Haberler

Final Fantasy 16 ne zaman çıkacak? Final Fantasy 16 çıkış tarihi!

Güncelleme:

Creative Business Unite III tarafından geliştirilip Square Enix'in yayıncılığını yaptığı aksiyon rol yapma oyunu Final Fantasy 16'nın ne zaman çıkacağı merak edilen konular arasında yer alıyor. The Game Awards 2022 sırasında çıkış tarihi netleşen Final Fantasy 16 ne zaman çıkacak? FF 16 ne zaman çıkacak? Final Fantasy 16 çıkış tarihi!

Square Enix'in Kıdemli Sosyal Medya Yöneticisi Sunil Godhania'nın PlayStation Blog'da yayınladığı gönderi ile Final Fantasy 16'nın ön siparişe açıldığını bildirirken oyunun çıkış tarihini de açıkladı. Peki, Final Fantasy 16 ne zaman çıkacak? FF 16 ne zaman çıkacak? Final Fantasy 16 çıkış tarihi! İşte detaylar…

FINAL FANTASY 16 NE ZAMAN ÇIKACAK?

The Game Awards 2022 etkinliğinde Final Fantasy 16'nın 22 Haziran 2023 tarihinde PlayStation 5 için piyasaya sürüleceği açıklandı.

Final Fantasy 16 ne zaman çıkacak? Final Fantasy 16 çıkış tarihi!

FINAL FANTASY 16 KAÇ TL?

  • Final Fantasy 16 Standard Edition (PS5) –799,99 TL
  • Final Fantasy 16 Deluxe Edition (PS5) –999,99 TL

FINAL FANTASY 16 KONUSU

Final Fantasy XVI, Mothercrystals'ın ışığında kutsanmış bir ülke olan Valisthea diyarında geçen ve Blight'ın yayılması egemenliklerini yok etmekle tehdit ederken barışın duraksadığı destansı bir karanlık fantezi dünyasıdır. Ülkenin kaderi, güçlü çağrılmış canavarlar olan Eikonlar ve onları çağırma ve kullanma yeteneği ile kutsanmış erkek ve kadınlar olan Hükümdarları tarafından belirlenir.

Bu, "Rosaria'nın İlk Kalkanı" unvanını alan ve Phoenix'in Hakimi, Ateşin Eikon'u olan küçük kardeşi Joshua'yı korumaya yemin etmiş bir savaşçı olan Clive Rosfield'ın hikayesidir. Çok geçmeden Clive kendini büyük bir trajedinin içinde bulacak ve ardından felaket getiren gizemli bir varlık olan Karanlık Eikon Ifrit'ten intikam almaya yemin edecek.

Yakupcan Aydemir
Haberler.com - Gamegar

Final Fantasy Playstation Haberler

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan İmamoğlu'na 'Roma turu' tepkisi

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan İmamoğlu'na "Roma turu" tepkisi

İsrail, Refah'ta yine masum sivilleri vurdu: 21 kişi öldü, onlarca yaralı var

İsrail, Refah'ta yine masum sivilleri vurdu: 21 kişi öldü, onlarca yaralı var

'7 çocuğum aç' deyip kendine zarar veren vatandaşın üzerine kayıtlı 6 araç çıktı

"7 çocuğum aç" deyip kendine zarar veren vatandaşın üzerine kayıtlı 6 araç çıktı

Bakmadan Geçme

Sandık Kokusu Metin Akdülger neden ayrıldı? #128250 İstanbul'un Fethi otobüsler ücretsiz mi 2024? #129300 29 Mayıs Konya'da elektrik kesintisi yaşanacak ilçeler! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 29 Mayıs İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi! Survivor Yunus Emre elendi mi? #129300 29 Mayıs 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 29 Mayıs Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 29 Mayıs Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 29 Mayıs İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! 29 Mayıs 2024 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 29 Mayıs Resmi Gazete yayımlandı! sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! #128220 29 Mayıs Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 29 Mayıs 2024 Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı mı? Sayısal Loto sonuçları saat kaçta açıklanacak? Sayısal Loto CANLI izle! 29 Mayıs Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 29 Mayıs AFAD ve Kandilli deprem listesi! 29 Mayıs Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? #128680 AUZEF Çoçuk Gelişimi Bölümü kapatıldı mı, kapanacak mı? #129300
Başımıza taş yağacak! Tavuğa tecavüz etti, o anları başka bir vatandaş kayda aldı

Başımıza taş yağacak! Tavuğa tecavüz etti, o anları başka bir vatandaş kayda aldı

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title