Haberi Paylaş
GTA 6'nın sızdırılmasının ardından Rockstar Games'ten ilk açıklama geldi: Hayal kırıklığına uğradık

GTA 6'nın sızdırılmasının ardından Rockstar Games'ten ilk açıklama geldi: Hayal kırıklığına uğradık

Gamegar Haberleri

Rockstar Games'in merakla beklenen bir sonraki oyunu GTA 6'nın sızdırılan görüntülerinin ardından geliştirici ekip Rockstar Games'ten ilk açıklama geldi. Hayal kırıklığına uğradığını belirten Rockstar Games, gizli bilgilere yasa dışı bir şekilde erişildiğini bildirdi.

Rockstar Games'in GTA 6'nın erken geliştirme görüntüleri de dahil olmak üzere gizli bilgilere yasa dışı bir şekilde erişildiğini ve hayal kırıklığına uğradıklarını bildirdi.

ROCKSTAR GAMES GTA 6 SIZINTISINI DOĞRULADI

Rockstar Games'in Twitter hesabından yaptığı paylaşımda Grand Theft Auto 6'nın sızdırılması hakkında açıklamalarda bulundu. GTA 6'nın erken geliştirme görüntüleri ve kaynak kodlarının sızdırılmasına neden olan bir ağ saldırısına maruz kaldıklarını bildirdi.

GTA 6'nın sızdırılmasının ardından Rockstar Games'ten ilk açıklama geldi: Hayal kırıklığına uğradık

ROCKSTAR GAMES'TEN İLK AÇIKLAMA GELDİ

Twitter hesabından paylaşımda bulunan Rockstar Games, "Yakın zamanda, yetkisiz bir üçüncü tarafın, bir sonraki Grand Theft Auto için erken geliştirme görüntüleri de dahil olmak üzere, gizli bilgilere yasa dışı bir şekilde eriştiği ve sistemlerimizden indirdiği bir ağ saldırısına maruz kaldık. Şu anda, canlı oyun hizmetlerimizde herhangi bir kesinti veya devam eden projelerimizin gelişimi üzerinde uzun vadeli bir etki beklemiyoruz. sözlerine yer verdi. Açıklamasının devamında ise şu sözlere yer verdi:

Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayınız

Bir sonraki oyunumuzun herhangi bir detayını sizinle bu şekilde paylaştığımız için son derece hayal kırıklığına uğradık. Bir sonraki Grand Theft Auto oyunu üzerindeki çalışmalarımız planlandığı gibi devam edecek ve siz oyuncularımıza beklentilerinizi gerçekten aşan bir deneyim sunmaya her zamanki gibi bağlıyız. Yakında herkesi tekrar güncelleyeceğiz ve elbette, hazır olduğunda sizi bu sonraki oyunla doğru bir şekilde tanıştıracağız. Bu durumda devam eden destekleri için herkese teşekkür etmek istiyoruz."

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title