Haberler

Counter Strike: Global Offensive, Steam'de oyuncu rekoru kırdı

Güncelleme:

Popüler dijital video oyun dağıtımcısı Steam'in istatistiklerini raporlayan bir veri tabanı sitesi olan SteamDB'de yer alan bilgilere göre Counter Stirke: Global Offensive, 1,3 milyon eş zamanlı oyuncu ile tüm zamanların en yüksek oyuncu sayısına ulaşarak rekor kırdığı bildirildi.

Valve tarafından 2012 yılında piyasaya sürülen Counter-Strike: Global Offensive, oyuncuların olmazsa olmazı haline gelmeyi başardı ve zengin bir rekabetçi ortamı geliştirdi. CS:GO, Steam'de kendi rekorunu kırmayı başardı.

CSGO, STEAM'DE OYUNCU REKORU KIRDI

Steam kullanıcıların kütüphanesinde olmazsa olmazlar arasında yer alan Counter Strike Global Offensive, SteamDB'de yer alan verilere göre 11 Şubat Cumartesi günü Steam'de eş zamanlı olarak 1,320,219 oyuncu ile kendi tarihindeki anlık olarak en yüksek oyuncu sayısına ulaştı.

Counter Strike: Global Offensive, Steam'de oyuncu rekoru kırdı

İKİ KEZ 1,3 MİLYON BARAJINI AŞTI

CS:GO, tarihi boyunca iki kez 1,3 milyon sınırını aşmayı başardı. Bunun ilki 13 Nisan 2020 yılında 1,308,963 eş zamanlı oyuncu ile kırarken ikincisi ve en yükseğini 11 Şubat 2023'te gerçekleştirdi.

Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayınız
Yakupcan Aydemir
Haberler.com - Gamegar

Steam Gamegar Haberler

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title