Haberi Paylaş
  VALORANT 4. Bölüm 2. Kısım'daki yenilikler neler?

  VALORANT 4. Bölüm 2. Kısım'daki yenilikler neler?

  Gamegar Haberleri

  VALORANT 4. Bölüm 2. Kısımdaki yenilikler, VALORANT Yardımcı İletişim Uzmanı Jeff Landa tarafından açıklandı!

  VALORANT 4. Bölüm 2. Kısım ile devam ediyor! Yeni kısımda bizleri, güçlendirilmiş bir Yoru ve değiştirilmiş bir Icebox haritası bekliyor. Ayrıca Kontrol Uzmanları ile ilgili düzenlemeler de yolda! Ajanlara ve haritalara gelen değişikliklerin yanı sıra ilk Topluluk Bileti'nin ve yeni silah kaplama setinin detaylarına haberin devamında ulaşabilirsiniz!

  Bu yılın başında duyurduğumuz üzere 4. Bölüm 2. Kısım'da yeni ajanı ve haritayı bir kenara bırakarak oyuna iyice bir bakıp ilgilenmemiz gereken alanlara ekstra yoğunlaşacağız. Bu çalışmalarımıza uzun bir süredir beklenen Yoru yenilemesi de dahil. Ayrıca, Kontrol Uzmanı ajanları daha net bir şekilde tanımlayacak ve yama notlarını normal seyrinde yayınlayacağız.

  Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayınız

  Bu güncellemelerle ilgili ayrıntılı bilgiler için gözünüz haberler sayfamızda olsun. İlk Topluluk Savaş Bileti ve Gaia'nın İntikamı kaplaması da bu kısımda geliyor!

  Yoru biraz silkelenip toparlandıktan sonra oyunun en çakal ajanı olarak savaş alanına geri dönüyor. Yoru yenilemesiyle ilgili ayrıntılı bilgi edinmek isterseniz, sizi en son yayınladığımız geliştirici makalemize bekleriz.

  VALORANT'taki Kontrol Uzmanları savaşı takımlarının planına göre şekillendiriyor. Omen, Brimstone, Astra ve Viper bu işin ustası. Fakat bu ajanların hepsinin kendi yetenekleriyle parlamasını istiyoruz. Bu nedenle de Kontrol Uzmanlarının hepsinde ayrı ayrı düzenlemeler yapacak ve birbirlerinden daha farklı profiller yakalamaya çalışacağız.

  Buz gibi soğukta savaşırken, doğru yerde konum almak her şeyden daha önemli. B Bölgesi'nde Spike yerleştirdikten sonra yapılabilecekleri yeniden elden geçirmek ve bazı yaşam kalitesi iyileştirmeleri yapmak için Icebox'u düzenleyeceğiz. Tabii, stratejiler de biraz değişecek.

  2. Kısım Savaş Bileti'nde toplulukların kullandığı popüler internet şakaları ve temaları spreylere, unvanlara ve uğurlara uyarladık.

  Bu Savaş Bileti'ni hazırlarken dünyanın dört bir yanındaki oyuncuların da kendilerinden bir şeyler bulabilmesini istedik. Bu yüzden de, bölgesel ekiplerimizle güçlerimizi birleştirerek oyuncuların kendilerine yakın bulabilecekleri yerel şakalar, gelenekler ve söyleyişlerden ilham alan içerikler üzerinde çalıştık. Toksik oyunculara Jett'in "Orada Dur!" spreyiyle hop diyebilir, Raze'in "Dalgana Bak" spreyiyle düşmanlarınıza meydan okuyabilir veya Ramen uğuruyla en sevdiğiniz yemeği her daim yanınızda tutabilirsiniz. İlk Topluluk Savaş Bileti için çok GENİŞ bir yelpazeden birçok farklı fikri bir araya getirdik.

  YENİ PAKET: GAIA'NIN İNTİKAMI

  Silah kaplamaları arasına gizemli ve bir o kadar da büyülü bir üye katılıyor. Yeni paket, insan ırkının hakimiyetinden öncesine dayanan büyülü ağaçlardan doğdu. Ağaç kökleri, ormanı ona zarar vermeye niyetlenenlerden koruyacak kristallere hükmediyor. Tabii bu silahları kullanarak kötüleri de etkisiz hale getirebilirsiniz.

  Kaynak: https://playvalorant.com/tr-tr/news/announcements/valorant-4-bolum-2-kisim-daki-yenilikler/

  Kaynak: EsporGazetesi.com / Gamegar

  Silah Savaş Gamegar Haberler

  beğendim
  alkışladım
  beğenmedim
  güldüm
  üzüldüm
  sinirlendim
  şaşırdım
  500
  Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
  title