Forum Kayseri'de Açık Hava Film Gösterimleri Devam Ediyor

Forum Kayseri'de Açık Hava Film Gösterimleri Devam Ediyor

Forum Kayseri'de Açık Hava Film Gösterimleri Devam Ediyor
İhlas Haber Ajansı - Haberler | Yerel

Forum Kayseri, 5 Eylül’e kadar Cuma ve Cumartesi akşamlarını açık hava film gösterimleriyle daha da keyifli hale getirmeye devam ediyor.

Forum Kayseri, 5 Eylül'e kadar Cuma ve Cumartesi akşamlarını açık hava film gösterimleriyle daha da keyifli hale getirmeye devam ediyor. Forum Kayseri ziyaretçileri hep birlikte birbirinden güzel eski ve yeni Türk filmlerini açık havada izliyor.

Forum Kayseri'nin keyifli yaz etkinlikleri kapsamında düzenlediği Açıkhava film gösterimleri 5 Eylül'e kadar Cuma-Cumartesi günleri devam ediyor.

Eski ve yeni Türk filmlerinden hazırladığı seçkiyi Açıkhava sinema gösterimleri etkinliğinde beyaz perdeye taşıyan Forum Kayseri, sinemasever ziyaretçilerinden büyük ilgi görüyor. 22.00'de gerçekleşen film gösterimleri etkinliğine aileleriyle katılan Kayserililer, hep birlikte keyifli zaman geçiriyor.

Her zaman ziyaretçilerine en kaliteli ve en keyifli etkinlikleri sunmayı ilke edinen Forum Kayseri'de gösteriecek film isimleri ve gösterim tarihleri şöyle;

Berlin Kaplanı - 28 Ağustos

Kocan Kadar Konuş - 4 Eylül

Yılanların Öcü - 29 Ağustos

Tosun Paşa - 5 Eylül - KAYSERİ

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title