Haberler

Euro Truck Simulator 2'nin 1.46 güncellemesi yayınlandı

Güncelleme:

PC oyuncuları için simülasyon oyunu denildiği zaman akla gelen ilk oyunlardan olan Euro Truck Simulator 2'nin 1.46 güncellemesi Steam'de yayınlandı. Yeni güncellemeyle beraber hata düzeltmeleri, değişiklikler ve yeni içerikler bulunuyor.

Euro Truck Simulator 2'nin 1.46 Açık Beta sırasında katılan, geri bildirimlerini sağlayan kullanıcılara teşekkür eden geliştirici ekip SCS Software, 1.46 güncellemesinin nihayet Steam'de yayınlandı.

ETS 2, 1.46 GÜNCELLEMESİ YAYINLANDI

SCS Software'in simülasyon oyunu Euro Truck Simulator 2'nin 1.46 güncellemesiyle beraber birçok yeni değişiklik yapıldı. Yeni güncelleme ile galeri, şirket tarayıcısı, sahip olunabilir kimyasal dorse, Iberia DLC gibi birçok değişiklik bulunmaktadır. İşte, Euro Truck Simulator 2'nin 1.46 güncellemesinin detayları:

GALERİ

Hem Euro Truck Simulator 2 hem de American Truck Simulator için yepyeni bir özellik var. Bu, bir süredir üzerinde çalıştığımız bir şey. Galeri, Ekran Görüntüsü Yöneticisi'nin tüm eski işlevlerini korurken tüm görüntüler, fotoğraf kupaları ve keşfedilen bakış açıları için bir yönetim çözümü içeren yeni bir özelliktir.

Euro Truck Simulator 2'nin 1.46 güncellemesi yayınlandı

Belki de en ilgi çekici kısım "Fotoğraf Kupaları" nın eklenmesiyle sizi bekliyor. Yeni harita simgeleri sayesinde bu konumları bulabilecek ve Fotoğraf Modu ile yakalayabileceksiniz. Kameranız modu kullanarak dönüm noktasıyla karşılaştığında ortaya çıkacak yeni bir izleme sistemi geliştirdik.

ŞİRKET TARAYICISI

1.46 güncellemesinde hem Euro Truck Simulator 2 hem de American Truck Simulator için heyecan verici yeni bir özellik Şirket Tarayıcısıdır. Bu yeni oyun içi tarayıcı, oyuncuların belirli şirket türlerini, kargoları ve / veya römork türlerini aramasına olanak tanır. Bu, önceki cümlede bahsedilen örneklerden herhangi birini bekliyorsanız, oyunda böyle bir şeyin olup olmadığını kolayca kontrol edebileceğiniz anlamına gelir.

Euro Truck Simulator 2'nin 1.46 güncellemesi yayınlandı

SAHİP OLUNABİLİR KİMYASAL DORSE

Bu tankerler, asidik, toksik veya aşındırıcı sıvı ürünler de dahil olmak üzere çeşitli kimyasalları taşımak için tasarlanmıştır. Bu kargo türleri arasında Hidroklorik Asit, Sülfürik Asit, Pestisitler, Merkürik Klorür ve daha fazlası; bu yüzden dikkatli sürüş şiddetle tavsiye edilir.

Euro Truck Simulator 2'nin 1.46 güncellemesi yayınlandı

ETS2 Sarnıç, 2 şasi tipi (2 aks, 3 aks, tek zincirli) ve 2 gövde tipi (krom veya ağrılı) ile birlikte aşağıdakileri içeren benzer çeşitli özelleştirmeler ve aksesuarlar içerir:

  • Şasi tipi
  • Boya işleri (taban ve DLC)
  • İşaretleyiciler
  • Arka tamponlar
  • Müflaplar
  • ve hortumlar, su depoları, söndürücüler vb. gibi diğer aksesuarlar)

IBERA HARİTA GÜNCELLEMESİ

Iberia DLC'sinde sürüş sırasında Madrid yakınlarında iyi tasarlanmış ulaşılmaz bir alan olduğunu fark etmiş olabilirsiniz. Arganda del Rey şehrinden ilham alan bu yerleşimi zaman ayırmaya ve bitirmeye karar verdik ve Avusturya yeniden işleme projesinde ilk kez ortaya çıkan yeni bir ağır makine servis deposu olan Construcciones Elcano'nun şirket prefabrikini içerecek.

Euro Truck Simulator 2'nin 1.46 güncellemesi yayınlandı

Yakupcan Aydemir
Haberler.com - Gamegar

Euro Truck Simulator 2 Steam Haberler

Eylem Tok ve oğlu nasıl yakalandı? 20 gün önce atılan imza, firarın sonunu getirmiş

Eylem Tok ve oğlu nasıl yakalandı? 20 gün önce atılan imza, firarın sonunu getirmiş

Cumhur İttifakı'nda çatlak mı var? Devlet Bahçeli'den bayram sabahı çok net mesaj

Cumhur İttifakı'nda çatlak mı var? Devlet Bahçeli'den bayram sabahı çok net mesaj

Gaziantep'te katliam! 5 kişiyi öldürüp aynı silahla intihar etti

Gaziantep'te katliam! 5 kişiyi öldürüp aynı silahla intihar etti

Bakmadan Geçme

Bayram tatilinde bankalar açık mı, çalışıyor mu? Kurban Bayramı haftası bankalar kapalı mı? Bayram tatilinde noterler açık mı, çalışıyor mu? Kurban Bayramı haftası noterler kapalı mı? Bayram tatilinde kargolar açık mı, çalışıyor mu? Kurban Bayramı haftası kargolar kapalı mı? Türkiye-Brezilya Voleybol Maçı Canlı İzle! Türkiye-Brezilya voleybol maçı saat kaçta? Türkiye-Brezilya voleybol maçı şifresiz canlı izle! Kurban Bayramı'nda eczaneler açık mı, kapalı mı? Bayram tatilinde nöbetçi eczane nerede? Kurban Bayramı'nda borsa açık mı, kapalı mı? Borsa bayramdan sonra ne zaman açılacak? Kurban Bayramı'nda eczaneler açık mı, kapalı mı? Bayram tatilinde nöbetçi eczane nerede? Kurban Bayramı'nda AVM'ler açık mı, kapalı mı? Bayram tatilinde alışveriş merkezleri çalışıyor mu? #128717 Kurban Bayramı'nda sağlık ocağı kapalı mı, açık mı? Bayram'da hastaneler, poliklinikler ve sağlık ocakları çalışıyor mu? Kurban eti buzdolabında saklanır mı? Kurban eti hemen buzdolabına konur mu, ne kadar bekletilir? Kurban Bayramı'nda borsa açık mı, kapalı mı? Borsa bayramdan sonra ne zaman açılacak? Kurban Bayramı'nda sağlık ocağı kapalı mı, açık mı? Bayram'da hastaneler, poliklinikler ve sağlık ocakları çalışıyor mu? Kurban Bayramı'nda nereler kapalı? 16-17-18-19 Haziran'da kargo, eczane, bankalar kapalı mı, açık mı? Kurban Bayramı'nda nereler kapalı? 16-17-18-19 Haziran'da kargo, eczane, bankalar kapalı mı, açık mı? Kurban Bayramında Toplu Taşıma Ücretsiz 2024 | 16-17-18-19 Haziran toplu taşıma bedava mı? Bayramda metro, otobüs, vapurlar kaç gün ücretsiz?
15 yaşındaki Hacer, eski sevgilisi tarafından 120 bıçak darbesiyle öldürüldü

15 yaşındaki Hacer, eski sevgilisi tarafından 120 bıçak darbesiyle öldürüldü

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title