Evlilik Rüzgar Erkoçlar'a Çok Yaradı: 5 Kilo Aldı!

Evlilik Rüzgar Erkoçlar'a Çok Yaradı: 5 Kilo Aldı!

"Öğrenci Kafası Soygun" filmiyle seyirci karşısına çıkan oyuncu Rüzgar Erkoçlar, konuk olduğu programda özel hayatıyla ilgili açıklamalarda bulundu. Öpüşme sahnesinde zorlandığını dile getirdi.

Evlilik Rüzgar Erkoçlar'a Çok Yaradı: 5 Kilo Aldı!

EMNİYET MÜDÜRÜNÜN OĞLU SOYGUNA KALKIŞIRSA

Rüzgar Erkoçlar, başrolünde oynadığı, 11 Mayıs'ta vizyona giren "Öğrenci Kafası Soygun" filmini şöyle anlattı: "Filmin isminden de anlayacağımız şekilde 7 genç bir soyguna girişiyoruz. Ama bizi o soyguna neler itiyor ve sonrasında neler yaşanıyor... Bunları öğrenmeleri için seyircimizin filmi izlemeleri gerekiyor. Ben filmde Toprak karakterini canlandırıyorum. Emniyet müdürünün oğlu. Babadan dolayı bir despotluk ve kontrollülük durumu var Toprak'ta. O şekilde yetişmiş. İçindeki delilik, arkadaşları sayesinde açığa çıkıyor."

ÖPÜŞME SAHNESİNDE ZORLANMADIM

Erkoçlar, "Öğrenci Kafası Soygun" filminin fragmanında da yer alan öpüşme sahnesi hakkında şöyle dedi: "Çok kısa ama ağır çekimde verilen bir sahne. Zaten bir geniş açıdan, bir de yakından toplamda iki defa çekildi. Yani çok tekrar yapmadık."

PEÇETE İÇİNDE PARA GÖNDERİYORLAR

DJ'lik de yapan Rüzgar Erkoçlar, istek şarkı gelince ne yaptığı sorulunca şöyle konuştu: "Başıma komik şeyler geldiği oldu. Mesela çaldığım şarkılar ekranda görünüyor, adam gelip şarkı seçip üzerine dokunuyor o çalsın diye. Veya peçeteye şarkı yazıyorlar. İstenen şarkılar bazen müzik listemde olmayabiliyor. Önceden peçete içinde para gönderilirmiş, şimdi artık şampanyalar var. Para göndermek yerine şampanya patlatılıyor. Hatta bir masa diyor ki; 'O masa bir tane patlattı, ben iki tane patlatayım."

TUĞBA YEMEKLERİ ÜZERİMDE TEST EDİYOR

Geçtiğimiz eylül ayında Tuğba Beyazoğlu ile evlenen Rüzgar Erkoçlar, programın "O mu, Bu mu?" köşesinde sorulan "Anne yemeği mi, eş yemeği mi?" sorusuna yanıt verirken zorlandı: "Bunu sorma! İşin içinden kurtulmak için şöyle cevap vereyim; tabii ki herkes 'anne yemeği' der. Ama orada bir duralım. Tuğba önceden hiç mutfağa giren bir tip değildi. Yemek yapmayı bilmiyordu. Evlendikten sonra mutfağı sevmeye başladı. Yeni yeni bir şeyler deniyor, benim üstümde test ediyor. Ama hâlâ yaşıyorum! Kobayım ben! Gayet başarılı ama. Ben 19 yaşımdan beri ailemden ayrı yaşadığım için yemek yapabiliyorum. Mutfak bence matematik işi, aslında yemeklerin hepsi birbirine benziyor. Günümüzde zaten şanslıyız, herhangi bir yemeği internetten arattırdığımız zaman tarifi çıkıyor. Şu an ben eşimin yemeklerinden memnunum."

EVLİLİK YARADI, 5 KİLO ALDIM

Rüzgar Erkoçlar, evlendikten sonra 5 kilo aldığını söyledi: "Evlendikten sonra düzenli yemek yiyorsun. Sonuçta bir aile ortamı oluyor. Her evlenen gibi ben de kilo aldım, bir 5 kilo kadar. Evlilik yaradı!"

KENDİMİ AYAKKABIYLA ÖDÜLLENDİRİYORUM

Rüzgar Erkoçlar ayakkabı tutkunu olduğunu söyledi: "Ayakkabı düşkünüyüm. Kendimi ödüllendirmek istediğimde ayakkabı alırım çoğu zaman. Beni en mutlu eden şeylerden biri bu."

NİKÂHTA HEYECANDAN KALBİM DURACAKTI

Oyuncu, Tuğba Beyazoğlu'yla evlenirken en çok heyecan yaşadığı anları anlattı: "Nikâhın kıyılacağı yere doğru yürüyorsun ya, o kapının orada bana bir şey oldu. 'Allah ben çıkamayacağım herhalde' dedim. Kalbim duracak, adım atamıyorum!"

DİZİ PROJELERİ VAR, DEĞERLENDİRİYORUM

Erkoçlar, "Yakın zamanda dizi projen olacak mı?" sorusuna "İnşallah. 2018'te üç sinema filmi yaptım. Artık bir dizi de yer almak istiyorum. Gelen projeleri değerlendiriyorum." yanıtını verdi.

Kaynak: Bültenler