Haberi Paylaş

Hogwarts Legacy, Steam lansmanında 700 bin oyuncuya ulaştı

Gamegar Haberleri

Hogwarts Legacy, Steam lansmanında 700 bin oyuncuya ulaştı

Avalanche Software'in geliştirip Warner Bros. Games'in yayıncılığını yaptığı açık dünya büyücülük oyunu Hogwarts Legacy'nin 10 Şubat'taki Steam lansmanında yaklaşık 700 bin oyuncuya ulaştığı bildirildi.

Tek oyunculu oyunların lansmanında ulaştığı oyuncularda üçüncü sıraya yerleşen Hogwarts Legacy, 1 milyonu geçen Cyberpunk 2077 ve 953 bin oyuncuya ulaşan ELDEN RING'in gerisinde kaldı.

HOGWARTS LEGACY 700 BİN OYUNCUYA ULAŞTI

Harry Potter evreninde geçen açık dünya büyücülük oyunu Hogwarts Legacy, Deluxe Edition satın alan oyunculara üç gün önceden erişime açılmıştı. Erken erişim ile yaklaşık 500 bin oyuncuya ulaşan Hogwarts Legacy, dünya çapındaki lansmanı sonrası 693,454 oyuncu ile lansman gecesini tamamladı.

Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayınız

PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One, Steam, Epic Games ve Nintendo Switch için çıkış yapan Hogwarts Legacy'nin bu lansman sayısı yalnızca Steam için geçerli olduğunu da hatırlatmakta fayda var.

Hogwarts Legacy, Steam lansmanında 700 bin oyuncuya ulaştı

HOGWARTS LEGACY KONUSU NE?

Hogwarts Legacy, ilk olarak Harry Potter kitaplarında tanıştığımız dünyada geçen, açık dünyaya sahip bir RPG oyunudur. Tanıdık ve yeni konumlarda bir yolculuğa çıkın, büyülü canavarlar keşfedin, karakterinizi özelleştirin, iksir üretin, büyü yapmada ustalaşın, yeteneklerinizi yükseltin ve hep olmayı istediğiniz büyücü olun.

1800'lerde Hogwarts'ı yaşayın. Bu oyunda karakteriniz, büyücülük dünyasını yerle bir etmekle tehdit eden kadim bir sırrın anahtarını elinde tutan bir öğrenci. Çeşitli müttefikler edinip Karanlık büyücülerle savaşın ve nihayetinde büyücülük dünyasının kaderini tayin edin. Mirasınız, onu nasıl kullandığınıza bağlı. Yazılmamış olanı yaşayın.

Hogwarts Legacy, Steam lansmanında 700 bin oyuncuya ulaştı

Hogwarts Legacy Steam Gamegar Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title