Haberler

Counter-Strike: Global Offensive, Steam oyuncu rekorunu tazeledi

Güncelleme:

Popüler dijital video oyun dağıtımcısı Steam'in istatistiksel verilerini paylaşan internet sitesi SteamDB'de yer alan verilere göre Counter-Strike: Global Offensive, 26 Şubat Pazar günü tüm zamanların anlık olarak en çok oyuncu sayısına ulaştı. CS: GO, 1,355,797 oyuncu ile Steam oyuncu rekorunu tazeledi.

Valve tarafından 2012 yılında piyasaya sürülen Counter-Strike: Global Offensive, Steam oyuncularının kütüphanesinde olmazsa olmazlar arasında yer almaktadır. VALORANT'ın piyasaya sürülmesiyle oyuncu sayısında büyük ölçüde düşüş yaşayan CS: GO, yıllar sonra tekrardan oyuncu sayısında artış yaşamaya devam ediyor.

CSGO, STEAM'DE OYUNCU REKORUNU TAZELEDİ

En son geçtiğimiz haftalarda eş zamanlı oyuncu rekorunu tazeleyen Counter-Strike: Global Offensive, 26 Şubat Pazar günü anlık olarak 1,355,797 oyuncu ile tüm zamanların en çok oyuncu sayısına ulaşmayı başardı.

Counter-Strike: Global Offensive, Steam oyuncu rekorunu tazeledi

Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayınız

Şubat ayı itibarıyla iki kez oyuncu sayısında rekor yaşayan Counter-Strike: Global Offensive, 11 Şubat'ta 1,320,219 oyuncu ile yıllar sonra rekor kırarken 19 Şubat'ta ise 1,324,800 oyuncu ile rekor tazelemişti.

Counter-Strike: Global Offensive, Steam oyuncu rekorunu tazeledi

Yakupcan Aydemir
Haberler.com - Gamegar

Steam Gamegar Haberler

Bakmadan Geçme

Birol Güven kimdir, Birol Güven, kaç yaşında, nereli, mesleği ne? Galatasaray UEFA Konferans ligi muhtemel rakipleri kim? 2024 Müftüler Kararnamesi yayınlandı! İşte yeni Bayburt, Batman, Sinop, Kocaeli, Çorum, Balıkesir, Kırıkkale, Bingöl, Tunceli, Hakkari müftüleri! Galatasaray elendi mi, Galatasaray Avrupa'dan elendi mi (Sparta Prag)? 23 Şubat 2024 Konya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Konya'da elektrik ne zaman gelecek? 23 Şubat Cuma Hutbesi yayınlandı! 23 Şubat Cuma Hutbesi tam metni! Diyanet 23 Şubat Cuma Hutbesi! 23 Şubat İstanbul elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Elektrikler ne zaman gelecek? İstanbul'da elektrik kesintisi! 23 Şubat Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 23 Şubat 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 23 Şubat 2024 On Numara çekiliş sonuçları açıklandı mı? On Numara sonuçları saat kaçta? On Numara CANLI izle! Bugün kazanan numaralar neler? 23 Şubat Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 23 Şubat AFAD ve Kandilli deprem listesi! 23 Şubat Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? 23 Şubat 2024 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 23 Şubat Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! 23 Şubat İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Bugün İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! Fenerbahçe'nin UEFA Konferans Ligi muhtemel rakipleri kim?
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title