Futbol: Spor Toto 2. Lig

Pazarspor Teknik Direktörü Tonyalı: "Sezon başladığında sıkıntı yaşamayan ve sıkıntı yaşatmayan bir tablo içinde kendimizi görmek istiyoruz"

23.08.2013 15:40 | Son Güncelleme: 23.08.2013 15:40
Futbol: Spor Toto 2. Lig

Spor Toto 2. Lig ekiplerinden Pazarspor'da, teknik direktör Şevki Tonyalı, sezon başladığında sıkıntı yaşamayan ve sıkıntı yaşatmayan bir tablo içinde kendilerini görmek istediklerini söyledi.

Tonyalı, Nevşehir'in Avanos ilçesindeki kamp çalışmalarını tamamlayıp Pazar'a döndüklerini belirterek, "Kamp verimli geçti. Yeni katılan futbolcu arkadaşlarımızla mükemmel şekilde çalıştık. 11 günde 19 idman ve 4 hazırlık maçı yaptık" dedi.

Hazırlık maçları ve çalışmalarda eksikleri daha iyi gördüklerini ifade eden Tonyalı, "Edindiğimiz bilgiler neticesinde eksiklerimizi değerlendirip yönetimimize sunacağız. Sezon başladığında sıkıntı yaşamayan ve sıkıntı yaşatmayan bir tablo içinde kendimizi görmek istiyoruz" diye konuştu.

Kulüp sportif direktörü Hasan Balta ise Avanos'ta iyi bir kamp dönemi geçirdiklerini kaydederek, şunları söyledi:

"Buradayken 2 transfer yaparak kadromuzu güçlendirdik. 26 Ağustos'ta Pazar'da toplanacağız. Ligdeki ilk maçımıza kadar 16 günlük hazırlık dönemimiz olacak. Buradaki çalışmalarımız esnasında gerek görülen mevkilere takviyelerimiz devam edecek. En az 2 mevkiye daha transfer yapmayı düşünüyoruz. Transfer konusunda sabırlı davranıyoruz. Hata yapmak istemiyoruz." - Rize

Kaynak: AA

Abone Ol
Google'da Takip Et
Paylaş
Facebook'ta Paylaş! Twitter'da Paylaş! Whatsapp'da Paylaş!
title