Haberler

Assassin's Creed Mirage, Ağustos'ta geliyor

Güncelleme:

Eylül 2022'de resmi duyurusu yapılan Assassin's Creed Mirage'in bu yıl piyasaya sürülmesi bekleniyordu, ancak geçtiğimiz günlerde sızdırılan bilgilere göre Assassin's Creed Mirage'in çıkış tarihi belli oldu.

ASSASSIN'S CREED MIRAGE'İN ÇIKIŞ TARİHİ BELLİ OLDU

Assassin's Creed Mirage, 2023 yılının Ağustos ayında piyasaya sürüleceği iddia edildi. Oyun, Assassin's Creed serisinin önceki oyunlarından farklı olarak, Bağdat'ta geçiyor ve oyuncuları muhteşem çölleri ve antik şehirleri keşfetmeye davet ediyor.

Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayınız

ASSASSIN'S CREED MIRAGE KONUSU

Assassin's Creed Mirage'da Basim'in hikayesi var. Basim yaman bir yankesici. Kabusa benzer şeyler görüyor, kafasıdaki deli sorulara yanıt arıyor, adalet istiyor.

Kadim bir örgüte katılacak, müthiş bir suikastçı olarak yepyeni bir yola girecek ve kendi kaderini inanılmaz bir şekilde değiştirecek.

Oldukça kalabalık, capcanlı bu şehri etraftaki herkesle etkileşim içinde keşfederken, üretim ve ticaret merkezi Karkh'tan yemyeşil bahçelerle kaplı Yuvarlak Şehir'e kadar dört özgün bölgede saklı sırları da çözün. Bağdat'ın altın çağını şekillendiren tarihsel karakterlerle tanışın, şaşırtıcı olayları keşfedin.

15 yıldır serinin alameti farikası olmuş oynanış ve özelliklerinin bu modern yorumunda, suikastçıların beşiği, Assassin's Creed'in temellerinin atıldığı efsanevi Alamut Kalesi'ne yolculuk edin.

Yakupcan Aydemir
Haberler.com - Gamegar

Assassin's Creed Mirage Ubisoft Gamegar Haberler

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title