Haberler

Birevim yöneticileri ve çalışanları kan bağışında bulundu

Güncelleme:

Birevim ve Kızılay işbirliğiyle gerçekleştirilen kan bağışı kampanyasına Birevim yöneticileri ve çalışanları katıldı. Kan bağışı etkinliği Birevim Genel Müdürlüğü önünde gerçekleştirildi.

Birevim yöneticileri ve çalışanları kan bağışında bulundu

İSTANBUL - Birevim ve Kızılay ile işbirliğiyle gerçekleştirilen kan bağışı kampanyasına katılan Birevim yöneticileri ve çalışanları genel müdürlüğün bulunduğu alanda, Kızılay'ın kurduğu araçlarda kan bağışı yaptı.

Birevim, Kızılay ile gerçekleştirdiği iş birliğiyle Birevim Genel Müdürlüğü önünde gerçekleştirilen kan bağışı kampanyasına çok sayıda Birevim yöneticisi ve çalışanı katıldı. Gönüllülük esasıyla yapılan kan bağışı etkinliğine katılan Birevim Genel Müdürü Avukat Mahir Orak, "Birevim olarak üstümüze düşen görevi tüm ekip olarak yapıyoruz. Hepinizin ortak paydası olan bir meseledir. Bir gelenek haline getirdik ve bu gelenek devam edecek" dedi.

"Hepimizin ortak paydası olan bir meseledir"

Birevim Genel Müdürü Avukat Mahir Orak, "Birevim olarak bir finans şirketiyiz. Finans merkezi olmamız insanı merkeze almamızı gerektiriyor. İnsan her şeyimiz. İnsanın merkezde olduğu bir kan bağışı etkinliği biz de gelenek haline geldi. Geleneksel hale getirdiğimiz Türk Kızılay'ı ile yaptığımız iş birliği ile her yıl şirket yöneticileri ve çalışanları ile beraber kan bağışında bulunuyoruz. Kan bağışı insani bir mesele, ihtiyaç duyulan bir konu. Türkiye bir afet ülkesi ve bu afetlerin oluşturabileceği olumsuz sonuçlar kan ihtiyacı doğurabileceği gibi rutin tedavilerde de kan acil ihtiyaç. O yüzden kan bağışı bizim için insani bir vazife. Birevim olarak bunu bir ödev olarak yapıyoruz. Çünkü ne zaman ihtiyacımızın olduğunu bilemeyiz. Dolayısıyla insani bir vazife olarak yapıyoruz. Tüm ekip olarak üstüne düşen görevi yapıyoruz. Hepimiz bu hassasiyete sahip olmamız gerekiyor. Hepimizin ortak paydası olan bir meseledir. Kan bağışına herkesin katkı yapması gerektiğini düşünüyorum. Bu gelenek devam edecek" diye konuştu.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Genel

Birevim Kızılay Genel Sağlık Güncel Haberler

Sokak hayvanları nasıl uyutulacak? AK Partili isimden çok tartışılacak 'ötanazi' ifadesi

Sokak hayvanları nasıl uyutulacak? AK Partili isimden çok tartışılacak "ötanazi" ifadesi

Sergen Yalçın, tüm dünyanın ayakta alkışladığı Arda Güler'e demediğini bırakmadı

Sergen Yalçın, tüm dünyanın ayakta alkışladığı Arda Güler'e demediğini bırakmadı

Ayşe Ateş ölüm tehdidini duyurup içişleri ve adalet bakanlarına çağrı yaptı: Geleni görmüyor musunuz?

Ayşe Ateş ölüm tehdidini duyurup içişleri ve adalet bakanlarına çağrı yaptı: Geleni görmüyor musunuz?

Bakmadan Geçme

EURO 2024 F Grubu Puan Durumu! F Grubu'nda 1. ve 2. kim? EURO 2024 F Grubu'nda 3. ve 4. kim olacak? EURO 2024 E Grubu Puan Durumu! E Grubu'nda 1. ve 2. kim? EURO 2024 E Grubu'nda 3. ve 4. kim olacak? EURO 2024 D Grubu Puan Durumu! D Grubu'nda 1. ve 2. kim? EURO 2024 D Grubu'nda 3. ve 4. kim olacak? 20 Haziran Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 20 Haziran İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi! 20 Haziran 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 20 Haziran Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 20 Haziran Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 20 Haziran Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 20 Haziran İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! 20 Haziran Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! 21 Haziran Cuma 2024 Günlük Burç Yorumları! AŞK, EVLİLİK, SAĞLIK, KARİYER burç yorumları! 21 Haziran burç yorumları nedir? İskoçya İsviçre maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) İskoçya İsviçre maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? İskoçya İsviçre maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SONUCU! İskoçya İsviçre maçı ne oldu? İskoçya İsviçre maçı CANLI izle! (EURO 2024) İskoçya İsviçre EURO 2024 maçını hangi kanal veriyor, şifresiz nereden izlenir?
Adı yasak aşk, tehdit, uyuşturucu kullanımı ve rüşvete karışan hakim hakkında karar çıktı

Adı yasak aşk, tehdit, uyuşturucu kullanımı ve rüşvete karışan hakim hakkında karar çıktı

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title