Haberler

Bakanlar Özlü ve Arslan Düzce'de

Abone Ol

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, "AK Parti hükümetlerinde biz yapmayacağımız hiçbir işin sözünü vermedik.

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, "AK Parti hükümetlerinde biz yapmayacağımız hiçbir işin sözünü vermedik. Verdiğimiz her sözün gereğini yapıyoruz." dedi.

Çeşitli ziyaretler ve incelemeler için Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü ile Düzce'ye gelen Arslan, gazetecilere yaptığı açıklamada, günün çok verimli geçtiğini ve kentte yapılan çalışmaları yerinde incelediklerini söyledi.

Arslan, sanayinin olmazsa olmazı ulaşım ve erişimin tek başına anlam ifade etmediğini vurgulayarak, yapılan çalışmalarla insanların yaşam standardını yükseltiklerini kaydetti.

Ulaşım ve taşımacılığa konfor kattıklarını ifade eden Arslan, "Bunun sanayi ve endüstri ile birlikte çok daha anlamlı hale geldiğini biliyoruz. İki bakanlık ülkenin her yerinde kol kola el ele birbirini destekleyecek proje süreci yürütüyoruz. AK Parti hükümetlerinde biz yapmayacağımız hiçbir işin sözünü vermedik. Verdiğimiz her sözün gereğini yapıyoruz." diye konuştu.

Ziyaretlerde, Düzce Valisi Zülkif Dağlı, Belediye Başkanı Mehmet Keleş, AK Parti Düzce Milletvekili Fevai Arslan, AK Parti İl Başkanı Hikmet Keskin ve protokol üyeleri de hazır bulundu.

Açıklamaların ardından Arslan ve Özlü Ankara'ya hareket etti.

Kaynak: AA / Güncel

Fevai Arslan Faruk Özlü Ak Parti Düzce Politika Güncel Haberler

Bakmadan Geçme

Kızılcık Şerbeti 42. bölüm fragmanı izle! Kızılcık Şerbeti yeni bölüm bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kızılcık Şerbeti yeni bölümde neler olacak? ZAMLI MEMUR MAAŞLARI 2024: Ocak memur zammı belli oldu mu, ne kadar oldu? 2024 Ocak öğretmen, memur, hemşire, polis, müfettiş maaşı ne kadar olacak? GTA 6 KALDIRAN BİLGİSAYAR VAR MI? Bilgisayarım (PC) GTA 6 kaldırır mı, kaldırıyor mu? DÜNYA KADIN HAKLARI GÜNÜ Mesajları ve sözleri resimli! Dünya Kadın Hakları Günü anlam ve önemi nedir? TikTok kapanacak mı? TikTok Türkiye'de yasaklanacak mı? CANLI ALTIN FİYATLARI 5 ARALIK | Çeyrek, Gram, Cumhuriyet altını bugün ne kadar oldu? Altın Fiyatları Canlı! Android deprem uyarı sistemi nasıl yapılır, açılır? Google deprem uyarı sistemi nasıl aktif edilir? ZAMLI MEMUR MAAŞLARI 2024 | En düşük memur maaşı ne kadar olacak, hangi memur ne kadar maaş alacak? Zamlı memur ve emekli maaş listesi! Dilan Polat yardımcısı Şule sınır dışı edildi mi? Şule neden gözaltına alındı? SÜPER LİG GOL KRALLIĞI TABLOSU 2023-2024 | Süper Lig'de Gol Kralı kim 23-24? Trendyol Süper Lig Gol Krallığı sıralaması! İstanbul'da deprem mi oldu? 5 Aralık İstanbul deprem oldu mu? MasterChef kim elendi, gitti 3 ARALIK 2023? MasterChef All Star'a kim veda etti? ALES 3 SINAV SONUÇLARI: 2023 ALES sonuç sorgulama ekranı! Nuray Karaoğlu kimdir? Halk Tv konuğu Nuray Karaoğlu kaç yaşında, nereli? Nuray Karaoğlu biyografisi! Yaşar İpek kimdir? 2. Sayfa konuğu Yaşar İpek kaç yaşında, nereli? Yaşar İpek biyografisi!
title