Fatsalı Muhasebeciler Kahvaltıda Buluştu

Fatsalı Muhasebeciler Kahvaltıda Buluştu

Fatsalı Muhasebeciler Kahvaltıda Buluştu
İhlas Haber Ajansı - Haberler | Yerel

Ordu’nun Fatsa ilçesindeki muhasebeciler ‘Vergi Haftası’ dolayısıyla düzenlenen kahvaltı programında bir araya geldiler.

Ordu'nun Fatsa ilçesindeki muhasebeciler 'Vergi Haftası' dolayısıyla düzenlenen kahvaltı programında bir araya geldiler.

Kahvaltıya Ordu Defterdarı Erol Pişkin, Ordu Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası (SMMMO) Başkanı Ertuğrul Yüksel, Oda Sekreteri Bahadır Baş, Fatsa Vergi Dairesi Müdürü Cihan Sarı ve Fatsa'da faaliyet gösteren serbest muhasebeci ve mali Müşavirler katıldı.

SOSYAL SORUMLULUK PROJESİ

26 yıldır vergi haftası ile birlikte Muhasebe haftasının kutlandığını ifade eden OSMMMO Sekreteri Bahadır Baş, "Vergi Haftası'nın akabinde Mart ayının ilk haftası Muhasebe Haftası olarak kutlanıyor. Dolayısıyla biz de muhasebecilik, mali müşavirlik marka değerini yükseltebilmek için bu tip günler bizim için çok önemlidir. Saygın meslek profilini geliştirebilmek için bu haftayı sizlerle birlikte kutluyoruz. Birçok kurum ve odalara ziyaretler gerçekleştirdik. Sosyal sorumluluk projesi kapsamında odada mali müşavirler kan bağışında bulunacak. Bunun dışında birçok etkinliklerimiz olacak" dedi.

YÜKSEL: "MESLEĞİMİZ ADINA MÜCADELEYE DEVAM EDECEĞİZ"

"Türkiye'nin gündeminde siyaset önde olsa da biz Muhasebe Haftamızı en güzel şekilde kutlamaya devam ediyoruz" diyen Ordu SMMMO Başkanı Ertuğrul Yüksel, "Bu anlamlı günde hep birlikte olmak ve bu tabloyu oluşturmak gerçekten mutluluk verici. Bu günün önemi muhasebe mesleğinin çıtasını yükseltmek, kamuoyunun dikkatini çekmek olsa da herkes tarafından biliniyor ki muhasebe herkes için önemli bir konudur. Her bireyin, her kurumun, her kuruluşun muhakkak bir muhasebesi vardır. Bu konu vicdanlara bile girmiştir. Denir ki vicdan muhasebesi yaptım öyle karar verdim. Hepimiz aynı geminin içerisindeyiz. Bu anlamda mesleğimiz adına mücadeleye devam edeceğiz" diye konuştu.

PİŞKİN: "BENİM BU SON VERGİ HAFTAM"

26 tane Vergi Haftası'nın hepsinde de yönetici olarak görev yaptığını belirterek sözlerine başlayan Ordu Defterdarı Erol Pişkin katılımcılara teşekkür ederek açıklamalarına yaptığı açıklamada, "Zaman geçtikçe muhasebe ve verginin önemini daha güzel anlatmaya başladık. Benim bu son vergi haftam. Şu anda Türkiye Cumhuriyeti'nin en yaşlı defterdarıyım. Ocak sonunda memuriyetim bitiyor. Ben vergi haftalarını kutlarken hep yanımda muhasebeciler vardı. Mali müşavirler her konuda destekçimiz oldular. Muhasebeyi anlatırken vergiyi, vergiyi anlatırken de muhasebeyi anlatmadan geçemeyiz. Biz birbirimizle ilişkiliyiz" şeklinde konuştu.

Kahvaltı programı sonrası bağımsız denetçi belgesi almaya hak kazanan 10 kişiyi belgeleri verildi. - ORDU

Fatsalı Muhasebeciler Kahvaltıda Buluştu
Fatsalı Muhasebeciler Kahvaltıda Buluştu
Fatsalı Muhasebeciler Kahvaltıda Buluştu

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title