Haberi Paylaş

MultiVersus, lansmanından bu yana oyuncularının yüzde 99'unu kaybetti

Gamegar Haberleri

MultiVersus, lansmanından bu yana oyuncularının yüzde 99'unu kaybetti

Player First Games tarafından geliştirilip Warner Bros. Games'in yayıncılığını yaptığı oynaması ücretsiz dövüş oyunu MultiVersus, lansmanındaki eş zamanlı 150 bin oyuncusunun yüzde 99'unu kaybetti. Oyuncu sayısında çok büyük bir düşüş yaşayan MultiVersus'un eş zamanlı oyuncu sayısı gün boyunca 1,500'ü geçmiyor.

İkonik dizi ve film karakterlerini kullanarak hepsini tek bir evrende birleştiren Multiversus, Temmuz 2022'deki lansmanında eş zamanlı olarak 150 binden fazla oyuncuya ulaşmıştı. Bir ay içerisinde oyuncu sayısında büyük bir düşüş yaşaması sonrası yavaş yavaş azalmaya devam etti.

MULTIVERSUS OYUNCU SAYISINDA YÜZDE 99 DÜŞÜŞ YAŞANDI

Multiversus toluluğunun oyunu Steam'de oynayan kısmının, Şubat 2023 itibarıyla 7 ay önce piyasaya sürülmesinden bu yana yüzde 99'dan fazla azaldığı fark edildi. Steam'de gün içerisinde eş zamanlı olarak 1,500'den az oyuncusu bulunsa da, diğer platformlarda nasıl bir performans gösterdiğinin de temsili bir örneği olabilir.

MultiVersus, lansmanından bu yana oyuncularının yüzde 99'unu kaybettiSteven kaybetme animasyonu

SteamCharts'ta yer alan verilere göre Multiversus'un tüm zamanların en yüksek eş zamanlı oyuncusu sayısı 153.044 oldu ve bu da oyun ilk piyasaya sürüldüğünde kaydedilen bir rakamdır. Ocak ayında, oyun bir noktada sadece 230 aktif oyuncuya düştü.

MultiVersus, lansmanından bu yana oyuncularının yüzde 99'unu kaybetti

Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayınız

Oyuncular, Multiversus'tan çok Multiversus'un Techincal Test'ini tercih ediyor. Multiversus'ta anlık olarak 490 oyuncu bulunurken MultiVersus – Techincal Test'inde ise 3,500 oyuncu bulunuyor.

MultiVersus, lansmanından bu yana oyuncularının yüzde 99'unu kaybetti

MultiVersus Gamegar Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title