Dying Light 2'nin hikâye DLC'si ertelendi - Haberler
Haberi Paylaş

Dying Light 2'nin hikâye DLC'si ertelendi

Haberler.com - Yakupcan Aydemir - Gamegar
 - Güncelleme:
Dying Light 2'nin hikâye DLC'si ertelendi

Dying Light Game'in Twitter'dan yaptığı açıklamada Dying Light 2'nin ilk hikaye DLC'sini geliştirmek için biraz zamana ihtiyacı olduğunu söyledi ve oyunun ilk DLC'sini sonbahara erteledi.

Oyunun geliştiricisi Techland'ın yaptığı açıklamada, oyuncu beklentilerini karşılamak ve genişlemeyi "mutlaak en yüksek cila seviyesi" ile sunmak için daha fazla zamana ihtiyaç duyduğunu söyledi.

DYING LIGHT 2 HİKAYE DLC'Sİ ERTELENDİ

Dying Light Game'in Twitter'dan yaptığı paylaşımda, "Sevgili Hacılar, görüşleriniz bizim için her zaman en yüksek önceliğe sahiptir ve size karşı dürüst ve şeffaf olmak istiyoruz. İlk hikaye DLC'sini geliştirmek için hala biraz daha zamana ihtiyacımız olacak. Şimdi Eylül ayında piyasaya sürülmesi planlanıyor." sözlerine yer verdi.

Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayınız

Bununla birlikte, Haziran ayında başka bir büyük içerik düşünün yolda olduğunu ortaya koydu. Techland, "Bir gece koşuşunun ayak izlerinde" adlı bir dizi topluluk etkinliğinin yanı sıra çok talep edilen fotoğraf modunu yayınlayacak.

Dying Light 2 : Stay Human piyasaya sürülmesinden bu yana başarısı gözle görülebilir durumda. Oyunun ilk ayda 5 milyondan fazla sattığı geçtiğimiz haftalarda yayınlandı. Bundan önce ise Dying Light 2'nin ilk ücretsiz DLC'si de oyuncuların kullanımına sunuldu.

Dying Light 2'nin hikâye DLC'si ertelendi

Yakupcan Aydemir
Gamegar Editörü Haberler.com - Gamegar

Dying Light 2 Stay Human, Dying Light 2, Gamegar,, Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title