Eski sevgilisi balkondan düşen Nihal Candan, acı olayın detaylarını dinlerken gözyaşlarına hakim olamadı - Haberler Magazin
Haberi Paylaş

Eski sevgilisi balkondan düşen Nihal Candan, acı olayın detaylarını dinlerken gözyaşlarına hakim olamadı

Haberler.com - Haberler | Magazin

Eski sevgilisi balkondan düşerek yaşam mücadelesi veren Nihal Candan, bugün konuk olduğu canlı yayında gözyaşlarına boğuldu. Evli ve iki çocuk babası 40 yaşındaki adamla ilişkisini noktaladığını söyleyen Candan, tehdit telefonları aldığını söyledi.

İşte Benim Stilim ve Survivor gibi programlarda yarışmacı olarak adını duyuran Nihal Candan'ın kendisinden yaşça büyük olan sevgilisi Hakan Boy, geçtiğimiz günlerde balkondan düştü. İki gündür Söylemezsem Olmaz programına konuk olan Nihal Candan, canlı yayında gözyaşlarına boğuldu.

Geçtiğimiz günlerde sevgilisi yüksek bir binanın terasından düşen ve hastanede yaşam mücadelesi veren Nihal Candan eleştiri oklarının hedefi oldu. Sevgilisi Hakan Boy'un evli olduğunun ortaya çıkmasından sonra fenomen yarışmacı yasak ilişki söylemleriyle gündeme geldi. Zor günler yaşadığını belirten Candan, "Öncelikle beğenirler ya da beğenmezler ama benim uzun süre vakit geçirdiğim kalben ve ruhen gönül bağımın olduğu bir insan hastanede hayat mücadelesi veriyor. Ben bir suçlu gibi sürekli açıklama yapmak zorunda kalıyorum" ifadelerini kullandı.

Eski sevgilisi balkondan düşen Nihal Candan, acı olayın detaylarını dinlerde gözyaşlarına hakim olamadı

Eski sevgilisinin boşanmak üzere olduğu eşiyle görüştüklerini söyleyen Nihal Candan, Hakan Boy'un ailesiyle de samimi olduğunu anlattı. Boşanmak üzere olan Boy ile birlikte olduğu için başına bir sürü şey geldiğini söyleyen Nihal Candan, "Hakan'ın tanımadığım uzak akrabalarından tehdit mesajları alıyorum. Artık kendimi güvende hissetmek istiyorum" dedi.

Eski sevgilisi balkondan düşen Nihal Candan, acı olayın detaylarını dinlerde gözyaşlarına hakim olamadı

Canlı yayında açıklama yapan sunucu Arto Dalga, "Hakan'la abisi yemek yemişler. Hakan kendinde olmadığı için abisi kapıyı kilitliyor. Hakan gece dışarı çıkmak istediği için camdan çıkıp alt katın parmaklığına basarak inmeye çalışıyor. Fakat kendinde olmadığı için düşüyor" ifadelerini kullandı.

Bu sözleri duyan Nihal Candan ise canlı yayında hıçkırıklara boğuldu.

Eski sevgilisi balkondan düşen Nihal Candan, acı olayın detaylarını dinlerde gözyaşlarına hakim olamadı

Eski sevgilisi balkondan düşen Nihal Candan, acı olayın detaylarını dinlerde gözyaşlarına hakim olamadı

Haberler.com - Magazin Haberleri

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
Yorumlar (81)
vatan:gözlükte maşallah kaynak gözlüğü mübrak Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
meto:Bu tip medyatik kadınlar nedense evli erkekleri ayartmayı seviyorlar . Eleştiri alınca da ağlayıp sızlayıp numara yapıyorlar. Cevap Yaz 0 1 Yayından Kaldır
Beyza:Toplumda her ahlaksızlığı normalleştiriyorlar maalesef. Yerin dibine girmesi gereken konularda bile ekranlarda duygu sömürüsü yapabiliyorlar! Allah tüm iyi insanları böylelerinden uzak tutsun! (Amin) Cevap Yaz 1 1 Yayından Kaldır
Tüm 81 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title