Esogü 7. Beyin Bilgi Yarışması Aktiviteleri Başladı

Esogü 7. Beyin Bilgi Yarışması Aktiviteleri Başladı

İhlas Haber Ajansı - Haberler | Yerel
Esogü 7. Beyin Bilgi Yarışması Aktiviteleri Başladı

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Çocuk ve Genç Eğitimi Uygulama ve Araştırma Merkezi (ÇOGEM)’nin düzenlediği “7. Beyin Bilgi Yarışması” ile ilgili aktiviteler, katılımcı lise öğrencileri için Tıp Fakültesi Biyofizik ve Anatomi Laboratuvarları’na düzenlenen turlar ile başladı.

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Çocuk ve Genç Eğitimi Uygulama ve Araştırma Merkezi (ÇOGEM)'nin düzenlediği "7. Beyin Bilgi Yarışması" ile ilgili aktiviteler, katılımcı lise öğrencileri için Tıp Fakültesi Biyofizik ve Anatomi Laboratuvarları'na düzenlenen turlar ile başladı.

Etkinliklerin ikinci gününde, ESOGÜ Tıp Fakültesi öğretim üyelerinin konuşmacı olarak katılımlarıyla çeşitli konferans ve seminerler gerçekleşti. Bu kapsamda Fizyoloji Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Kubilay Uzuner "Davranışın Nörofizyolojik Temelleri", Nöroloji Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Demet Ö. Adapınar "Sanatta Unutkanlık", Tıbbi Farmakoloji Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Fatma Sultan Kılıç "Madde Bağımlılığı ve Suistimali", Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Saniye Tülin Fidan "Öğrenme", Nöroloji Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Oğuz Erdinç "Uykunun Gizemi" ve Tıbbi Farmakoloji Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Kevser Erol ise "Akılcı İlaç Kullanımı" konulu sunumlar gerçekleştirdiler.

12 Mart 2014 Çarşamba günü gerçekleşecek olan "7. Beyin Bilgi Yarışması"nın ödül töreninin 17 Mart 2014 Pazartesi günü saat 10.00'da ESOGÜ Prof. Dr. Fazıl Tekin Salonu'nda düzenleneceği belirtildi. - ESKİŞEHİR

Esogü 7. Beyin Bilgi Yarışması Aktiviteleri Başladı

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title