Gaye Su Akyol Haberleri

Gaye Su Akyol haber, Gaye Su Akyol son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Gaye Su Akyol 14.5.2020
Allianz Motto Müzik'in izlenme oranı Covid-19 sürecinde yüzde 78 arttı
Bu süreçte dijital bir lansmana da imza attık ve Can Güngör'ün son albümü Sular Dar'ı dinleyiciyle ilk kez Allianz Motto Müzik üzerinden buluşturduk. Yekta Kopan'ın Can Güngör özel bölümünde Göksel, Bartu Küçükçağlayan ve Nilipek konuğumuz oldu. Türkiye genelinde internet kullanımı bu dönemde yüzde 43 artmışken Allianz Motto Müzik'e olan ilgili bunun çok üstüne çıktı. İzlenme oranımız yüzde 78, gösterimimiz yüzde 951 arttı." Allianz Motto Müzik'in aralarında Yekta Kopan, Sevim Gözay, Gaye Su Akyol, Melikşah Altuntaş, Kaan Bağcı, Can Şengün, Nurkan Renda ve Zeynep Toker gibi birbirinden değerli isimlerin hazırladığı programlarında, alternatif ve güncel müzik, kültür-sanat ve eğlence içerikleri reklamlarla bölünmeden sunuluyor.
Gaye Su Akyol 22.4.2020
"Red Bull Sunar EvdeÇal"ın konuğu sanatçı Ceylan Ertem oldu
Evde konser deneyimi sunan "Red Bull Sunar: Evde Çal (#EvdeÇal)" serisi bu zamana kadar Nilipek, Akın Sevgör, Kalben, Gökhan Türkmen, Ringo Jets, Gaye Su Akyol ile Ali Güçlü Şimşek, Eda Baba ve Gülinler'i konuk etti.
Gaye Su Akyol 22.4.2020
Ceylan Ertem en sevilen şarkılarını binlerle söyledi
Evde konser deneyimi sunan 'Red Bull Sunar: Evde Çal' serisi bu zamana kadar Nilipek., Akın Sevgör, Kalben, Gökhan Türkmen, Ringo Jets, Gaye Su Akyol ile Ali Güçlü Şimşek, Eda Baba ve Gülinler'i konuk etti.
Gaye Su Akyol 22.4.2020
EvdeÇal'da çıkan Ceylan Ertem en sevilen şarkılarını binlerle söyledi
Evde benzersiz bir konser deneyimi sunan 'Red Bull Sunar: Evde Çal' serisi bu zamana kadar Nilipek., Akın Sevgör, Kalben, Gökhan Türkmen, Ringo Jets, Gaye Su Akyol ile Ali Güçlü Şimşek, Eda Baba ve Gülinler'i konuk etti.
Gaye Su Akyol: Ceylan Ertan'dan Evde ÇalGaye Su Akyol 22.4.2020
Gaye Su Akyol 17.4.2020
Ceylan Ertem en sevilen şarkılarını Evde Çal'da seslendirecek
Evde benzersiz bir konser deneyimi sunan 'Evde Çal' serisi bu zamana kadar Nilipek., Akın Sevgör, Kalben, Gökhan Türkmen, Ringo Jets, Gaye Su Akyol ile Ali Güçlü Şimşek, Eda Baba ve Gülinler'i konuk etti.
Gaye Su Akyol 7.4.2020
Evde Çal'ın gelecek konuğu Eda Baba olacak
Mesafeleri yakın eden, dünyanın en uzak köşelerinden aslında sanıldığı kadar uzak olmadığımızı gösteren 'Red Bull Sunar: Evde Çal' serisi bu zamana kadar Nilipek., Akın Sevgör, Kalben, Gökhan Türkmen, Ringo Jets, Gaye Su Akyol ile Ali Güçlü Şimşek'i konuk etti.
Gaye Su Akyol 26.3.2020
Kalben şarkılarını binlerle birlikte Evde Çal'da söyledi
Mesafeleri yakın eden, dünyanın en uzak köşelerinden aslında sanıldığı kadar uzak olmadığımızı gösteren 'Red Bull Sunar: Evde Çal' serisi birçok sevilen ismi daha konuk etmeye hazırlanıyor. Serinin 27 Mart tarihindeki konuğu Gaye Su Akyol ile Ali Güçlü Şimşek olacak.
Gaye Su Akyol 10.3.2020
Yeditepe Üniversitesi'nden kadın destekçisi isimlere ödül
Yeditepe Üniversitesi Women in Business Kulübü, "Dünya Emekçi Kadınlar Günü"nü kadın hakları ve cinsiyet eşitliğine duyarlı isimlere ödül verdiği bir törenle kutladı. Yeditepe Üniversitesi'nden yapılan açıklamaya göre, üniversitenin, 26 Ağustos Yerleşimi İnan Kıraç Salonu'nda bu yıl ikincisi gerçekleştirilen ödül töreninde iş, sanat ve bilim dünyasından çok sayıda isim ödül aldı. Geceye, Yeditepe Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Canan Aykut Bingöl ile Kurucu Başkan Danışmanı Prof. Dr. Sedefhan Oğuz'un yanı sıra akademisyenler, çok sayıda sanatçı ve öğrenciler katıldı. Gecenin açılışında konuşan Yeditepe Üniversitesi Kurucu Başkan Danışmanı Prof. Dr. Sedefhan Oğuz, sosyal sorumluluk alanında böyle güzel organizasyonlar düzenleyen üniversite öğrencilerini kutlayarak katılımcılara teşekkür etti. Bilet satışlarından elde edilen gelirin Koruncuk Vakfı iş birliğiyle kız çocuklarının eğitim ihtiyaçlarını karşılamak için kullanılacağı gecede Birleşmiş Milletler Nüfus Fonu (UNFPA) Sözcüsü Azra Akın Koru, Sanatçı Gaye Su Akyol, M-Gen'in Kurucusu ve Başkanı, Fütürist, Ekonomist, Sivil Toplum Gönüllüsü Ufuk Tarhan, Oyuncu Bennu Yıldırımlar, Oyuncu Eda Ece, Oyuncu Eylül Öztürk Özkan, Oyuncu Kerem Bürsin, Sanyal Research Group Kurucu & CSO, Boğaziçi Üniversitesi Kimya Bölümü Başkanı Prof.
Gaye Su Akyol 7.2.2020
Merakla Beklenen Albüm '2020 Model' Yayımlandı
'SIFIR KİLOMETRE ŞARKILAR' Hazırlığı yaklaşık bir buçuk yıl süren albümde yıllar önce bestelendikleri halde dinleyici karşısına çıkmadıkları için hiç bilinmeyen şarkılar olduğu gibi, albümün hazırlanması sırasında seslendiren sanatçılar tarafından bu albüm için bestelenmiş şarkılar mevcut. Nazan Öncel, Derya Köroğlu, Kalben, Gaye Su Akyol, Can Algeç, Bora Duran, Ozbi, Jabbar&Deeperise, Aylin Aslım&Ah! Kosmos, Batu Akdeniz kendi besteleriyle albümde yer alan sanatçılar arasında.
Gaye Su Akyol 30.12.2019
fizy'den 2019'da günde 7,5 milyon şarkı dinlendi
Ceza, Teoman, Kalben, Norm Ender, Pentagram, Kenan Doğulu, Gökhan Türkmen, Gaye Su Akyol, Moğollar ve MaNga gibi sanatçılar etkinlikte sahne aldı.
Gaye Su Akyol: Londra'dan Gaye Su Akyol'a ödülGaye Su Akyol 3.12.2019
Gaye Su Akyol 6.11.2019
Fizy İstanbul Müzik Haftası ile müzik maratonu başlıyor
Müzik ve kültür festivali fizy İstanbul Müzik Haftası, Ceza, Gazapizm, Feridun Düzağaç, Gaye Su Akyol ve Ozbi ft. Gülce Duru ile başlıyor.
Gaye Su Akyol 1.11.2019
fizy İstanbul Müzik Haftası'na geri sayım başladı
Ceza başta olmak üzere sahnede, Gazapizm, Şehinşah, Anıl Piyancı, Ayben gibi bu tarzın önde gelen isimleri sahnede olacak. Aynı akşam Feridun Düzağaç IF Performance Hall Beşiktaş'ta, Gaye Su Akyol ise Moda Kayıkhane'de sevenleriyle buluşacak.
Gaye Su Akyol 8.10.2019
fizy İstanbul Müzik Haftası'nda sahne alacak sanatçılar belli oldu
İlki geçen yıl gerçekleşen ve 200 bini aşkın müzikseveri konser ve etkinliklerle buluşturan fizy İstanbul Müzik Haftası, bu yıl 4-9 Kasım tarihlerinde yapılacak. Türkiye'nin dijital müzik platformu fizy'nin ana sponsorluğunda gerçekleşecek konserler serisinde birçok sanatçı yer alacak. SM Production organizasyonuyla düzenlenen festival boyunca pop, rock, rap ve hip-hop müziğin en çok takip edilen isimleri seyirciyle buluşacak. 4 Kasım akşamı düzenlenecek fizy Müzik Ödülleri ile Türk müziğinde 2019'un en başarılı isimleri ödüller alacak. fizy İstanbul Müzik Haftası'nda sahne alacağı kesinleşen sanatçılar, şu şekilde sıralanıyor: Anıl Piyancı, Ayben, Baneva, Ceza, Dolu Kadehi Ters Tut, Feridun Düzağaç, Gaye Su Akyol, Gazapizm, Gökhan Türkmen, Haluk Levent, Kalben, Kamufle, Kenan Doğulu, Manga, Moğollar, Norm Ender, Nova Norda, Ozbi ft.
Gaye Su Akyol 2.10.2019
Red Bull Music Festival İstanbul, kapılarını açtı
Red Bull'dan yapılan açıklamaya göre, festivale ev sahipliği yapacak olan Akaretler 37-39 adresindeki Red Bull House of Music'in açılış gecesi de gerçekleşti. Açılış gecesine Itır Esen, Gaye Su Akyol ve Ceylan Ertem gibi müzik ve sanat dünyasından isimler katıldı.
Gaye Su Akyol 1.10.2019
İKÜ'nün sahne konuğu; Fazıl Say
Her yıl, birbirinden farklı tarz ve alandan sanatçıyı izleyicileriyle buluşturan İKÜ Akıngüç Oditoryumu ve Sanat Merkezi bu yıl da Selçuk Yöntem, Genco Erkal, Evrencan Gündüz ve Gaye Su Akyol gibi isimleri ağırlamaya hazırlanıyor.
Gaye Su Akyol: Biliyor musunuz?Gaye Su Akyol 26.8.2019
Gaye Su Akyol 29.5.2019
28 Mayıs 2019 Haberleri
28 Mayıs 2019 Manşet Haberleri.
Gaye Su Akyol: Gülşen, Edirne'de Konser VerdiGaye Su Akyol 3.5.2019
Gaye Su Akyol 28.4.2019
Bando Eses ve Dünyaca Ünlü Kadebostany Grubu Aynı Sahnede
Festivalin son gününde Luka, Ezgi Aktan, Tuna Kiremitçi, Adamlar, Gaye Su Akyol, Cem Adrian ve Duman sahne alacak.
Gaye Su Akyol 25.4.2019
Gaye Su Akyol, Güneş Özgeç Ve İpek İpekçioğlu İle Değişim Başlıyor!
Gaye Su Akyol, Güneş Özgeç ve İpek İpekçioğlu, 3 Mayıs Cuma gecesi Babylon'da gerçekleşecek "Değişim Müzikle Başlar" konserinde "şiddete karşı müzik" demek için bir araya geliyor!
Gaye Su Akyol: Edirne'den Kısa KısaGaye Su Akyol 8.4.2019
Gaye Su Akyol 14.10.2018
Gaye Su Akyol'a Kosova'da Yoğun İlgi
Türkiye'nin alternatif müzik sanatçılarından Gaye Su Akyol, Kosova'da verdiği konserde yoğun ilgi gördü.
12
Şu an buradasınız: Gaye Su Akyol Haberleri | Gaye Su Akyol Kimdir - Haberler - Gaye Su Akyol haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Gaye Su Akyol kimdir, hayatı ve biyografisi. Allianz Motto Müzik'in izlenme oranı Covid-19 sürecinde yüzde 78 arttı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 27.5.2020 12:08:43. #1.15#
title