GIDA TARIM VE HAYVANCILIK BAKANLIĞI HABERLERİ

Gıda Tarım Ve Hayvancılık Bakanlığı Haberleri

Gıda Tarım Ve Hayvancılık Bakanlığı haber, Gıda Tarım Ve Hayvancılık Bakanlığı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Gıda Tarım Ve Hayvancılık Bakanlığı - 27.11.2020
Anayasa Mahkemesinden 7139 sayılı torba kanuna kısmi iptal
Anayasa Mahkemesi, 7139 Sayılı Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğünün Teşkilat ve Görevleri Hakkında Kanun ile Bazı Kanunlarda ve Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının Teşkilat ve Görevleri Hakkında Kanun Hükmünde Kararnamede Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun'un bazı hükümlerini Anayasa'ya...
Gıda Tarım Ve Hayvancılık Bakanlığı - 14.9.2020
"Mirasımız Yerel Tohumlar" yeniden Migros raflarında
-"Ürünler sadece Migros raflarında satışa sunulacak" Migros Ticaret AŞ Pazarlama ve Yurtdışı Operasyonlardan Sorumlu İcra Kurulu Üyesi Cem Rodoslu ise TKK ve TİGEM ile imzalanan münhasırlık sözleşmesi çerçevesinde üretimi devam eden ürünlerin daha önce de olduğu gibi sadece Migros raflarında satışa sunulacağını belirterek, şunları kaydetti: "Migros olarak, ilk kez 2019 yaz sezonunda Anadolu'nun miras tohumlarından üretilen 11 çeşit meyve-sebzeyi müşterilerimize ulaştırmak için mağazalarımızda satışa sunduk. 2020 yaz sezonu için de 10 çeşit ürünün daha ekimi yapıldı; ağustos ayından itibaren biber, patlıcan, salatalık, domates, kavun, karpuz çeşitlerini satışa sunmaya başladık. Sonbahar ve kış döneminde ise yeni fidelerin yetiştirilmesi planlanıyor. Anadolu'nun bu değerli tohumlarını yeniden hayata kazandıran başta Cumhurbaşkanlığımız olmak üzere Tarım ve Orman Bakanlığına, BÜGEM, TAGEM, TİGEM ve Tarım Kredi Kooperatiflerine, büyük bir özenle ve emekle ürünlerimizi yetiştiren tüm üreticilerimize teşekkür ediyoruz. Bu projenin değerli ürünlerini sadece Migros raflarında müşterilerimizle buluşturuyor olmaktan mutluluk duyuyoruz." Migros'un, Türkiye'nin en fazla meyve, sebze, et ve taze unlu mamulleri satan perakendecisi konumunda olduğunu bildiren Rodoslu, "2010 yılında Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'nın öncülüğünde başlayan İyi Tarım Uygulamalarını (İTU) satışa sunan ilk şirketiz.
Gıda Tarım Ve Hayvancılık Bakanlığı - 1.9.2020
Ülker'in bisküvilik, yüksek verimli Aliağa Buğdayı'nda ilk hasat yapıldı
Ülker'in, yüksek kalitede, sürdürülebilir üretim yapabilmek, buğday tedarikini uzun yıllar güvence altına alabilmek, yerli ve milli bisküvilik buğday üretimini hayata geçirmek için başlattığı proje ilk meyvesini verdi.
Gıda Tarım Ve Hayvancılık Bakanlığı - 16.8.2020
Olta balıkçıları bu yarışmada buluşacak
Yarışma, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Gölcük Belediyesi, Kocaeli Sportif Olta Balıkçılığı ve Doğa Sporları Derneği ve Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'nın işbirliğinde gerçekleştirilecek 1'inci Ulusal Kocaeli LFR (Balık Tutma) Yarışması 29 Ağustos tarihinde büyük heyecana sahne olacak.
Gıda Tarım Ve Hayvancılık Bakanlığı - 16.6.2020
Ankara'da FETÖ'ye yönelik iki ayrı operasyonda 25 zanlı yakalandı
Ankara Cumhuriyet Başsavcılığınca FETÖ/PDY silahlı terör örgütüne yönelik düzenlenen iki ayrı operasyonda 25 zanlı yakalandı.
Gıda Tarım Ve Hayvancılık Bakanlığı - 28.5.2020
Eskişehir'de gölete 3 bin yavru sazan bırakıldı
Eskişehir'in Sarıcakaya ilçesinde, gölete 3 bin sazan yavrusu bırakıldı.
Gıda Tarım Ve Hayvancılık Bakanlığı - 15.5.2020
Eski bakanlardan Musa Demirci vefat etti
Eski bakanlardan Musa Demirci, 78 yaşında Ankara'da vefat etti.
Gıda Tarım Ve Hayvancılık Bakanlığı - 17.4.2020
TürkTraktör'den tüm çiftçilere Tarlam Cepte uygulaması
TürkTraktör, 65 yaş üstü çiftçiler için başlattığı Mobil Yol Desteği hizmetinin ardından dijital karar alma desteği sağlayan Tarlam Cepte uygulamasını da tüm çiftçilere ücretsiz sunma kararı aldı.
Gıda Tarım Ve Hayvancılık Bakanlığı - 3.4.2020
Koronavirüsten etkilenen ihtiyaç sahipleri için 'askıda peynir'
İŞLETMEDE TEDBİRLER ALINDI Öte yandan işletmesinde koronavirüs önlemlerinin de alındığına değinen Elaldı şunları söyledi: "İşletmemizde, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'nın yayınladığı tebliğe uygun olarak bizler de koronavirüsle mücadeleye karşın tüm önlemlerimizi aldık.
Gıda Tarım Ve Hayvancılık Bakanlığı - 7.12.2019
Kamyonla getirilen köpekler, Alanya'ya geri gönderildi-EK (ALANYA HAYVAN BARINAĞI)
GERİ GÖNDERİLDİ İhbar üzerine devreye giren Mersin Büyükşehir Belediyesi  ile Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Aydıncık İlçe Müdürlüğü ekipleri Alanya Belediyesi yetkilileri ile görüştükten sonra köpekleri Alanya'ya geri gönderdi.
Gıda Tarım Ve Hayvancılık Bakanlığı - 7.12.2019
Kamyonla Mersin'e getirilen köpekler, Alanya'ya geri gönderildi
GERİ GÖNDERİLDİ İhbar üzerine devreye giren Mersin Büyükşehir Belediyesi  ile Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Aydıncık İlçe Müdürlüğü ekipleri Alanya Belediyesi yetkilileri ile görüştükten sonra köpekleri Alanya'ya geri gönderdi.
Gıda Tarım Ve Hayvancılık Bakanlığı - 7.12.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 12
GERİ GÖNDERİLDİ İhbar üzerine devreye giren Mersin Büyükşehir Belediyesi  ile Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Aydıncık İlçe Müdürlüğü ekipleri Alanya Belediyesi yetkilileri ile görüştükten sonra köpekleri Alanya'ya geri gönderdi.
Gıda Tarım Ve Hayvancılık Bakanlığı - 5.11.2019
"Gıda Zincirindeki Hasat Sonrası Kayıpları Azaltmak için Yenilikçi Yaklaşımlar Projesi"
Bursa Büyükşehir Belediyesinden yapılan açıklamaya göre, Bursa Gıda ve Yem Kontrol Merkez Araştırma Enstitüsü koordinatörlüğünde, Bursa Büyükşehir Belediyesi TARIM A.Ş, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Tarımsal Araştırmalar ve Politikalar Genel Müdürlüğü (TAGEM), Bursa Ticaret Borsası, İspanya Zaragoza Teknoloji Merkezi, Avusturya Viyana Üniversitesi ve Romanya Galati Üniversitesi ile birlikte sunulan, Avrupa Komisyonunca desteklenen proje sona erdi.
Gıda Tarım Ve Hayvancılık Bakanlığı - 21.10.2019
Orman sahası, köylülerin gelir kapısı oldu
KAHRAMNANMARAŞ Orman Bölge Müdürlüğü, köylüleri yerinde kalkındırmak adına ceviz, badem gibi gelir getirici türleri yetiştirmeleri için orman sahalarını köylülerin kullanımına açtı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Gıda Tarım Ve Hayvancılık Bakanlığı Haberleri | Gıda Tarım Ve Hayvancılık Bakanlığı Haber - Haberler - Gıda Tarım Ve Hayvancılık Bakanlığı haberleri, son dakika gıda tarım ve hayvancılık bakanlığı haber ve gelişmeleri burada. Anayasa Mahkemesinden 7139 sayılı torba kanuna kısmi iptal.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 3.12.2020 12:52:52. #1.14#
title