Haberler

Rockstar Games, yeni güncelleme ile GTA Online'daki istismarı düzeltti

Güncelleme:

Ocak ayında ortaya çıkan güvenlik açığı ile GTA Online'daki oyuncuların hesapları banlanma riskiyle karşı karşıyaydı. Hileciler tarafından oyuncuların hesabına yüklü miktarda paralar aktarılarak ve oyuncu istatistikleri değiştirilerek banlanmasına yol açılan istismar, Rockstar Games'in yayınladığı yeni 1.66 güncellemesi ile düzeltildi.

PC'deki GTA Online oyuncularının bir süredir oyunda yaşadığı probleme çözüm arayan Rockstar Games, 1 Şubat'ta yayınladığı 1.66 yaması ile birlikte güvenlik açığındaki problemleri gidererek oyun kararlılığı ve performansında genel stabilite iyileştirmelerinde bulundu.

GTA ONLINE 1.66 GÜNCELLEMESİ

Yayınlanan 1.66 güncellemesiyle beraber güvenlik ve oyun kararlılığı ve performansında düzeltmeler yapan Rockstar Games, GTA Online sunucularını daha güvenli bir ortam sağlamayı amaçladı.

Güvenlik

  • Ağ oturumlarının ve oyuncudan oyuncuya mesajlaşmanın güvenliğini artırmak için GTA Online'da yeni bir veri protokolü uygulandı.
  • Bir oyuncunun GTA Online deneyiminin üçüncü taraflarca değiştirilmesine neden olabilecek bir sorun düzeltildi, örneğin:
  • GTA$ bakiyesini, RP seviyesini, Bad Sport durumunu ve diğer oyuncu istatistiklerini değiştirme
  • Tekmelenen veya yere düşen oyuncuların manipülasyonu
Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayınız

Oyun Kararlılığı ve Performansı

  • Genel stabilite iyileştirmeleri

Yayınlanan bu yeni güncelleme ile artık GTA Online sunucularında hileciler tarafından hesabınıza dair bir erişim bulunmayacak olsa da GTA Online'daki diğer oyunculara zararı bulunmayan hileciler ile sunucularda tekrardan karşılaşabilirsiniz.

Yakupcan Aydemir
Haberler.com - Gamegar

Rockstar Games GTA Online Gamegar Haberler

Refah'ta İsrail ile Mısır askerleri arasında çatışma! 1 asker hayatını kaybetti

Refah'ta İsrail ile Mısır askerleri arasında çatışma! 1 asker hayatını kaybetti

Pendik'te parçalanarak çöp konteynerlerine atılan cesedin kimliği belli oldu

Pendik'te parçalanarak çöp konteynerlerine atılan cesedin kimliği belli oldu

Görüntü Türkiye'den! Ağaçtaki dev yılanı görenler gerçek olduğuna inanamıyor

Görüntü Türkiye'den! Ağaçtaki dev yılanı görenler gerçek olduğuna inanamıyor

Bakmadan Geçme

Yalan uyarlama mı, yaşanmış hikaye mi (Kanal D)? #128250 Yalan canlı izle! 28 Mayıs Kanal D Yalan 1. bölüm canlı izle! Yalan son bölümde neler oldu? Kanal D canlı izle! İnstagram çöktü mü? İnstagram neden açılmıyor? 28 Mayıs Salı İnstagram'da sorun mu var, neden yüklenmiyor? #128250 KOSKİ Konya su kesintisi: Konya'da sular ne zaman gelecek? 27-28 Mayıs 2024 Konya su kesintisi listesi! 28 Mayıs Salı yarın okullar tatil mi, okul yok mu? İstanbul, İzmir, Ankara okullar tatil mi? Indiana Pacers Boston Celtics NBA maçı CANLI izleme linki var mı, maç nereden nasıl izlenir? 27 Mayıs Basketbol NBA CANLI İZLE! #127936 Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi 27. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? 27 Mayıs Mayıs Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi yeni bölüm fragmanı izleme linki var mı BUSKİ Bursa su kesintisi: Bursa'da sular ne zaman gelecek? 27-28 Mayıs 2024 Bursa su kesintisi listesi! İZSU İzmir su kesintisi: İzmir'de sular ne zaman gelecek? 27-28 Mayıs 2024 İzmir su kesintisi listesi! Şaban Oğlu Şaban filmi konusu nedir? Şaban Oğlu Şaban oyuncuları ve Şaban Oğlu Şaban özeti! #128250 Şaban Oğlu Şaban nerede çekildi, köşk nerede? Hangi il ve ilçede çekildi? Şaban Oğlu Şaban film çekimleri nerede yapıldı, ev neresi? #128250 Kuş gribi hayvandan insana geçer mi? Kuş gribi etten bulaşır mı? Selahaddin Eyyubi canlı izle! TRT 1 Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi 26. bölüm canlı yayın izleme linki #128250 ASAT Antalya su kesintisi: Antalya'da sular ne zaman gelecek? 27-28 Mayıs 2024 Antalya su kesintisi listesi! 27 Mayıs 2024 Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı! Sayısal Loto sonuçları saat kaçta açıklanacak? Sayısal Loto CANLI izle! #128680
Kolanın peşinden cipse de yüzde 25 zam! 1 Haziran'dan itibaren geçerli olacak

Kolanın peşinden cipse de yüzde 25 zam! 1 Haziran'dan itibaren geçerli olacak

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title