akdoğan 16.3.2019
Özhaseki: Onları Destekleyen Kandil ve Pensilvanya Var (2)
ORDU AKKUŞ DERNEKLER PLATFORMU İLE BULUŞTU AK Partili Mehmet Özhaseki, Ordu Akkuş Dernekler Federasyonu'nun Bağlum'da düzenlediği buluşma programına katıldı. Programda Özhaseki'ye, Dışişleri Bakan Yardımcısı Yavuz Selim Kıran, MHP Genel Başkan Yardımcısı Yaşar Yıldırım, AK Parti Ankara Milletvekilleri Yalçın Akdoğan, Arife Polat Düzgün ve MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt eşlik etti.
Şu an buradasınız: Yalçın Akdoğan Haberleri | Yalçın Akdoğan Kimdir - Haberler - Yalçın Akdoğan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Yalçın Akdoğan kimdir, hayatı ve biyografisi. Keban'da iki otomobil çarpıştı: 2 yaralı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 7.8.2020 06:40:36. #1.14#
title