Eser-Berfu Yenenler'in bebeklerinin cinsiyeti belli oldu

Eser-Berfu Yenenler'in bebeklerinin cinsiyeti belli oldu

Sunucu Eser Yenenler, 4 aylık hamile olan sevgilisi Berfu Yıldız ile geçtiğimiz hafta dünya evine girmişti. Çiftin erkek bebek beklediği öğrenildi.

14.06.2019 09:52 | Son Güncelleme: 14.06.2019 10:02

Geçtiğimiz nisan ayında aile arasında düzenlenen nikah töreniyle dünya evine giren sunucu ve oyuncu Eser Yenenler ile model Berfu Yıldız, önceki akşam Kilyos'ta 400 kişilik bir düğünle kutlama yaptı.

ERKEK BEBEK BEKLİYORLAR

Çift düğünün ardından balayı için Antalya'ya gitti. Berfu Yenenler balayında yaşadığı eğlenceli anları sosyal medyadan paylaştı. 4 aylık hamile olan Berfu Yenenlerin karnının şişliği dikkatlerden kaçmadı. Çiftin erkek bebek beklediği öğrenildi.

Eser-Berfu Yenenler'in bebeklerinin cinsiyeti belli oldu
Haber Yorumları (76)
BLADE: Unlu ve parali olmasa yolda selam vermez
EŞİTLİK: Ulan kızı olursa sorsa falanda filanda geçin bunları ikisin de anne veya babalarına sorun onların böyle bişey yapmışlarmıdır. Ben eminim ki hayır yapmamışlardır. Ee ama çocukları yapmış di mi o zaman hata kimde. Hata anne ve baba da çünkü güzel ahlak ve terbiye ve de gelenek göreneklerle islam dini temelleri üzerinde yetiştiremedikleri için. Ondan sonra vay efendim bizim çocuklarımız niye böyle oldu demeyin.
OSMANİYE: ŞİMDİ BUNLARA DİNİN NEDİR DİYE SORSAN MÜSLÜMANIM DEMEZ UMARIM
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title