Haberler

Şehit Ailelerine Destek

Abone Ol

Kocatepe Sosyete Pazarı'nın bir günlük stant kira gelirleri şehit ailelerine verilecek.

Kocatepe Sosyete Pazarı'nın bir günlük stant kira gelirleri şehit ailelerine verilecek.

Kocatepe Sosyete Pazarı'nın sahibi Bülent Yılmaz, kampanya kapsamında düzenlenen toplantıda yaptığı konuşmada, Kayserili olduğunu belirterek, kentte terör saldırısının düzenlendiği yeri gördükten sonra böyle bir girişimde bulunduğunu söyledi.

Organizasyonla şehit ailelerine destek olmak istediklerini ifade eden Yılmaz, "Etkilenmemek elde değil. Ateş düştüğü yeri yakıyor. 'Bir kıvılcım yakalım, örnek olalım' istedik. Çünkü o ortamı, manzarayı gördükten sonra paranın, pulun hiçbir anlamı yok." dedi.

Yılmaz, organizasyon çerçevesinde 1 Ocak 2017'de pazarda bulunan stantların kira gelirlerinin, bazı pazar esnafının da aynı tarihli kazancının şehit ailelerine verileceğini söyledi. Yılmaz, "Organizasyon inşallah amacına ulaşır." diye konuştu.

Yılmaz, 2017'nin şehitsiz bir yıl olması temennisinde bulundu.

AK Parti Düzce Milletvekili Fevai Arslan da şehit aileleri düşünülerek organizasyonun yapılmasını örnek bir davranış olarak niteledi. Arslan, "Bu bir fedakarlıktır. Bu şehit ailelerine göstermiş olduğumuz saygıdan gelen bir harekettir. İnşallah bu organizasyon diğer alanlarda da olur. Buradan yakılan meşalenin, hayır ateşinin, makbul işin, kutsal hayrın diğer alanlara da buradan sıçramasını temenni ediyoruz." diye konuştu.

Arslan, tüm şehitlere Allah'tan rahmet, ailelerine başsağlığı dileğinde bulundu.

Kaynak: AA / Güncel

Bülent Yılmaz Fevai Arslan Kocatepe Politika Güncel Haberler

Bakmadan Geçme

Kolesterol nedir, nasıl düşürülür? Kolesterol yüksekliği neden olur? Yılmaz Morgül kimdir? 2. Sayfa konuğu Yılmaz Morgül kaç yaşında, nereli? Yılmaz Morgül biyografisi! Pnömoni virüsü nedir, belirtileri neler? Pnömoni virüsü hangi ülkelerde var? Göz kuruluğu neden olur? Göz kuruluğu belirtileri neler? Yalı Çapkını yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yalı Çapkını 49. bölüm fragmanı izle! Yalı Çapkını yeni bölüm fragmanı izle! Bugün hangi maçlar var? Bugün maç var mı? 6 Aralık Bu akşam hangi maçlar var, hangi kanalda? Geniz akıntısı neden olur? Geniz akıntısı nasıl geçer? ASGARİ ÜCRET 2024 NE ZAMAN AÇIKLANACAK? Asgari ücret 2024 ilk toplantı ne zaman? Asgari Ücret Tespit Komisyonu ne zaman toplanıyor? Sandık Kokusu YENİ BÖLÜM (1. BÖLÜM) ne zaman, fragman yayınlandı mı? Sandık Kokusu yeni bölüm ne zaman başlıyor, bu akşam var mı? Çalışan emekliye 5000 TL meclisten geçti mi? Çalışan emekliye 5000 TL verilecek mi, son durum ne? Asgari ücret ne zaman açıklanacak? 2024 Asgari ücret ne zaman belli olacak? Dilek Taşı YENİ BÖLÜM (13. BÖLÜM) ne zaman, fragman yayınlandı mı? Dilek Taşı yeni bölüm ne zaman başlıyor, bu akşam var mı? BUGÜN (6 ARALIK ÇARŞAMBA) HANGİ DİZİLER VAR? Bu akşam TV'de hangi programlar, diziler oynuyor? 6 ARALIK ATV, KANAL D, FOX, STAR, SHOW, TRT 1, TV8 Dün gece deprem oldu mu? 6 Aralık İzmir'de, İstanbul'da, Ankara'da deprem mi oldu? Kabine Toplantısı ne zaman, saat kaçta yapılacak? Kabine Toplantısı (6 Aralık 2023) gündemi nedir?
title