Facebook Kavgası Cinayetinin 3 Şüphelisi Yakalandı

Facebook Kavgası Cinayetinin 3 Şüphelisi Yakalandı

Kadıköy'de facebook üzerinden başlayan tartışmanın ardından başlayan kavga sorucu Metehan Bozkurt'un öldürülmesiyle ilgili aranan 3 kişi polis tarafından yakalandı.

Facebook Kavgası Cinayetinin 3 Şüphelisi Yakalandı

Kadıköy'de facebook üzerinden başlayan tartışmanın ardından başlayan kavga sorucu Metehan Bozkurt'un öldürülmesiyle ilgili aranan 3 kişi polis tarafından yakalandı. Bir kişinin de yaralanmasıyla sonuçlanan olayın ardından suçlamaları kabul etmeyen 3 şüpheli adliyeye sevk edildi.

Önceki gün saat 17.00 sıralarında meydana gelen olayda iki grup arasında kavga çıkmıştı. Güvenlik kameraları tarafından saniye saniye görüntülenen olayda Metehan Bozkurt bıçaklanarak öldürülmüştü. Kavga sırasında Dursun Ekiz de yaralanmıştı.

Polis tarafından olaydan sonra başlatılan soruşturmada olaya karıştıkları belirlenen Emre B., Seyit Y. ve Zeki A. gözaltına alındı. Soruşturma sırasında kavganın önce sosyal paylaşım sitesi Facebook üzerinde başladığı, tarafların daha sonra kavga için birbirlerine randevu verdikleri öğrenildi. Şüpheliler poliste kavgaya karıştıklarını ancak bıçak yada silah kullanın kendileri olmadığını söylediler.

Şüpheliler işlemlerinin tamamlanmasının ardından adliyeye sevk edildi.

(BB)