Haberler

Rust geliştiricisi ölüm tehditleri nedeniyle topluluk etkinliğini iptal etti

Güncelleme:

Popüler hayatta kalma oyunu Rust'ın geliştiricisi Facepunch Studios, San Francisco'da gerçekleştireceği topluluk etkinliğini aldığı ölüm tehditleri nedeniyle iptal etmek zorunda kaldı.

2023 Oyun Geliştiricileri Konferansı'nın yakınında gerçekleşecek şekilde ayarlandı ve Facepunch tarafından konferans katılımcıları ve hayranları Rust ekibiyle tanışma fırsatı yakalayacak ve portföylerini paylaşma imkânı sunacaktı.

RUST GELİŞTİRİCİSİ ÖLÜM TEHDİTLERİ ALDI

Rust yapımcısı Alistar McFarlane, yabancı basına hayatta kalma oyununun geliştiricileri için tehditlerin "sıradan" olduğunu söyledi ve açıklamanın devamında "toplumla karşı karşıya kalan personel her gün tehditler görüyor."

Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayınız

Rust'ın resmi Twitter hesabından yapılan açıklamada ise şu sözlere yer verildi:

"Bu, duyurmaktan mutluluk duyduğumuz bir açıklama değil. Ciddiye almamız gereken bir IRL tehdidi nedeniyle, önümüzdeki hafta San Franciso'daki GDC buluşmasını iptal etmek zorunda kalacağız. Bize portföyleri göstermek, alışveriş yapmak veya işinizle ilgili geri bildirim almak istiyorsanız e-posta ile ulaşın!"

Rust geliştiricisi ölüm tehditleri nedeniyle topluluk etkinliğini iptal etti

Yakupcan Aydemir
Haberler.com - Gamegar

San Francisco Rust Gamegar Haberler

Tonya Belediye Başkanı Osman Beşel çalışanları tarafından darbedildi

Tonya Belediye Başkanı Osman Beşel çalışanları tarafından darbedildi

2 çocuk annesi boğazı kesilerek katledildi! 3 altın bilezik için öldürmüş

2 çocuk annesi boğazı kesilerek katledildi! 3 altın bilezik için öldürmüş

Tebliğ yapanlara vatandaştan tepki: Namazdan milleti soğuttunuz, defolun

Tebliğ yapanlara vatandaştan tepki: Namazdan milleti soğuttunuz, defolun

Bakmadan Geçme

Okulların Kapanmasına Kaç Gün Kaldı (SAYAÇ)? 25 Mayıs Okullar ne zaman, hangi tarihte kapanacak? Dün gece deprem oldu mu? İzmir'de, İstanbul'da, Ankara'da deprem mi oldu? 25 Mayıs dün gece deprem mi oldu? Bugün hangi sınav var? Bugün ne sınavı var? 25 Mayıs Cumartesi hangi sınav yapılacak? İşte ÖSYM Sınav Takvimi Steam çöktü mü? 25 Mayıs Cumartesi Steam sorun mu var? Galatasaray'da seçim ne zaman, seçim bugün mü? Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 25 Mayıs AFAD ve Kandilli deprem listesi! 25 Mayıs Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? #128680 Yeni eğitim müfredatı onaylandı mı? Talim ve Terbiye Kurulu müfredatı onayladı mı? 25-26 Mayıs Konya'da elektrik kesintisi yaşanacak ilçeler! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 25-26 Mayıs 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 25 Mayıs 2024 Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı mı? Sayısal Loto sonuçları saat kaçta açıklanacak? Sayısal Loto CANLI izle! #128680 25-26 Mayıs Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 25-26 Mayıs İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi! 25 Mayıs 2024 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 25 Mayıs Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar #128240 25-26 Mayıs Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! KPSS sınav yerleri ne zaman açıklanacak 2024? #128196
Brezilya'dan ithal edilen 27 bin angus dev gemiyle Türkiye'ye getirildi

Brezilya'dan ithal edilen 27 bin angus dev gemiyle Türkiye'ye getirildi

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title