Haberler

  GTA Trilogy'yi orijinalinden daha iyi hale getirecek modlar

  Güncelleme:

  Rockstar tarafından geçtiğimiz ay piyasaya sürülen ve büyük hayal kırıklığı yaratan GTA Trilogy, bu modlarla yeni nesile yaklaşacak.

  Bildiğiniz gibi GTA: Vice City, GTA: San Andreas ve GTA III'ün elden geçirilmiş hallerini içerek GTA Trilogy – The Definitive Edition oldukça sancılı bir çıkış yapmıştı. Oyunun beklenen grafik kalitesine ve oynanışa sahip olmamasından şikayetçi olanlar için oyunu Rockstar Games'in yapabileceğinden çok daha iyi hale getirecek modlara değiniyoruz.
  Daha iyi yağmur efektleri: Better Rain
  Üçlemedeki en çok şikayetçi olunan unsurlardan biri de felaket yağmur efektleriydi. Instanity ismindeki mod yapımcısı bu sonuca tamamen çözüm üretmiş. Ara sahneler için yapacak bir şey olmasa da oynanış kısmında yağmur efektleri gözle görülür oranda kaliteli hale geliyor.

  NASIL KURULUR?

  Buraya tıklayarak ilgili dosyayı bilgisayınıza indirin ve her üç oyunun içerisinde bulunan GameFace/Content/Paks/~mods/ klasörünün içine kopyalayın.

  Gerçek San Andreas atmosferi: Project Revitalized

  Özellikle GTA: San Andreas'ın oyundaki soluk atmosferi, PS2 versiyonundaki canlı ve kırmızıya çalan renk paletini özleyenlere pek de güzel gelmiyor. Bu modla birlikte oyun hem çok daha kaliteli grafiklere kavuşuyor hem de PS2 versiyonundaki atmosferi birebir yaşatıyor.

  NASIL KURULUR?

  Buraya tıklayarak ilgili dosyaları bilgisayarınıza indirin. GTA SA Project Revitalized – The Definitive Edition klasörü içerisindeki 'Engine.ini + GameUserSettings + Scalability.ini' isimli dosyaları kopyalayın ve %LOCALAPPDATA%\Rockstar Games\GTA San Andreas Definitive Edition\Saved\Config\WindowsNoEditor içerisine yapıştırın.

  Son olarak 'Gameface' klasörünü, oyunun kurulu olduğu ana klasöre göndermeniz yeterli. GTA: San Andreas'ın PS2 atmosferini oyunda yaşamak için klavyenizden Scroll butonuna basmanız gerekiyor.

  Vice City için çok daha kaliteli yol kaplamaları: BRT


  Her üç oyunun da en büyük sıkıntılarından biri oldukça çağ dışı görünen yol kaplamaları. Bu mod ile Vice City sokaklarındaki tüm yollar, yerini HD kaplamalara bırakıyor. Bu sayede görsellik açısından oyun bir üst seviyeye çıkıyor.

  NASIL KURULUR?

  Buraya tıklayarak ilgili dosyayı bilgisayarmıza indiriyoruz. Bu aşamada tek yapmanız gereken .paks dosyasını GTA Vice City Definitive Edition/GameFace/Content/Paks/~Mods/ klasörünün içine atmak olacak. Aynı modun GTA III için olan versiyonunu ise buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

  Tek tuşla bütün HUD'u gizleyin: HUD Toggle

  Her ne kadar oynanışa çok bir etkisi olmasa da oldukça keyifli bir mod olan HUD Toggle'a da değinmek istedim. Bildiğiniz gibi bazen GTA oynarken sadece yollarda amaçsızca dolaşmak ve müzik dinlemek istersiniz. Bu modla, ekranda hiçbir HUD ve harita öğesi kalmayacak.

  NASIL KURULUR?

  Her üç oyun için de gereken dosyayı buraya tıklayarak bilgisayarınıza ayrı ayrı indirin. İndirdiğiniz dosyaları, ilgili oyunun Gameface\Binaries\Win64\ klasörüne kopyalayın. Oyun içerisinde 'K' harfine tıkladığınızda HUD tamamen gizlenmiş olacak.

  GTA Trilogy, PC'ye mobil platformdan port edilmiş!

  Sizler için seçtiğimiz modlar bunlardı. Eğer sizin de kullandığınız ve mutlaka denemelisin dediğiniz modlar varsa bunları bizlerle yorumlar kısmında paylaşabilirsiniz.

  Kaynak: Shiftdelete / Gamegar

  Rockstar Games GTA Vice City GTA Trilogy Haberler

  Soylu: Türkler zorlukla ve olağanüstü şartlarla büyür, bizim şifremiz ve kodumuz budur

  Soylu: Türkler zorlukla ve olağanüstü şartlarla büyür, bizim şifremiz ve kodumuz budur

  Yeni anayasa görüşmeleri tamamlandı! Demokrat Parti, Kurtulmuş ile masaya oturmayı reddetti

  Yeni anayasa görüşmeleri tamamlandı! Demokrat Parti, Kurtulmuş ile masaya oturmayı reddetti

  Şanlıurfa'da protokol krizi! YRP'li Belediye Başkanı Gülpınar'dan Bakan Kurum'a sert sözler

  Şanlıurfa'da protokol krizi! YRP'li Belediye Başkanı Gülpınar'dan Bakan Kurum'a sert sözler

  Bakmadan Geçme

  21-22 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 21-22 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 21-22 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Ümraniye, Küçükçekmece, Beyoğlu elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! Büyükçekmece hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Büyükçekmece nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Masterchef Yudum kimdir, kaç yaşında? Yudum Kıvanç Kaya kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Alper kimdir, kaç yaşında? Alper Öztamur kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Enes Şahin kimdir, kaç yaşında? Enes Şahin kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Ayşe kimdir, kaç yaşında? Ayşe Ekiz kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Şirin kimdir, kaç yaşında? Şirin Sadegzade kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Umut kimdir, kaç yaşında? Umut Arkın Tuzcu kim, yaşı, aslen nereli, evli mi?
  8 bin liraya balık satıyorlar! Yunanistan'a neden gidildiğini en iyi anlatan fotoğraf

  8 bin liraya balık satıyorlar! Yunanistan'a neden gidildiğini en iyi anlatan fotoğraf

  500
  Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
  title