Haberi Paylaş
Steam'de haftanın en çok satan oyunları açıklandı! 19 – 25 Eylül 2022

Steam'de haftanın en çok satan oyunları açıklandı! 19 – 25 Eylül 2022

Gamegar Haberleri

Steam'in 19 – 25 Eylül tarihleri arasında en çok satan oyunları açıklandı. En çok satanın açıklandığı listede ilk 10'da oyunlar ve donanımlar yer aldı. Kimi oyunlar yükselirken, kimi oyunlar listede geriledi. Bazıları ise listede sırasını korumaya devam etti. İşte Steam'de haftanın en çok satan 10 oyunu.

Steam veri tabanından oyun ve donanım bilgileri elde etmek için üçüncü parti kişiler tarafından oluşturulan SteamDB sitesinin verilerine göre haftanın en çok satan oyunları açıklandı. Listenin ilk 10 sırası geçen hafta ile hemen hemen aynı. Peki, Steam'de haftanın en çok satan oyunları neler? İşte detaylar…

STEAM'DE HAFTANIN EN ÇOK SATAN OYUNLARI

  1. Steam Deck
  2. Call of Duty Modern Warfare 2
  3. Cyberpunk 2077
  4. Slime Rancher 2
  5. FIFA 23
  6. Return to Monkey Island
  7. Construction Simulator
  8. God of War
  9. Elden Ring
  10. NBA 2K23
Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayınız

Steam'de haftanın en çok satan oyunlarında ilk sırada her zamanki gibi Steam Deck yer aldı. Hemen ardından ikincilikte ise açık betası yayınlanan Call of Duty Modern Warfare 2 yer alırken üçüncü sıraya ise Cyberpunk 2077 yerleşti. Önümüzdeki günlerde çıkış yapacak FIFA 23 ise listede beşinci sırada yer aldı.

Steam'de haftanın en çok satan 10 oyunu açıklandı! 19 – 25 Eylül 2022

Steam Gamegar Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title