Haberler

Ubisoft, Assassin's Creed oyuncu sayısında rekor yaşadı

Güncelleme:

Ubisoft, sevilen açık dünya aksiyon macera oyunu Assassin's Creed'in yeni bir oyun lansmanı yapmadan oyuncu sayısında artış yaşadığını açıkladı. Assassin's Creed, Assassin's Creed Valhalla'nın piyasaya sürülmesinden iki yıldan fazla bir süre sonra yeni rekora imza attı.

ASSASSIN'S CREED SERİSİNİN OYUNCU SAYISI ARTTI

Assassin's Creed Valhalla'nın Kasım 2020'de piyasaya sürülmesiyle oyuncu sayısında büyük bir artış yaşanmıştı. İki yılı aşkın süreden beri oyuncu sayısında artış yaşayamayan Assassin's Creed serisi, Ubisoft'un üçüncü çeyrek finansal sonuçlarına göre yüzde 30 oranında artış yaşadı.

Ubisoft, Assassin's Creed oyuncu sayısında rekor yaşadı

Ek olarak, Guillemot, Assassin's Creed'in arka kataloğuna sürüş etkileşiminde inanılmaz derecede yardımcı olduğuna işaret ediyor. Ubisoft CEO'su, "Serideki her yeni oyun başlattığımızda, tüm arka kataloğun aslında çok büyüdüğünü ve markada yeni içerik başlattığımızı biliyoruz" dedi ve Valhalla'nın oyuncuları serideki geçmiş oyunları denemeye yönlendirdiğini söyledi.

Ubisoft, Assassin's Creed oyuncu sayısında rekor yaşadı

Yakupcan Aydemir
Haberler.com - Gamegar

Assassin's Creed Valhalla Assassin's Creed Mirage Ubisoft Gamegar Güncel Haberler

Bakmadan Geçme

Anayasanın 58. maddesi nedir? (Gençliğin Korunması) Anayasa madde 58 konusu ne? 15 Nisan 2024 Konya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Konya'da elektrik ne zaman gelecek? 15 Nisan İstanbul elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Elektrikler ne zaman gelecek? İstanbul'da elektrik kesintisi! 15 Nisan 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 15 Nisan Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 15 Nisan Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 15 Nisan İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Bugün İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! 15 Nisan Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 15 Nisan Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da elektrik kesintisi! Kepez Belediye Başkanı hangi partiden? Kepez seçim sonuçları 2024! Kepez Belediye Başkanı Mesut Kocagöz tutuklandı mı? Mesut Kocagöz neden tutuklandı, suçu ne? Almanya'da şampiyon kim oldu? 2024 Almanya Bundesliga Şampiyonu belli oldu Karagümrük Fenerbahçe maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) Karagümrük FB maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? Karagümrük Fenerbahçe maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SKORU! Karagümrük FB maçı kaç kaç, canlı maç skoru! SGK'dan çalışan annelere 325 euro destek başvurusu nasıl ve nereden yapılır?
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title