Haberler

Overwatch World Cup 2023'te geri dönüyor

Güncelleme:

Yaklaşık üç yıllık bir aranın ardından Overwatch World Cup'ın 2023'te eri döneceği ve rekabetin her zamankinden daha büyük olacağı, Blizzard tarafından resmen duyuruldu.

Blizzard'ın sevilen nişancı oyunu Overwatch, üç yılın ardından Dünya Kupası turnuvasına kavuşacak. Pandemi nedeniyle 2020'de ara verilen Overwatch World Cup, 2023 yılında tekrardan sahne alacak.

OVERWATCH WORLD CUP GERİ DÖNÜYOR

En son 2019 yılında düzenlenen Overwatch World Cup, Amerika Birleşik Devletleri'nin Kaliforniya eyaletinde düzenlenmişti ve 90 bin dolar ödül havuzlu turnuvanın galibiyeti Amerika olmuştu. Ocak ayında 2023 Overwatch World Cup'ta yarışacak 36 ülke ve bölgeler açıklanacak.

Overwatch World Cup 2023'te geri dönüyor

Şubat ayında Overwatch World Cup Trails'ı kazanan oyunculara takımlarının seçmelerinde doğrudan bir yer kazandıracak. Oyuncular yine de Mart ayında yapılacak düzenli seçmelere kayıt yapabilecekler. Düzenli seçmeler ise Elmas ve üstü bir Rekabetçi Derece gereksinimine sahip olacak.

Haziran ayında, takım kadroları kesinleştikten sonra, Overwatch Dünya Kupası elemelerinin, turnuvanın bir sonraki aşaması için 36 takımın 16'ya indirilmesiyle bölgesel çevrimiçi yarışma yoluyla gerçekleşmesi planlanıyor. Bu 16 takım daha sonra 2019'dan bu yana ilk Dünya Kupası şampiyonunu belirlemek için 2023 sonbaharında bir LAN ortamında kıyasıya mücadele edilecek.

Overwatch World Cup 2023'te geri dönüyor

Yakupcan Aydemir
Haberler.com - Gamegar

Overwatch 2 Blizzard Haberler

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan İmamoğlu'na 'Roma turu' tepkisi

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan İmamoğlu'na "Roma turu" tepkisi

İsrail, Refah'ta yine masum sivilleri vurdu: 21 kişi öldü, onlarca yaralı var

İsrail, Refah'ta yine masum sivilleri vurdu: 21 kişi öldü, onlarca yaralı var

'7 çocuğum aç' deyip kendine zarar veren vatandaşın üzerine kayıtlı 6 araç çıktı

"7 çocuğum aç" deyip kendine zarar veren vatandaşın üzerine kayıtlı 6 araç çıktı

Bakmadan Geçme

Sandık Kokusu Metin Akdülger neden ayrıldı? #128250 İstanbul'un Fethi otobüsler ücretsiz mi 2024? #129300 29 Mayıs Konya'da elektrik kesintisi yaşanacak ilçeler! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 29 Mayıs İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi! Survivor Yunus Emre elendi mi? #129300 29 Mayıs 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 29 Mayıs Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 29 Mayıs Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 29 Mayıs İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! 29 Mayıs 2024 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 29 Mayıs Resmi Gazete yayımlandı! sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! #128220 29 Mayıs Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 29 Mayıs 2024 Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı mı? Sayısal Loto sonuçları saat kaçta açıklanacak? Sayısal Loto CANLI izle! 29 Mayıs Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 29 Mayıs AFAD ve Kandilli deprem listesi! 29 Mayıs Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? #128680 AUZEF Çoçuk Gelişimi Bölümü kapatıldı mı, kapanacak mı? #129300
Başımıza taş yağacak! Tavuğa tecavüz etti, o anları başka bir vatandaş kayda aldı

Başımıza taş yağacak! Tavuğa tecavüz etti, o anları başka bir vatandaş kayda aldı

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title