Haberler

Bakan Özlü: "Sürekli Ülkemizi Bölme, Yıkma Hamlesi Var"

Abone Ol

Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Dr. Faruk Özlü, “Ülkemize yurt içi ve yurt dışından taarruz var. Sürekli bölme, yıkma hamlesi var” dedi.

Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Dr. Faruk Özlü, "Ülkemize yurt içi ve yurt dışından taarruz var. Sürekli bölme, yıkma hamlesi var" dedi.

Kurban Bayramı nedeniyle memleketi Düzce'ye gelen Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Dr. Faruk Özlü, Milletvekilleri Fevai Arslan, Ayşe Keşir, Vali Vekili Hasan Bağcı, Garnizon Komutanı Albay Bilal Güvenir, Belediye Başkanı Mehmet Keleş ve AK Parti İl Başkanı Hikmet Keskin ile birlikte bir yıl önce Dağlıca'da şehit olan Cihan Aksarı'nın ailesini ziyaret etti. Bakan Özlü ve protokol üyeleri, şehit babası Cemal Aksarı ve ailesinin bayramını kutlayarak, Başbakan Binali Yıldırım'ın mektubunu teslim ettiler. Şehit babası Cemal Aksarı, "Bütün dünya bilsin ki biz Türk'üz" derken, Bakan Özlü, Türkiye'yi dış güçlerin rahat bırakmadığını, sürekli taarruz halinde olduklarını vurgulayarak, "Hiç rahat bırakmıyorlar. Sürekli yurt içi ve yurt dışından taarruz var. Sürekli bölme, yıkma hamlesi var. 15 Temmuz'da bunu denediler. Askerimiz Suriye'de Cerablus'ta eşkıyayı, teröristleri uzak tutmak için uğraşıyor. Başarılı olamayacaklar" dedi.

Ziyaret Müftü Selami Emen'in okuduğu Kur'an-ı Kerim ve dua ile son buldu. - DÜZCE

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Politika

Kurban Bayramı Fevai Arslan Faruk Özlü Düzce Politika Güncel Haberler

title