Haberler

Amazon Prime Gaming Mayıs 2023 oyunları açıklandı! 800 TL değerindeki 15 oyunu ücretsiz veriyor

Güncelleme:

Amazon'un abonelerine özel olarak her ay ücretsiz bir şekilde verdiği Amazon Prime Gaming'in Mayıs 2023 oyunları açıklandı. Bu ay kullanıcılarına 800,00 TL değerinde ücretsiz oyunlar veren Amazon Prime Gaming'in oyunları önümüzdeki günlerde erişime açılacak.

Prime Gaming abonelerine özel olarak her ay kullanıcılarına ücretsiz oyunlar, oyun içi kozmetik öğeler gibi birçok hediye veren Prime Gaming aboneliğinin Mayıs 2023 içerikleri açıklandı. Açıklanan bilgiye göre amazon Prime Gaming'in Mayıs 2023 oyunlarının toplamı 800 TL değerindedir.

AMAZON PRIME GAMING MAYIS 2023 OYUNLARI AÇIKLANDI

Prime Gaming'in YouTube hesabından paylaşılan video ile Mayıs 2023 oyunları açıklandı:

 • STAR WARS: Rogue Squadron 3D -4 Mayıs
 • Super Sidekicks - 4 Mayıs
 • Samurai Shodown IV -4 Mayıs
 • Planescape: Torment: Enhanced Edition - 11 Mayıs
 • Lake - 11 Mayıs
 • Robo Army - 11 Mayıs
 • Last Resort -11 Mayıs
 • Kardboard Kings - 18 Mayıs
 • The Almost Gone - 18 Mayıs
 • 3 Count Bout - 18 Mayıs
 • Alpha Mission 2 - 18 Mayıs
 • Lila's Sky Ark - 25 Mayıs
 • Agatha Knife - 25 Mayıs
 • King of the Monsters 2 -25 Mayıs
 • Kizuna Encounter -25 Mayıs

Amazon Prime Gaming'de Mayıs 2023'te ücretsiz oyunların yanı sıra birçok oyun içi kozmetikler de verilmektedir. Ayrıca Prime Gaming'de League of Legends için geçerli ücretsiz RP'nizi almayı unutmayın.

Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayınız

PRIME GAMING NE KADAR?

Amazon Prime'a ayda 7,90 TL karşılığında üye olarak Prime Gaming ücretsiz oyunlarına sahip olabilirsiniz. Ayrıca ilk defa Prime abonesi olacaksanız 30 günlük ücretsiz deneme süresinden de yararlanabilirsiniz.

Yakupcan Aydemir
Haberler.com - Gamegar

Gamegar Haberler

Kılıçdaroğlu'ndan Erdoğan'a zehir zemberek yanıt: O hançeri 15 Temmuz'da milletin sırtına sapladın

Kılıçdaroğlu'ndan Erdoğan'a zehir zemberek yanıt: O hançeri 15 Temmuz'da milletin sırtına sapladın

Miçotakis bir kez daha resti çekti: Türkiye'yi ilgilendirmez

Miçotakis bir kez daha resti çekti: Türkiye'yi ilgilendirmez

Sadece Kürtçe hizmet vereceğini açıklayan kafe işletmecisi gözaltında

Sadece Kürtçe hizmet vereceğini açıklayan kafe işletmecisi gözaltında

Bakmadan Geçme

Konferans Ligi Şampiyonu Şampiyonlar Ligi'ne gidiyor mu? Limon FC olayı ne, Limon FC maçında ne oldu? #129300 30 Mayıs Konya'da elektrik kesintisi yaşanacak ilçeler! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 30 Mayıs İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi! 30 Mayıs 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 30 Mayıs Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 30 Mayıs Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! İsrail lanetleme kararı nedir? Lanetleme kararı alınınca ne olur? 30 Mayıs İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! 30 Mayıs Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 30 Mayıs Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! 30 Mayıs 2024 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 30 Mayıs Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! Mourinho ne zaman İstanbul'a geliyor? Aziz Yıldırım transferi bitirdi Süper Loto sonuçları açıklandı mı? 30 Mayıs Süper Loto kazanan numaralar neler? Süper Loto sonuçlarına ne zaman, nereden bakılır? #129300 Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 30 Mayıs AFAD ve Kandilli deprem listesi! 30 Mayıs Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu?
Aziz Yıldırım transferi bitirdi! Jose Mourinho imzayı attı

Aziz Yıldırım transferi bitirdi! Jose Mourinho imzayı attı

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title