Haberi Paylaş

Rockstar Games, yeni güncelleme ile GTA Online'daki istismarı düzeltti

Gamegar Haberleri

Rockstar Games, yeni güncelleme ile GTA Online'daki istismarı düzeltti

Ocak ayında ortaya çıkan güvenlik açığı ile GTA Online'daki oyuncuların hesapları banlanma riskiyle karşı karşıyaydı. Hileciler tarafından oyuncuların hesabına yüklü miktarda paralar aktarılarak ve oyuncu istatistikleri değiştirilerek banlanmasına yol açılan istismar, Rockstar Games'in yayınladığı yeni 1.66 güncellemesi ile düzeltildi.

PC'deki GTA Online oyuncularının bir süredir oyunda yaşadığı probleme çözüm arayan Rockstar Games, 1 Şubat'ta yayınladığı 1.66 yaması ile birlikte güvenlik açığındaki problemleri gidererek oyun kararlılığı ve performansında genel stabilite iyileştirmelerinde bulundu.

GTA ONLINE 1.66 GÜNCELLEMESİ

Yayınlanan 1.66 güncellemesiyle beraber güvenlik ve oyun kararlılığı ve performansında düzeltmeler yapan Rockstar Games, GTA Online sunucularını daha güvenli bir ortam sağlamayı amaçladı.

Güvenlik

  • Ağ oturumlarının ve oyuncudan oyuncuya mesajlaşmanın güvenliğini artırmak için GTA Online'da yeni bir veri protokolü uygulandı.
  • Bir oyuncunun GTA Online deneyiminin üçüncü taraflarca değiştirilmesine neden olabilecek bir sorun düzeltildi, örneğin:
  • GTA$ bakiyesini, RP seviyesini, Bad Sport durumunu ve diğer oyuncu istatistiklerini değiştirme
  • Tekmelenen veya yere düşen oyuncuların manipülasyonu
Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayınız

Oyun Kararlılığı ve Performansı

  • Genel stabilite iyileştirmeleri

Yayınlanan bu yeni güncelleme ile artık GTA Online sunucularında hileciler tarafından hesabınıza dair bir erişim bulunmayacak olsa da GTA Online'daki diğer oyunculara zararı bulunmayan hileciler ile sunucularda tekrardan karşılaşabilirsiniz.

Rockstar Games GTA Online GTA 5 Gamegar Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title