Haberler

Turtle Rock Studios, Back 4 Blood'a yeni içerik getirmeyecek

Güncelleme:

Ekim 2021'de piyasaya sürülen çevrimiçi eşli oyuncu zombi oyunu Back 4 Blood'ın geliştiricisi Turtle Rock Studios, Back 4 Blood'ın geliştirilmesinin tamamlandığını ve daha fazla içerik getirmeyeceğini açıkladı.

Eleştirmenlerce beğenilen Left 4 Dead serisinin geliştiricilerinin elinden çıkmış heyecan verici ve eşli oynanabilen FPS nişancı oyunu Back 4 Blood'ın geliştirme aşaması lansmanından bir yıldan kısa bir süre sonra tamamlandı.

BACK 4 BLOOD GELİŞTİRMESİ TAMAMLANDI

Turtle Rock Studios'un internet sitesinden yaptığı duyuruda Back 4 Blood'ı bugünkü haline getirdiği için hayranlarına teşekkür ederek konuşmasına başladı. "AAA oyunları yapan bir stüdyo için oldukça küçük" olduğunu belirten Turtle Rock Studios, "Başka bir oyun başlatırken Back 4 Blood içeriği üzerinde çalışmaya devam edecek kadar insanımız yok." dedi ve Back 4 Blood'ın geliştirmesini tamamladığını bildirdi.

Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayınız

Gelecekte yeni bir içerik gelmeyecek olsa da, Turtle Rock, Back 4 Blood'ın kendisinin gitmediğini belirtti. Aslında, Xbox Game Pass ve PlayStation Plus Extra ve Premium katmanları aracılığıyla kullanılabilir durumda kalır ve elbette yine de Steam'de yakalayabilirsiniz. Takım da hala etrafta olacak, ancak bir sonraki adımda ne yapacakları hakkında konuşmuyorlar.

Turtle Rock Studios, Back 4 Blood'a yeni içerik getirmeyecek

Yakupcan Aydemir
Haberler.com - Gamegar

Steam Gamegar Haberler

Bakmadan Geçme

Mert Ayaydın kimdir? Mert Ayaydın kaç yaşında, nereli, mesleği ne? Mert Ayaydın – Hadise arasında kaç yaş var? 2024 artık yıl mı? Artık yıl nedir? 29 Şubat 2024 Konya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Konya'da elektrik ne zaman gelecek? Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 29 Şubat AFAD ve Kandilli deprem listesi! 29 Şubat Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? 29 Şubat İstanbul elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Elektrikler ne zaman gelecek? İstanbul'da elektrik kesintisi! 29 Şubat Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 29 Şubat 2024 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 29 Şubat Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! 29 Şubat 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 29 Şubat Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 29 Şubat İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Bugün İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! LA Clippers LA Lakers NBA maçı CANLI izleme linki var mı, maç nereden nasıl izlenir? 29 Şubat Basketbol NBA CANLI İZLE! 29 Şubat Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! Denver Nuggets Sacramento NBA maçı CANLI izleme linki var mı, maç nereden nasıl izlenir? 29 Şubat Basketbol NBA CANLI İZLE! 29 Şubat Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da elektrik kesintisi! Galatasaray Luka Modric'i mi alacak? Modric geliyor mu?
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title