GAİN | Gain Şokopop ne zaman başlayacak? Şokopop konusu nedir? Şokopop kimdir, kaç yaşında? - Haberler
Haberi Paylaş

GAİN | Gain Şokopop ne zaman başlayacak? Şokopop konusu nedir? Şokopop kimdir, kaç yaşında?

Haberler.com - Haberler | Gündem
GAİN | Gain Şokopop ne zaman başlayacak? Şokopop konusu nedir? Şokopop kimdir, kaç yaşında?

2021 yılıyla beraber yayın hayatına başlayacak olan Gain, şimdiden çok merak ediliyor. Gain Medya, Türk dijital dizi ve film izleme platformları arasında yerini aldı. Gain Medya yayınlanacak programları duyurmaya başladı. Youtube'un sevilen ismi Şokopop da Gain'de olacak! Peki Gain Şokopop ne zaman başlayacak? Şokopop konusu nedir? Şokopop kimdir?

Gain reklam müziği ve reklamı, dün yayınlandığı andan itibaren büyük ilgi gördü. Gaye Su Akyol'un İstikrarlı Hayat Hakikattir şarkısıyla reklamını yayınlayan Gain 30 Aralık tarihinde yayın hayatına başladı, fakat tüm içerikleri henüz yayınlanmaya başlamadı. Gain Medya, izleyicilerine özgün, kaliteli, bağımsız ve eşitlikçi yapımlar sunuyor. Eğlenceli, anlamlı, komik, dramatik dilediğiniz türde kaliteli yapım Gain'de bugünden itibaren yer alacak. Bu ilgi çekici ve merak edilen yapımlardan birisi de Şokopop! İnstagram'ın ve Youtube'un sevilen, ilgi gören maskelisi Şokopop Gain'de de nostaljik hikayelere, entrikalara ve magazine doyuracak! Gain Şokopop ne zaman başlayacak? Şokopop konusu nedir? Şokopop kimdir? İşte tüm detaylar!

Gain Medya, dün yani 30 Aralık 2020 tarihi itibariyle mobil cihazlarda yerini aldı. Gain'e bugünden itibaren İOS ve Android işletmeli tüm cihazlardan erişim sağlanabilecek. Gain! Erişime açılmasının ardından içerikleri de yavaş yavaş yüklenmeye başladı! Gain Şokopop Ocak ayında yayında olacak!

Şokopop, "Kavga, polemik, basitlik, skandal, hepsi bu kanalda" diye özetlediğini Şokopop kanalını Gain'e taşıyor. Seda Sayan'ın Kadırga yıllarını "Bir Bacının Anatomisi" başlığıyla mercek altına alan Şokopop, Demet Akalın-Hande Yener kavgasını, ünlülerin ilişkilerini detaylarını, Seda Sayan - Erol Köse gibi tüm olayları eğlenceli bir dille anlatıyor. Şokopop,Magazine yeni bir format getiriyor.

Şokopop, Türkiye'nin ilk nostaljik magazin youtuberıdır. Maskeli olarak eski magazin, kavga ve entrikalarını sunan Şokopop, Türkiye'de kısa sürede büyük bir kitleye sahip olmuştur. 1988 doğumlu Şokopop, 32 yaşındadır. İleride çalışacağı işleri etkilememesi için maskeyle işe başlayan Şokopop, tutmaz zannederken yüzbinlerce takipçisi ve izleyicisi oldu. İşini Yeni Magazin olarak tanımlayan Şokopop özellikle eda Sayan'ın Kadırga yıllarını "Bir Bacının Anatomisi" ile tanındı ve ilgi gördü.

Haberler.com - Gündem

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title