Haberler

Hades'in yeni oyunu duyuruldu! Hades 2 resmen geliyor

Güncelleme:

Supergiant Games tarafından geliştirilip yayınlanan aksiyon roguelike türündeki Hades'in devam oyunu Hades 2, The Game Awards 2022 etkinliği sırasında duyuruldu.

Hades'in Eylül 2020'de piyasaya sürülen ilk oyunu, oldukça beğenilmesi üzerine geliştirici ekip ikinci oyunun çalışmalarına başlamıştı. The Game Awards 2022 etkinliği sırasında ise ödüllü oyunun devamı Hades 2 duyuruldu.

HADES 2 DUYURULDU

İlk Hades oyununu aksine, Hades 2, Zagreus'un kız kardeşi olan ve Yeraltı Dünyasının Prensesi olarak adlandırılan bir kadın kahraman Melinoe yer almaktadır. Hades 2'nin yayınlanan duyuru fragmanında maskeli bir akıl hocasıyla yaptığı eğitimle açılıyor ve ortak amaçların Titan of Time'ı yani Chronos'u öldürmek olduğu ortaya çıkıyor.

Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayınız

Chronos zamanın tanrısıdır ve oyunun ana düşmanı gibi görünmektedir. Fragmanda Hades, "O sadece Titan değil. O zamanın kendisidir ve zaman durdurulamaz." sözlerine yer verirken Melinoë teaser'ı şöyle bitiriyor: "Beni bekle baba. Yakında orada olacağız."

HADES 2 NE ZAMAN ÇIKACAK?

Hades 2'nin çıkış tarihi hakkında herhangi bir açıklama yapılmadı, ancak oyunun "Pek Yakında" çıkış yapması bekleniyor. Hades 2'nin şu anlık sadece Steam ve Epic Games'te listelendiği bilinirken geliştirici ekip Supergiant Games, ileriki tarihlerde konsol sürümlerinin de çıkacağını söyledi.

HADES 2 KONUSU

Supergiant Games'in ilk devam oyunu, Yunan efsanesinin Yeraltı Dünyası'na ve büyücülüğün şafağıyla olan derin bağlantılarına dayanan yepyeni, aksiyon dolu, sonsuz tekrarlanabilir bir deneyimde, orijinal tanrı benzeri haydut benzeri zindan tarayıcısının en iyi yönlerine dayanıyor.

Hades'in yeni oyunu duyuruldu! Hades 2 resmen geliyor

Yeraltı Dünyası'nın ölümsüz prensesi olarak, arkanızda Olympus'un tüm gücüyle Zaman Titanı'nın güçlerini yenerek, her aksiliğiniz ve başarınız boyunca sürekli olarak ortaya çıkan kapsamlı bir hikayede daha büyük, daha derin bir efsanevi dünyayı keşfedeceksiniz.

Hades'in yeni oyunu duyuruldu! Hades 2 resmen geliyor

Efsanevi Gece silahlarınızı antik büyü ile aşılayın, böylece hiçbiri yolunuza çıkamaz. Apollon'dan Zeus'a kadar bir düzineden fazla Olimpiyat tanrısından gelen güçlü nimetlerle daha da güçlenin. Yeteneklerinizi geliştirmenin neredeyse sınırsız yolları vardır.

Hades'in yeni oyunu duyuruldu! Hades 2 resmen geliyor

Yakupcan Aydemir
Haberler.com - Gamegar

The Game Awards 2022 Hades Haberler

Kulisleri hareketlendiren iddia: Asgari ücret temmuz ayında 21 bin 320 liraya çıkacak

Kulisleri hareketlendiren iddia: Asgari ücret temmuz ayında 21 bin 320 liraya çıkacak

Bir bomba hizmet daha! Kaza tespit tutanakları artık e-Devlet'ten oluşturulacak

Bir bomba hizmet daha! Kaza tespit tutanakları artık e-Devlet'ten oluşturulacak

Dezenformasyonla Mücadele Merkezi: Lüks aracın Gençlik ve Spor Bakanlığı'yla hiçbir ilgisi yok

Dezenformasyonla Mücadele Merkezi: Lüks aracın Gençlik ve Spor Bakanlığı'yla hiçbir ilgisi yok

Bakmadan Geçme

Ergin Ataman kimdir? Ergin Ataman kaç yaşında, nereli? Ergin Ataman hayatı ve biyografisi! LoL çöktü mü? 23 Mayıs LoL giriş ekranı neden açılmıyor? Vedat Zorba kimdir? Şehit Piyade Sözleşmeli Er Vedat Zorba nereli, memleketi neresi? Valorant Gece Pazarı ne zaman? Gece Pazarı başladı mı? 23 Mayıs Konya'da elektrik kesintisi yaşanacak ilçeler! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 23 Mayıs 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 23 Mayıs Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 23 Mayıs İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi! 23 Mayıs Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! Süper Loto sonuçları açıklandı mı? 23 Mayıs Süper Loto kazanan numaralar neler? Süper Loto sonuçlarına ne zaman, nereden bakılır? 23 Mayıs İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! 23 Mayıs 2024 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 23 Mayıs Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! 23 Mayıs Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 23 Mayıs Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! UEFA Avrupa Ligi kupasını kim kazandı 2024? Atalanta Bayer Leverkusen maçı ne oldu, UEFA'yı kim aldı?
Sokak köpekleriyle ilgili düzenleme Meclis'e geliyor

Sokak köpekleriyle ilgili düzenleme Meclis'e geliyor

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title